TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی امارات متحده عربی 2019‏

به منظور موفقیت به دست آوردن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، شما باید برای به دست آوردن تعدادی از اعتبارات با عبور ماژول های فردی. کارشناسی ارشد اکثر تدریس خواهد شد تعدادی از دروس پایه که شما باید و با تصویب در منظور به دست آوردن مدرک تحصیلی داشته باشد. بررسی تحقیق کارشناسی ارشد تقریبا همیشه به طور کامل توسط یک ماژول پایان نامه تک و یا پروژه.

کارشناسی ارشد یک برنامه علمی در سطح کارشناسی ارشد است که حدود دو سال طول می کشد فراتر از مدرک کارشناسی دریافت است. کارشناسی ارشد در بسیاری از تخصص های مختلف ارائه شده، و بسته به مدرسه، آنها نیز ممکن است آنلاین و یا در فرد ارائه می شود. درآمد یک استاد ممکن است به فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان افزایش منجر شود.

 

 

امارات متحده عربی، گاهی اوقات به سادگی به نام امارات و یا امارات متحده عربی، یک کشور عربی در جنوب شرقی شبه جزیره عربستان در خلیج فارسی است، مرز عمان به شرق و عربستان سعودی در جنوب، و همچنین به اشتراک گذاری مرزهای دریایی با قطر و ایران.

العین یک شهرستان در مرز امارات متحده عربی با عمان است. شهر به عنوان یک آموزش واحه و فرهنگ و اندیشه مترقی شناخته شده است. این شهرستان خانه را به برخی از دانشگاه های معتبر در منطقه و حتی یکی از مناطق کالج برای اولین بار از زنان است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را ببینید 2019‏

نتایج Filter

کارشناسی ارشد مدیریت مهندسی

United Arab Emirates University, College of Engineering
پردیس دانشگاهی تمام وقت سپتامبر 2019 امارات متحده عربی Al Ain

مدیریت مهندسی فرایند برنامه ریزی است، سازماندهی، کارگزینی، پیشرو و موثر مردم و فعالیت های کنترل که دارای یک جزء فن آوری.

کارشناسی ارشد در حسابداری حرفه ای

United Arab Emirates University, College of Business and Economics
پردیس دانشگاهی پاره وقت 3 semesters سپتامبر 2019 امارات متحده عربی Abu Dhabi Dubai Al Ain + {تعداد} بیشتر

به عنوان بخشی از ماموریت خود را برای تبدیل شدن به یک دانشگاه در سطح جهانی، امارات عربی متحده دانشگاه (UAEU) در حال گسترش است ارائه برنامه کارشناسی ارشد خود را در هر دو سطح کارشناسی ارشد و دکترا. گروه حسابداری در حال راه اندازی اولین برنامه MPA-AACSB معتبر در منطقه برای دیدار با خواسته های محلی برای پزشکان و مدیران به طور یکسان.

استاد کار اجتماعی (MSW)

United Arab Emirates University College of Humanities and Social Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 - 2 years سپتامبر 2019 امارات متحده عربی Al Ain + {تعداد} بیشتر

استاد کار اجتماعی (MSW) فارغ التحصیلان را برای انجام تمرین حرفه ای حرفه ای در منطقه تمرکز می کند. برنامه MSW فارغ التحصیلان امارات متحده عربی را برای ورود به نیروی کار به عنوان متخصصان پزشکی آماده می کند، نقش های رهبری در حوزه سلامت / بهداشت روان، عدالت کیفری، تحقیقات کاربردی، تحلیل سیاست، آموزش و پرورش جامعه، مدارس و برنامه ریزی و ارائه خدمات اجتماعی را در مناطق دیگر.

استاد مدیریت و سیاست عمومی

United Arab Emirates University College of Humanities and Social Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 - 2 years آگوست 2019 امارات متحده عربی Al Ain

مدرک مديريت دولتی و مديريت عمومی (MGPP) با هدف تحويل دانش، مهارت و توان تحليلی در مورد کاربرد منطقی روشها، ابزارها و تکنيکهای عملی در حكمراني عمومی از جمله فرمولاسيون، اجرا و ارزيابی سياست عمومی، دوران پویا و پيچيده جهانی شدن