Filter
درجه های کارشناسی ارشد
امارات متحده عربی Al Jazirah Al Hamra نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی امارات متحده عربی 2019‏

به منظور موفقیت به دست آوردن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، شما باید برای به دست آوردن تعدادی از اعتبارات با عبور ماژول های فردی. کارشناسی ارشد اکثر تدریس خواهد شد تعدادی از دروس پایه که شما باید و با تصویب در منظور به دست آوردن مدرک تحصیلی داشته باشد. بررسی تحقیق کارشناسی ارشد تقریبا همیشه به طور کامل توسط یک ماژول پایان نامه تک و یا پروژه.

هنرهای کاربردی به ساخت طرح های دل انگیز در تمام زمینه های زندگی ضروری است. بدون آنها، جهان خواهد بود فوق العاده خسته کننده. استاد در هنرهای کاربردی به شما می دهد درک عمیق تر از استفاده از هنر در این زمینه عملی است.

آموزش و پرورش در امارات متحده عربی دارای مزایای آن: خورشید، دریا، شن و ماسه، درآمد معاف از مالیات پس از فارغ التحصیلی و برخی از بهترین دانشگاه ها در علاوه بر خلیج region.In، تعدادی از دانشگاه های بسیار رتبه مستقر در کشورهای دیگر دانشگاه شعبه در امارات متحده عربی.

رأسالخیمه یکی از هفت امارات واقع در مناطق شمال امارات متحده عربی است. نام آن ترجمه به "بالا از چادر" و خانه را به بیش از 250،000 نفر است. این چندین نشانه ها و موزه ها و آن را یک مقصد توریستی محبوب.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را جستجو کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

درجه های تحصیلی
محل
امارات متحده عربی
Al Jazirah Al Hamra
نوع تحصیل
سرعت
American University of Ras al Khaimah

کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در رهبری (MEEL) ... [+]

کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در رهبری (MEEL) [-]
امارات متحده عربی Al Jazirah Al Hamra
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی