Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 33 درجه های کارشناسی ارشد که در امور مالی بازرگانی 2023

33 کارشناسی ارشد برنامه ها که در امور مالی بازرگانی 2023

بررسی اجمالی

کسب مدرک کارشناسی ارشد کاملا یک دستاورد که شما مجموعه جدا از دیگر حرفه ای است. این سطح از درجه فراهم می کند آموزش پیشرفته، به شما تخصص و سطح تعهد که مطمئن شوید که به شما کمک کند یک کار به دست آوردن در این زمینه خود می باشد.

یک استاد در امور مالی کسب و کار چیست؟ برنامه تحصیلی این دانش آموزان کارشناسی ارشد برای پیچیدگی های مدیریت مالی شرکت آماده است. ترم به طور معمول شامل حسابداری، اقتصاد، مدل سازی مالی، مدیریت ثروت و سرمایه گذاری بانکی. دانش آموزان ممکن است مورد نیاز باشد به آمار، جبر خطی و دیگر دوره های ریاضی متمرکز بسته به زمینه هایی که تخصص. برخی از برنامه های ارائه آموزش های تخصصی در امور مالی شرکت، تئوری مالی و حتی مالی رفتاری. دانش آموزان نیاز مدرک کارشناسی به درخواست به برنامه، اما درجه لزوما باید در زمینه کسب و کار باشد.

یک استاد در امور مالی کسب و کار قرار گرفتن در معرض در دنیای واقعی به پیچیدگیهای امور مالی شخصی و شرکت های بزرگ فراهم می کند. دانش آموزان این فرصت برای گسترش دانش و مهارت های خود را در آماده سازی را در شرایط مانند ادغام و ادغام، تخصیص مجدد دارایی ها، و تجزیه و تحلیل پیش بینی داده می شود.

هزینه برای به دست آوردن یک استاد در امور مالی کسب و کار بستگی به موسسه. بهترین کار این است برای تماس با هر یک از بخش پذیرش به تفکیک برنامه فعلی برای شهریه، هزینه ها و هزینه برآورد شده برای منابع یادگیری مورد نیاز مانند کتاب ها و برنامه های نرم افزار است.

بسیاری از فارغ التحصیلان فرصت های شغلی در بیمه، برنامه ریزی مالی شخصی، مدیریت مالی شرکت، سهام خصوصی و یا بانکداری تجاری را دنبال کنند. دانش آموزان ممکن است انتخاب کردن برای شروع خود شرکت خدمات مالی خود کار به عنوان یک مشاور برای افراد و یا کسب و کار. دیگران ممکن است به بخش دولتی سرمایه گذاری و در نقش به عنوان حسابداران، حسابرسان و تهیه مالیات بر درآمد.

اگر یک دانشجوی تمام وقت است و یا عملی نیست، شما قطعا می توانید برنامه های آنلاین معتبر است که به شیوه زندگی فعلی خود را مناسب پیدا کنید. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات اقتصادی
  • امور مالی
  • امور مالی بازرگانی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات اقتصادی (33)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه