close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ ملاحظه کنید ‏ برنامه ارشد را امور مالی اجرایی

پول گریس که چرخ دنده های عطف صنعت نگه می دارد است. این یک منبع که تمام شرکت های وابسته به کشف بازارها، تولید کالا و پرداخت کارکنان خود است. حرفه ای با استاد در امور مالی اجرایی شرکت با هدایت و بینش لازم را برای استفاده از دا… اطلاعات بیشتر

پول گریس که چرخ دنده های عطف صنعت نگه می دارد است. این یک منبع که تمام شرکت های وابسته به کشف بازارها، تولید کالا و پرداخت کارکنان خود است. حرفه ای با استاد در امور مالی اجرایی شرکت با هدایت و بینش لازم را برای استفاده از دارایی های پولی ارزشمند خود کارآمد را فراهم می کند.

کارشناسی ارشد در امور مالی اجرایی چیست؟ این درجه پیشرفته مناسب برای کسانی که با علاقه به کسب و کار و اقتصاد است. در طول یک دوره مطالعه، دانش آموزان در استراتژی های مختلف شرکت استفاده برای تامین مالی پروژه و مدیریت جریان نقدی است. درس برای ارزیابی چگونه پول را از طریق یک سازمان و تاثیر که استراتژی بودجه در نتیجه مورد نظر باید حرکت می کند. منابع سرمایه های مختلف و تکنیک ها و ابزارهای مورد استفاده برای پیگیری و سازماندهی این منابع مالی نیز بحث شده است.

دانش آموختگان درک چگونگی اعداد همه با هم کار کنند و توسعه تفکر انتقادی، ریاضیات و مهارت های حسابداری. آنها آموزش داده می شود برای بررسی چگونگی مسائل مالی را تحت تاثیر زندگی کارکنان و همکاران در ارتباط با یک شرکت کسب و کار. دانشجویان دانش در مورد روش های بانکی مشترک و استراتژی کسب عنوان تبدیل شدن آنها به قانون کسب و کار و شیوه های اخلاقی آشنا. برخی از برنامه های حتی تاکید بر استفاده از این مهارت به حل مشکلات جهانی شدن مدرن قرار دهید.

دانشگاه های مختلف خواهد شد هزینه های مختلف برای شهریه و هزینه داشته باشد. دانش آموزان علاقه مند به یادگیری بیشتر باید پذیرش گروه ها از نهاد آنها علاقه مند برای جزئیات بیشتر تماس با.

سود اصلی در امور مالی اجرایی دانش آموزان را برای نقش رهبری آماده. این مشترک برای یافتن کار در بانک ها، شرکت های بیمه و شرکت های سرمایه گذاری است، اما مهارت های قابل اجرا در سراسر صنایع مختلف و بخش های می باشد.آنها ممکن است شغل به عنوان مدیران و یا مشاوران برای هر شرکت مقیاس بزرگ پیدا کنید. سازمان های دولتی نیز موقعیت مالی برای پر کردن دارند و ممکن است فارغ التحصیلان منجر به پروژه و یا ارزیابی بودجه برای برنامه های ویژه استخدام.

دانش آموزان باید گزینه دقت در نظر بگیرید. برنامه های درجه اجرایی اغلب طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای حرفه ای کار می کند. آموزش آنلاین ارائه می دهد کیفیت آموزش و پرورش است که به راحتی به کسانی که با برنامه ریزی و یا چالش های جغرافیایی در دسترس است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
format_list_bulleted فیلترها
MIB Trieste School of Management
تریست , ایتالیا

دوره کارشناسی ارشد نیمه وقت و تخصصی به زبان ایتالیایی ، با تمرکز بر بیمه و دارایی مهارتها و تجربه های پیشرفته. فرمول آخر هفته به همه شرکت کنندگان اجازه می دهد که در این بین کا ... +

دوره کارشناسی ارشد نیمه وقت و تخصصی به زبان ایتالیایی ، با تمرکز بر بیمه و دارایی مهارتها و تجربه های پیشرفته. فرمول آخر هفته به همه شرکت کنندگان اجازه می دهد که در این بین کار کنند. مکان: میلانو. -
کارشناسی ارشد
پاره وقت
24 ماهها
ایتالیایی
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید