TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی الجزایر 2019‏

به منظور موفقیت به دست آوردن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، شما باید برای به دست آوردن تعدادی از اعتبارات با عبور ماژول های فردی. کارشناسی ارشد اکثر تدریس خواهد شد تعدادی از دروس پایه که شما باید و با تصویب در منظور به دست آوردن مدرک تحصیلی داشته باشد. بررسی تحقیق کارشناسی ارشد تقریبا همیشه به طور کامل توسط یک ماژول پایان نامه تک و یا پروژه.

هنرهای کاربردی به ساخت طرح های دل انگیز در تمام زمینه های زندگی ضروری است. بدون آنها، جهان خواهد بود فوق العاده خسته کننده. استاد در هنرهای کاربردی به شما می دهد درک عمیق تر از استفاده از هنر در این زمینه عملی است.

الجزایر آفریقا 'بازدید کنندگان دومین کشور بزرگ است و آن است که در آن شما پیدا شکوه صحرای بزرگ، متشکل از 85٪ از کشور. الجزایر تنها مستعمره فرانسه در آفریقا اشغال شده توسط یک جمعیت مهاجر سفید بود.

الجزایر دارای یک تنوع از مراکز آموزش عالی. دوره های آموزشی توسط وزارت در رابطه با آموزش عالی هماهنگ. یکی از دانشگاههای شناخته شده در این شهرستان دانشگاه الجزایر که در سال 1909 تاسیس شده است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را ببینید 2019‏

نتایج Filter

کارشناسی ارشد در روزنامه نگاری - تدریس زبان فرانسه

ESJ Paris - École Supérieure de Journalisme
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 فرانسه Paris بلژیک Brussels Lille الجزایر Algiers کامرون Douala سنگال Dakar تونس Tunis مراکش Casablanca + {تعداد} بیشتر

این استاد روزنامه نگاری در فرانسه در پاریس تدریس می شود.