Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 224 درجه های کارشناسی ارشد که در امنیت سایبری 2023

224 کارشناسی ارشد برنامه ها که در امنیت سایبری 2023

overview

مدرک کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد که گسترش می یابد، دانش خود را در یک زمینه خاص در حالی که افزایش پتانسیل درآمد شما است. شما می توانید پیشرفته حل مسئله و مهارت های استدلال استقرایی یا قیاسی به لیست خود را از مهارت با این نوع از درجه اضافه کنید.

کارشناسی ارشد در امنیت سایبر چیست؟ استاد در امنیت سایبر درجه مبتنی بر کامپیوتر است که شامل مطالعه شبکه های ارتباطی و فن آوری در حالی که از جمله بحث در مورد مسائل حقوقی و اخلاقی در امنیت کامپیوتر است. شما این فرصت را به مورد مسائل قانونی که کمک به پیدا کردن منبع از یک هک داده یاد بگیرند. درجه بیشتر کارشناسی ارشد شامل تحقیق و یا پروژه پایان نامه به عنوان بخشی از برنامه که به شما می دهد یک فرصت برای در یک منطقه خاص مورد علاقه تمرکز می کنند.

سود مدرک کارشناسی ارشد ارائه می دهد مزایای بسیاری. شما نمیتوانید این فرصت را به عنوان یک کارآموز در یک کسب و کار خصوصی، که ایجاد رزومه کاری خود را و مهارت کار داشته باشند.نشست دیگران در این زمینه و همکاری با اساتید شانس بزرگ به شبکه است.

هزینه تحصیل خود را خواهد توسط دانشگاه متفاوت است. اکثر برنامه ها دو تا سه سال طول بکشد، بسته به مقدار زمان شما می توانید به کلاس مرتکب. با این حال، هنگامی که شما انجام پایان درجه خود، آن را بالقوه درآمد خود را افزایش می دهد.

با استاد خود را در امنیت سایبر، شما باید فرصت های زیادی در زندگی حرفه ای خود را. تهدید سایبر مواجه هر کسب و کار و دولت در هر کشور. درجه شما باعث می شود شما بیشتر رقابتی در این زمینه شما. مدرک کارشناسی ارشد شانس که شما می توانید به یک موقعیت مدیریت گام به گام افزایش می دهد. شرکت های بزرگ و کوچک نیاز مجموعه ای از مهارت های خود برای محافظت از اطلاعات خود. با درجه خود را، شما همچنین واجد شرایط برای تدریس در سطح دانشگاه است. همچنین شما می توانید به دنبال یک درجه بالاتر، دکتری را انتخاب کنید، و کار در تحقیقات یا آموزش در سطح دانشگاهی.

نیاز به متخصصان فن آوری در حال رشد است به صورت نمایی با پیشرفت در خدمات ارتباطات داده ها. افزایش فرصت های خود را با پیشبرد آموزش و پرورش خود را. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

read_more

filters

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات فن آوری
  • فناوری اطلاعات
  • امنیت سایبری
fields_of_study
  • مطالعات فن آوری (224)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format