TAHSILATEARSHAD.COM

‏ 59‏ برنامه کارشناسی ارشد برتر در امارات متحده عربی را جستجو کنید 2019‏

سیستم آموزش و پرورش در امارات متحده عربی نسبتا جوان است. با این حال، آن را به سرعت در دهه های اخیر توسعه یافته، با نرخ سواد بالا رفتن سرسام آور. امروز امارات متحده عربی یکی از بالاترین نرخ های پذیرش دانشجو، اجازه می دهد دانش آموزان از هر دو جنس برای دریافت آموزش و پرورش درجه اول که آنها را متخصصان با مهارت های بزرگ و آماده برای رقابت در سراسر جهان ایجاد کند.

ده ها تن از دانشگاه ها و کالج در امارات متحده عربی، که دانش آموزان از سراسر کشور جذب وجود دارد. دانش آموزان به دنبال یک استاد در امارات متحده عربی را در شهرستانها، که مراکز زندگی علمی، فرهنگی و سیاسی هستند و دارای پتانسیل بسیار تجربه می کنند.همانطور که هر سیستم آموزشی جوان دیگر است که از طریق بسیاری از تغییرات در چند دهه گذشته رفته، لهجه است در شاخه امیدوار کننده ترین دانش با نتایج فوری، مانند استاد در برنامه های امارات متحده عربی در علم، فن آوری، پزشکی و کسب و کار های مختلف ساخته شده و برنامه های اداری. امارات متحده عربی تمایل به جلب توجه بین المللی، برای بسیاری از دانشگاه های اروپایی و آمریکایی شعبه در امارات متحده عربی. در همان زمان، استاد در برنامه های امارات متحده عربی انجام می دهند همه چیز ممکن است برای جذب دانش آموزان و معلمان بین المللی، داشتن ساخته شده روستاهای کل دانشگاه و مراکز که ده ها تن میزبان کالج از همه نوع.

پایین و کلیک بر روی لینک های زیر برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد استاد در برنامه های امارات متحده عربی.برنامه هایی که مورد علاقه شما و ارسال "درخواست اطلاعات رایگان " فرم را به در تماس با فرد مربوطه در مدرسه می آیند و دریافت اطلاعات حتی بیشتر در مورد استاد در برنامه امارات متحده عربی را انتخاب کنید.

نتایج Filter

بازرگانی بین (MIB)

Hult International Business School
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 year آگوست 2019 آمریکا Boston San Francisco چین Shanghai امارات متحده عربی Dubai بریتانیا London New York Cambridge + {تعداد} بیشتر

بر اساس برنامه درسی MBA برنده جایزه ما، یک سال استاد هولت از برنامه بین المللی کسب و کار شما کمک خواهد کرد یک دیدگاه جهانی از امور مالی، بازاریابی، عملیات، اقتصاد، و استراتژی به دست آورید.

کارشناسی ارشد در رهبری خدمات

Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai
پردیس دانشگاهی پاره وقت 18 months سپتامبر 2019 امارات متحده عربی Dubai

این برنامه فارغ التحصیل یک نوع کمک خواهد کرد که شما را برای تغییر سازمانی خود با استفاده از نوآوری برای هدایت نتایج قابل اندازه گیری کمک کند. فارغ التحصیلان ما آینده را پیش بینی می کنند و فرصت هایی را برای موقعیت سازمان ها و خودشان می بینند - برای رسیدن به سطوح جدید موفقیت در دنیای مداوم در حال تغییر.

MEng در مهندسی بهداشت، ایمنی و محیط زیست

Khalifa University of Science and Technology
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 2 - 3 years سپتامبر 2019 امارات متحده عربی Abu Dhabi + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای، مهندسی ایمنی و محیط زیست (مهندسی مؤسسه مهندسی HSE) برای آمادگی آموزشی دو نوع حرفه ای طراحی شده است.

استاد مدیریت فناوری اطلاعات و حکومت

Canadian University Dubai
پردیس دانشگاهی تمام وقت 6 weeks سپتامبر 2019 امارات متحده عربی Dubai

استاد مدیریت و سیاست عمومی

United Arab Emirates University College of Humanities and Social Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 - 2 years آگوست 2019 امارات متحده عربی Al Ain

مدرک مديريت دولتی و مديريت عمومی (MGPP) با هدف تحويل دانش، مهارت و توان تحليلی در مورد کاربرد منطقی روشها، ابزارها و تکنيکهای عملی در حكمراني عمومی از جمله فرمولاسيون، اجرا و ارزيابی سياست عمومی، دوران پویا و پيچيده جهانی شدن

استاد مدیریت دانش

American University In the Emirates
پردیس دانشگاهی 2 years سپتامبر 2019 امارات متحده عربی Dubai

استاد مدیریت دانش (MKM) برای فارغ التحصیلان حرفه ای واجد شرایط است که به دنبال درجه چند رشته ای طراحی شده اند. این برنامه برنامه های درسی یکپارچه را فراهم می کند که دانشجویان را به رشته های گوناگون و نظریه و عمل مدیریت دانش تبدیل می کند

سیستم های نرم افزاری ME

Birla Institute Of Technology & Science, Pilani, Dubai Campus
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 years آگوست 2019 امارات متحده عربی Dubai

برنامه درسی این برنامه دارای هسته است

دانشگاه دانینگ استاد آموزش و پرورش

Stafford
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است امارات متحده عربی United Arab Emirates Online بحرین Bahrain Online اردن Jordan Online کویت Kuwait Online لبنان Lebanon Online قطر Qatar Online عربستان سعودی Saudi Arabia Online Dubai عراق Baghdad آفریقای جنوبی South Africa Online موریس Mauritius Online تانزانیا Tanzania Online نیجریه Abuja + {تعداد} بیشتر

برنامه کارشناسی ارشد فراگیر برای همه حرفه ایانی که در یک محیط آموزشی کار می کنند و مایل به افزایش یادگیری حرفه ای و بهبود چشم انداز پیشرفت حرفه ای هستند، ضروری است. دانش آموزان می توانند تجربه آموزشی را با توجه به تجربه فردی، نیازها و منافع خود، متناسب سازند. این برنامه را می توان به طور کامل از طریق محیط یادگیری مجازی دانشگاه از راه دور مشاهده کرد.

کارشناسی ارشد بازرگانی: بازاریابی

The University of Wollongong in Dubai
پردیس دانشگاهی تمام وقت 18 - 24 months ژوئن 2019 امارات متحده عربی Dubai

این برنامه ایده آل برای مدیران و مدیران میانی است که به دنبال افزایش حرفه ای خود در بازاریابی هستند؛ زمینه ای که برای همه نوع سازمان هایی که نیاز به ارائه ارزش از طریق محصولات و خدماتی که ایجاد و عرضه می کنند، بسیار مهم است. شما این فرصت را برای مطالعه طیف گسترده ای از موضوعات پیشرفته در بازاریابی و به دست آوردن مهارت های بازاریابی حرفه ای حرفه ای را داشته باشد. شما برای برنامه ریزی برنامه های استراتژیک، ارزیابی نظریه ها و چارچوب های بازاریابی، طراحی طرح با استفاده از ابزارهای تحقیق بازار و آموزش مهارت های سطح بالا برای تولید و موقعیت محصولات و خدمات برای بازار آموزش خواهید گرفت.

استاد تجارت بین الملل

Westford University College
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت پاره وقت 12 months زمان ثبت نام باز است امارات متحده عربی Sharjah United Arab Emirates Online نیجریه Lagos آفریقای جنوبی Cape Town کویت Kuwait City عربستان سعودی Riyadh Johannesburg Dammam بحرین Bahrain Online غنا Accra کانادا Toronto Dubai Canada Online Nigeria Online Abu Dhabi مالزی Malaysia Online اردن Amman بریتانیا UK Online + {تعداد} بیشتر

این دوره به نحوی ساختار یافته است که یادگیرنده گواهینامه دوگانه، دیپلم مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بین المللی کسب و کار، توسط مدرک بین المللی مدارک بین المللی کمبریج، انگلستان و مدرک مدیریت بازرگانی بین المللی توسط UCAM اسپانیا دریافت خواهد کرد.

کارشناسی ارشد مدیریت مهندسی

United Arab Emirates University, College of Engineering
پردیس دانشگاهی تمام وقت سپتامبر 2019 امارات متحده عربی Al Ain

مدیریت مهندسی فرایند برنامه ریزی است، سازماندهی، کارگزینی، پیشرو و موثر مردم و فعالیت های کنترل که دارای یک جزء فن آوری.

کارشناسی ارشد مهندسی (m.eng) در بهداشت، ایمنی و محیط زیست مهندسی

The Graduate School at The Petroleum Institute
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 2 - 4 دوره حقوق شناسی خود را مشخص کنید سپتامبر 2019 امارات متحده عربی Dubai Abu Dhabi + {تعداد} بیشتر

به تولید مهندسان رشته های مختلف، با کافی علمی، مهندسی و وسعت مدیریت در زمینه بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE).

کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری (MUP)

American University of Sharjah
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت سپتامبر 2019 امارات متحده عربی Sharjah

استاد ما در برنامه ریزی شهری (MUP) به طور کامل توسط کمیسیون اعتباربخشی علمی وزارت امور آموزش و پرورش بخش آموزش عالی را معتبر و توسط یک هیئت علمی چند ملیتی و برجسته تدریس می شود. با مجموع 11 دوره است که باید برای درجه تکمیل شود، برنامه ما را می توان در یک زمان کامل و یا صورت پاره وقت و گرفته شده است.

کارشناسی ارشد در مدیریت هنرهای نمایشی

Paris-Sorbonne University Abu Dhabi
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 years ژانویه 2020 امارات متحده عربی Abu Dhabi

دو سال کارشناسی ارشد در انجام مدیریت هنر دانشجویان برای مشاغل جهانی در صنعت هیجان انگیز و پر سود هنرهای نمایشی آماده می شود. هنرهای نمایشی جزء جدایی ناپذیر است و با ارزش در هر جامعه و نیاز به حرفه ای با استعداد به توسعه، پرورش و غنی سازی این زمینه است. هدف این برنامه است برای فارغ التحصیلان به سمت هماهنگی منابع مختلف به فرم، حمایت و تقویت سازمان ها و فعالیت های فرهنگی کار می کنند.

استاد در مدیریت پروژه

Hamdan Bin Mohammed Smart University
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت 8 semesters سپتامبر 2019 امارات متحده عربی Dubai

استاد برنامه مدیریت پروژه در دانشگاه هوشمند محمد بن محمد - دبی فرصتی منحصر به فرد برای پاسخگویی به خواسته های خاص رهبران آینده کسب و کار است که مایل به پیشرفت مهارت های حرفه ای خود در زمینه بسیار رقابتی مدیریت پروژه (PM) هستند. مدیریت پروژه شامل تمام سازمان های دولتی، خصوصی و اجتماعی درگیر در مدیریت ابتکارات، محصولات و خدمات جدید است. علاوه بر این، در یک بازار جهانی، افرادی که دارای مهارت های مشخص و مهارت های مدیریت پروژه هستند، اهداف سازمانی و رقابت پذیری را در بر می گیرند. این سطح مدیریت مدرک کارشناسی ارشد به شما امکان می دهد یک درک جامع از نحوه ایجاد، برنامه ریزی، برنامه ریزی، سرپرستی و تسریع پروژه ها را با استفاده از مفاهیم، ​​اصول و تکنیک های مدرن با استفاده از ترکیبی از پشتیبانی آموزشی آنلاین، کلاس های فیزیکی و مطالعات خود به دست بیاورید.