Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 60 درجه های کارشناسی ارشد که در الهیات 2024

60 کارشناسی ارشد برنامه ها که در الهیات 2024

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد که کمک می کند تا دانش آموزان یک حرفه ای در منطقه خود را از مطالعه پیدا کنید. درجه را می توان در دانشگاه ها در سراسر جهان به دست آورده، و آن را معمولا بین دو تا چهار سال طول می کشد تا کامل، بسته به نوع برنامه.

یک استاد الهیات در چیست؟ این برنامه برای دانش آموزانی که در یک کلیسا به وزیر می خواهید طراحی شده است. پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزان باید یک درک عمیق از کلیسا و ماموریت خود را دارند، صالح در کتاب مقدس یونانی یا عبری، و یک تعهد به توسعه بلوغ معنوی در دیگران و همچنین خود را دارند. موضوعات اصلی معمولا شامل کلامی، وزارت عملی، و مطالعات کتاب مقدس. دوره های دیگر ممکن است شامل هرمنوتیک، پیر و پایه عهد جدید، مطالعات پنطیکاستی، اخلاق مسیحی، اصول و شیوه های تدریس و تحقیق و نوشتن گزارش.

افرادی که به نفع درجه الوهیت با ساخت مهارت های حرفه ای دنبال می شود قادر به رهبری یک کلیسا و جماعت.آنها همچنین توانایی استفاده از اصول الهیات به قضاوت مستقل تشکیل شده بر روی مسائل مدرن در جامعه دارند.

هزینه های مرتبط با مدرک الوهیت را از یک مکان به مکان دیگر متفاوت است. محل مدرسه و طول مدت این برنامه را به هزینه عامل. دانشجویانی که می خواهند دقیقا می دانند چه شهریه و هزینه خواهد بود باید مدارس به طور مستقیم تماس بگیرید.

تعدادی از فرصت های شغلی برای افراد با استاد در الهیات وجود دارد. چشم انداز شامل وزرای بودن، معلمان، و رهبران در انواع زمینه های معنوی. معابد و کلیساها برخی از گزینه های برای اشتغال، به عنوان تنظیمات بهداشت و درمان، سازمان های غیر انتفاعی، و محیط های نهادی هستند. برخی از فارغ التحصیلان را انتخاب کنید که کشیش در زندان ها و بیمارستان، در حالی که دیگران ممکن است انتخاب کنید برای تبدیل شدن به اساتید.

شروع آموزش و پرورش خود را حق دور با استفاده از بانک اطلاعاتی ما.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات علوم انسانی
  • الهیات
  • الهیات
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (60)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه