Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 25 درجه های کارشناسی ارشد که در امنیت 2023

25 کارشناسی ارشد برنامه ها که در امنیت 2023

overview

دانش آموزانی که مدرک کارشناسی ارشد دارند می توانند زمینه های مختلفی داشته باشند. این درجه تخصص را در یک منطقه انتخاب شده دانش آموز نشان می دهد و می تواند به طور بالقوه چشم انداز های شغلی را بهبود بخشد.

استاد در امنیت چیست؟ استاد برنامه های امنیتی افراد را برای نقش در پیشگیری از جرم، امنیت اطلاعات، ارزیابی ریسک و مدیریت بحران آماده می کند. دانشجویان بسیار بین رشته ای، ممکن است تصمیم بگیرند تا موضوعاتی را که از تحقیقات و سیاست گذاری تا راه حل های مبتنی بر تکنولوژی جدید تشکیل شده اند، تمرکز کنند. کارآموزی ممکن است شامل موضوعاتی مانند بهترین شیوه های امنیت ملی، زیرساخت های حیاتی، امنیت سایبری، عدالت کیفری و ارزیابی آسیب پذیری / تحلیل ریسک باشد.

استاد امنیت، دانش آموزان را با مهارت های ارزشمندی مانند رهبری، آمادگی اورژانسی و شناسایی تهدید بالقوه تجهیز می کند. دریافت مدرک کارشناسی ارشد در این موضوع، یک مرحله عالی برای دانشجویان مقطع کارشناسی است که به دنبال تخصص در زمینه مطالعات امنیتی هستند و می توانند به کارکنان حرفه ای کمک کنند تا رزومه خود را افزایش دهند.

معمولا برای تکمیل هزینه های دو تا پنج ساله، هزینه استاد امنیت، بستگی به مؤسسه خاص و برنامه های ارائه شده دارد. بسیاری از برنامه های داخلی و بین المللی برای انتخاب وجود دارد، بنابراین بسیار مهم است که متقاضیان قبل از تعهد به مدرسه تحقیق کامل انجام دهند.

کارشناسی ارشد امنیت می تواند منجر به شغل در صنایع مختلفی از جمله بخش خصوصی و دولتی شود. دانش آموزان می توانند به تخصص در امنیت فیزیکی یا سایبری و همچنین مدیریت و اداره بپردازند. فارغ التحصیلان با رشته های مبتنی بر تکنولوژی در تقاضای زیاد برای موقعیت هایی مانند تحلیلگر امنیت اطلاعات، مدیر امنیت شبکه، مهندس فناوری اطلاعات و طراح UI هستند. افرادی که ترجیح می دهند نقشهای ویژه را به عنوان نگهبانان یا مدیران، بازرسان امنیتی حمل و نقل، مدیران مدیریت اورژانس، محققین امنیتی یا مشاوران ریسک کار کنند، کار می کنند.

طیف گسترده ای از برنامه های استاد در برنامه های امنیتی در سرتاسر جهان وجود دارد. ماژول های یادگیری از راه دور، دانش آموزان را برای پیگیری مدرک در یک برنامه انعطاف پذیر و تحصیلات بین المللی آسان تر کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

read_more

filters

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات فن آوری
 • امنیت
fields_of_study
 • مطالعات فن آوری (25)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format