Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 3 درجه های کارشناسی ارشد که در اقتصاد خرد 2023

3 کارشناسی ارشد برنامه ها که در اقتصاد خرد 2023

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد اغلب راه عالی برای افزایش خود در زمینه انتخاب شما است. به طور کلی دو سال طول می کشد تا تکمیل شود، اما جهان را نشان می دهد که شما درک عمیق از موضوع را به دست آورده اید.

یک استاد در اقتصاد میکرو چیست؟ این شاخه از اقتصاد به بررسی اینکه چگونه تصمیمات تکمیلی و سیاست های فردی به تأثیرات مالی تاثیر می گذارد، مورد بررسی قرار می گیرد. دوره ها اغلب تاثیر تغییرات در بازار را بر قیمت گذاری مصرف کنندگان و شرکت ها و همچنین تغییرات چیزهایی که بر بازارها تاثیر می گذارند، مانند مالیات و کمبود منابع، پوشش می دهد. این مطالعه می تواند اطالعاتی را که بر روی سیاست ها برای تامین کنندگان و مصرف کنندگان تأثیر می گذارد، با اطمینان از عواقب ناشی از آن، ارائه دهد.

مزایای کارشناسی ارشد در اقتصاد میکرو اقتصاد می تواند برای شما در زندگی شخصی و همچنین حرفه ای شما کار کند. شما ممکن است مهارتهای ارزشمندی مانند تجزیه و تحلیل هزینه / سود، تصمیم گیری استراتژیک و مدیریت پول را یاد بگیرید.

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بستگی به محل تحصیل و مدرسه ای که انتخاب کرده اید بستگی دارد. شما می توانید یک ارزیابی دقیق از مدرسه ای که قصد حضور دارید را بدست آورید.

یک حرفه در اقتصاد خرد اغلب می تواند به هر طریقی که می خواهید آن را به نظر برساند. شما ممکن است تصمیم بگیرید که شرکت کنید، به عنوان مدیر مالی که تأثیر خاص سیاست های مالی یک شرکت را دارد. یا شاید شما موقعیتی را به عنوان تحلیلگر تحقیق در یک ظرفیت دولتی ترجیح می دهید، جایی که می توانید رهبران را از اثرات مالیات در بازارهای مختلف مطلع کنید. شما همچنین می توانید تصمیم بگیرید که به یک مشاور یا محقق تبدیل شوید که برای کمک به دیگر کسب و کارها خود را از طریق تغییر سیاست کار می کند. به طور خلاصه، کار حرفه ای به عنوان یک نویسنده ممکن است آنچه شما دنبال می کنید، کمک به ناپلئون ها در درک نظریه های پیچیده ای است که قیمت ها و عرضه و تقاضا را در اختیار دارند.

شما به احتمال زیاد می توانید یک استاد در اقتصاد میکرو در هر جای دنیا به دست آورید. این در بسیاری از دانشگاه ها و کالج ها و آنلاین در هر کجا که می خواهید وجود دارد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات اقتصادی
  • اقتصاد
  • اقتصاد خرد
رشته های تحصیلی
  • مطالعات اقتصادی (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه