Filter
درجه های کارشناسی ارشد
سنگال نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ بیابید برنامه های کارشناسی ارشد را امنیت در سنگال 2019/2020‏

کارشناسی ارشد به تکمیل یکی از برنامه های تحصیلی ارشد اشاره دارد که دانشجویان را در جهت ارتقای دانش خود در یک حوزه خاص و یا پیشرفت در کار و حرفه خود آماده می سازد. بیشتر کارشناسی های ارشد از سوی دانشگاههای دولتی یا ایالتی ارائه می شوند.

در سنگال گزینه های متعددی در زمینه تحصیلات عالی وجود دارد. طی سال های اخیر شاهد جریان ورود دانشجویان بین الملل بوده ایم زیرا چندین برنامه تحصیلی به منظور بهبود شرایط فعلی آموزش در موسسات آموزش عالی در نظر گرفته شده است.

‏ برتر برنامه های کارشناسی ارشد را امنیت در سنگال 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درامنیت, سنگال

Institut Africain de Management

امروزه شرکتها امروزه با چالش های جدید مواجه هستند؛ زیرا فشار رقابت در آفریقا و جهان افزایش می یابد. این بدان معنی است که مدیران می دانند چگونه به مدیریت "مدیریت روزم ... [+]

امروزه شرکتها امروزه با چالش های جدید مواجه هستند؛ زیرا فشار رقابت در آفریقا و جهان افزایش می یابد. این بدان معنی است که مدیران می دانند چگونه به مدیریت "مدیریت روزمره" شرکت با یک سطح بالاتری از کیفیت در حالی که کاهش هزینه ها و همچنین می دانند که چگونه می توان پروژه های مدیریت توسعه را در نظر گرفته شده برای افزایش ارزش افزوده تبعیض آمیز فعالیت خود در میان مدت و بلند مدت.

به منظور دستیابی به هر دو هدف، مدیران البته باید از ابزار و روش های اصلی مدیریت استفاده کنند: حسابداری - مالی، استراتژی، بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، قانون کسب و کار و قانون کار و غیره آنها همچنین باید مدیریت کیفیت و توسعه پایدار را مدیریت کنند، که تخصص های مختلف مدیریت را به یک سیستم منسجم متصل می کند. به طور خاص، این بدان معنی است که بدانیم چطور روش هایی را اجرا کنیم که با ایجاد اهداف اجتماعی، زیست محیطی و اهداف اقتصادی سازگار با کیفیت مدیریت شوند.... [-]

سنگال Dakar
سپتامبر 2019
فرانسوی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی