Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 39 درجه های کارشناسی ارشد که در امنیت کامپیوتری 2023

39 کارشناسی ارشد برنامه ها که در امنیت کامپیوتری 2023

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد آموزش و پرورش کارشناسی ارشد که عمیق تر دانش خود را در یک زمینه خاص است. بسیاری از افراد را انتخاب کنید برای کسب این درجه به قدم به موقعیت مدیریت در سازمان خود.

کارشناسی ارشد در امنیت کامپیوتر چیست؟ یکی از تهدید در حال رشد در هر کسب و کار است که از هک کردن کامپیوتر است. شما نمیتوانید یاد بگیرند که چگونه برای محافظت از اطلاعات خصوصی است که در ابر و بر روی سخت افزار ذخیره می شود. مدرک کارشناسی ارشد فراهم می کند حل مسئله خاص به درست خود را پیشرفته تر. شما یاد می گیرید برای طراحی و توسعه راه حل برای اینترنت با استفاده از آخرین فن آوری و معماری. با درجه خود را، شما ممکن است برای تکمیل پایان نامه و یا پروژه تحقیقاتی قبل از فارغ التحصیلی. بسیاری از برنامه فرصت برای کارآموزی با سازمان های خصوصی برای به دست آوردن تجربه زندگی واقعی است که به شما کمک می شغلی خود را راه اندازی ارائه دهد.

مزایای کسب مدرک کارشناسی ارشد در امنیت کامپیوتر هستند بسیار گسترده تر از سادگی پیشبرد آموزش و پرورش خود را.شما رقابت خود را در صنعت را بهبود بخشد، و شما تعداد تماس است که شما را افزایش می دهد.

مدرک کارشناسی ارشد به طور معمول حدود دو یا سه سال طول می کشد تا کامل است. هزینه این برنامه توسط دانشگاه متفاوت است. از آنجا که هزینه ها توسط کالج راه، شما باید در مورد شهریه بپرسید.

با استاد خود را در امنیت کامپیوتر، به شما خواهد شد فرصت های زیادی برای حرفه ای داشته باشد. کسب و کار هر دو کوچک و بزرگ تهدیدهای رایانه روبرو هستند. هر صنعت در معرض هک داده است، و آن را یکی از بزرگترین چالش ها در مراقبت های بهداشتی. بخش های خصوصی و عمومی بین المللی نیاز مهندسان که قادر به پیدا کردن راه حل برای محافظت از اطلاعات خود. مدرک کارشناسی ارشد اغلب درب به سمت مدیریت باز می شود. شما ممکن است انتخاب کنید برای آموزش و یا پیشبرد آموزش و پرورش خود را با دنبال دکترا در صنعت.

گرفتن در مدرک کارشناسی ارشد خود را امروز آغاز شده است.با یک پس زمینه در تکنولوژی کامپیوتر، شما در راه خود را به یک حرفه ای تخصصی در هیچ زمان. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات فن آوری
  • فناوری اطلاعات
  • امنیت کامپیوتری
رشته های تحصیلی
  • مطالعات فن آوری (39)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه