Filter
درجه های کارشناسی ارشد
نوع تحصیل: آموزش از راه دور سرعت: همه

‏ ملاحظه کنید ‏ درجه کارشناسی ارشد را رشته های ارشد امنیت آموزش از راه دور

مطالعات در سطح کارشناسی ارشد شامل مطالعه تخصصی در زمینه تحقیق و یا یک منطقه از عملکرد حرفه ای. سود مدرک کارشناسی ارشد نشان می دهد سطح بالاتری از تسلط بر موضوع. سود مدرک کارشناسی ارشد می تواند در هر نقطه از یک سال به سه یا چهار سال طول می کشد. قبل از اینکه شما می توانید فارغ التحصیل، شما معمولا باید ارسال و دفاع از پایان نامه، مقاله طولانی است که نقطه اوج پژوهش تخصصی خود را.

در حالی که دوره های آموزش از راه دور داشته تاریخ به دلیل است که باید رعایت شود این است که، یک معامله افسانه انطباق به عنوان زمانی که شما می توانید انجام تکالیف هنگام مطالعه در فاصله وجود دارد. با گزینه آنلاین، شما می توانید گروه بحث به عنوان مورد نیاز به بازگشت به کار و سپس در صورت نیاز بعد از کار ملحق خارج شوید. دوره های آموزش از راه دور را می توان در هر صورت گرفته شما دسترسی به اینترنت داشته باشد. شما می توانید حتی کلاس های کامل از سالن به اینترنت در هر هتل در سراسر جهان اگر شما نیاز به یک تعطیلات.

‏ مدرک کارشناسی ارشد را امنیت آموزش از راه دور

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

1نتایج درامنیت, آموزش از راه دور

OBS Business School

دوره کارشناسی ارشد در کسب و کار امنیت اطلاعات حرفه ای ها و مدیران را با تعریف استراتژی ها و دانش ابزارهایی که می توانند اطراف امنیت داده ها را به کار گیرند فراهم می کند. ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد در امنیت اطلاعات کسب و کار

دوره کارشناسی ارشد در کسب و کار امنیت اطلاعات حرفه ای ها و مدیران را با تعریف استراتژی ها و دانش ابزارهایی که می توانند اطراف امنیت داده ها را به کار گیرند فراهم می کند. اطلاعات مهم ترین دارایی برای بسیاری از سازمان ها است، در حال حاضر داده ها یک عنصر ضروری برای تولید رقابت و حاشیه سود بالایی برای کسب و کارهای مدرن است.

شرکت ها، صرفنظر از اندازه آنها، تلاش زیادی برای محافظت از اطلاعات از مبدأ آن به استفاده از آن برای عملیات و تصمیم گیری، که یک تابع قابل درک است با توجه به مقدار داده ای که هر روز تولید می شود و از منابع مختلف... [-]

اسپانیا Barcelona Madrid
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
تمام وقت
پاره وقت
12 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی