TAHSILATEARSHAD.COM

‏ 818‏ برنامه کارشناسی ارشد برتر در اسپانیا را مقایسه کنید 2019‏

اسپانیا از برتری علمی قابل توجهی برخوردار است. در نتیجه، دانشجویان از سرتاسر جهان کارشناسی ارشد در اسپانیا را برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد برمی گزینند. طی سالیان اخیر، سیستم آموزشی در اسپانیا بسیار توسعه یافته و فرصت ها و برنامه های تحصیلی بیشتری برای دانشجویان بین الملل فراهم گردیده است. علاوه بر برنامه های تحصیلی باکیفیت، دانشجویانی که در اسپانیا درجه کارشناسی ارشد اخذ می کنند، می توانند در این کشور زیبا به گشت و گذار بپردازند و از امکانات آن مانند سواحل زیبا، چشم اندازهای طبیعی شگرف، شهرهای قرون وسطی، کوه های پرسنگلاخ، شهرهای پویا، آب و هوای ملایم و آمیزش جالب فرهنگ ها لذت ببرند. برنامه های فراوانی در مقطع کارشناسی ارشد در اسپانیا وجود دارد که دانشجویان بین الملل می توانند از میان آنها به انتخاب بپردازند که نمونه هایی از آن عبارتند از طراحی، کسب و کارو بازرگانی، انرژی، مطالعات دینی، مدیریت، هنرهای زیبا، توسعه بین الملل و آموزش. برنامه های کارشناسی ارشد در اسپانیا مطالعات تمام وقت، پاره وقت و آنلاین را نیز ارائه می کند که هر یک الزامات و طول مدت متفاوتی دارد که بستگی به برنامه و دانشگاه دارد. در زیر در خصوص کارشناسی ارشد در اسپانیا بیشتر بیاموزید. احتمالاً تحصیلات دلخواهتان در انتظار شما است!

نتایج Filter

کارشناسی ارشد آشپزی و مدیریت آشپزی

Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus
پردیس دانشگاهی تمام وقت 5 months سپتامبر 2019 اسپانیا Castellón de la Plana

این مدرک کارشناسی ارشد از یک روز غواصی کامل ارائه می دهد. یک جهش کیفی در حرفه حرفه ای شما. شما قادر به ارائه پیشنهادات آشپزی خلاقانه و سودمند خواهید بود، نه تنها در غذاهای سنتی بلکه در شیرینی پزی و نانوایی.

کارشناسی ارشد در مدیریت پروژه و مشاوره دیجیتال

ESCP Europe Madrid Campus
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 year اکتبر 2019 اسپانیا Madrid

این برنامه مسائل مدیریتی، مالی، اقتصادی و استراتژیک را با تأکید بر توسعه مهارت های مذاکره پوشش می دهد. علاوه بر این، دانش آموزان از دو هفته کامل سمینار بین المللی برخوردارند که از شرکت کنندگان و مؤسسات کلیدی بازدید می کنند و در مورد مطالعات موردی با یکی از دانشگاه های همکار ما شرکت می کنند.

MScF در امور مالی بین المللی

Geneva Business School (GBS)
پردیس دانشگاهی تمام وقت 22 - 1 months فوریه 2020 سویس Geneva اسپانیا Barcelona Madrid + {تعداد} بیشتر

استاد علم در امور مالی با یک مدرک کارشناسی ارشد بین المللی، طراحی شده است تا با درک دقیق از ملاحظات مفهومی، تحلیلی و تجربی مالی و سرمایه گذاری مدرن بین المللی، به چالش کشیدن و درک شما از مالی جهانی کمک کند.

استاد مدیریت

Toulouse Business School - Barcelona Campus
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 years سپتامبر 2019 اسپانیا Barcelona

رتبه بندی در # 50 در Financial Times استاد کارشناسی ارشد مدرک چند زبانه، دیپلم دوگانه و برنامه های بسیار قابل تنظیم با بیش از 36 تخصص برای انتخاب است. هر چه زمینه تحصیلات دانشگاهی شما، مدرک کارشناسی ارشد مديريت TBS Barcelona ، ایده آل برای آماده سازی شما برای مرحله بعدی حرفه شما است. یک دوره تمام وقت، دوره 4 ترم، دوره شما را با مهارت های فنی و تحلیلی برای تصمیم گیری موثر مدیریتی فراهم می کند.

کارشناسی ارشد مدیریت جهانی کارآفرینی

University of San Francisco - School of Management
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 year آگوست 2019 اسپانیا Barcelona آمریکا San Francisco تایوان Taipei + {تعداد} بیشتر

دستاوردهای کسب و کار چند فرهنگی را در سه قاره به دست آورده است، با استاد دانشگاه یورو در مدرک مدیریت جهانی کارآفرینی.

استاد اجرایی در کسب و کار بین المللی (100٪ آنلاین) - Track English

ESCP Europe
آنلاین پاره وقت 1 - 2 years سپتامبر 2019 اسپانیا Spain Online

کارشناسی ارشد بین المللی کسب و کار (EMIB) یک برنامه آنلاین شامل 14 دوره مدیریت و رهبری استاد پایان نامه است. اینها شما را با مهارت هایی که برای بسیاری از زمینه های استراتژیک شرکتی در بازارهای بین المللی مورد نیاز است، تجهیز می کند.

کارشناسی ارشد در کسب و کار مد و تجارت لوکس

EU Business School
پردیس دانشگاهی آنلاین ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت 1 year اکتبر 2019 اسپانیا Barcelona سویس Geneva Montreux Switzerland Online + {تعداد} بیشتر

مد و لوکس در قرن ها نقش مهمی در جامعه ایفا کرده اند. با تمرکز بر مهارت های مدیریت کسب و کار و نگرش مصرف کنندگان به محصولات لوکس، با تاکید بر طراحی و خلاقیت، این برنامه شما را برای طراحی یک نام تجاری آماده می کند. با عناصری مانند استراتژی تبلیغاتی، مهارتهای ارتباطی و تفکر نوآورانه، شما درک عمیقی از نحوه مدیریت و جایگزینی یک نام تجاری منحصر به فرد را به شما ارائه می دهیم.

استاد دسترسی به حرفه وکالت

Royal University Center Maria Cristina
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت سپتامبر 2019 اسپانیا Madrid

کارشناسی ارشد دسترسی به حرفه وکالت به دانشجویانی که درجه تحصیلات حقوق (و فارغ التحصیلان) را کسب کرده اند و مایل به کسب مهارت ها و شایستگی هایی هستند که قانون 34/2006 از تاریخ 30 اکتبر در مورد دسترسی به حرفه وکالت و دادستان دادگاه، خواستار اجرای این حرفه های قانونی است.

Master in Project Management

OBS International - Online Business School
آنلاین تمام وقت پاره وقت 12 months می 2019 اسپانیا Barcelona + {تعداد} بیشتر

درجه دو

IE Law School
پردیس دانشگاهی سپتامبر 2019 اسپانیا Madrid Segovia

برنامه دو گانه در اینترنت IE دانش آموزان را قادر می سازد تا مطالعات خود را به اهداف دانشگاهی، شخصی و حرفه ای خود بسط دهند. همانطور که دو رشته را به صورت موازی دنبال می کنید، شما بینش را به دو دیدگاه مختلف و روش های تفکر خواهید آموخت. برنامه دوگانه ما، مهارت و دانش مورد نیاز برای پیشرفت در هر کار را فراهم می کند و در حین تصفیه تکنیک های خود و ایجاد فرصت های شغلی موفقیت آمیز را برای تبدیل هر بخش به شما فراهم می کند. در کمتر از دو سال، محتویات دو برنامه کارشناسی ارشد را پوشش می دهید و با دو دیپلم فارغ التحصیل خواهید شد.

کارشناسی ارشد بین المللی انیمیشن 2D / 3D

L'Idem Barcelona
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 year سپتامبر 2019 اسپانیا Barcelona

هدف ما این است که دانش آموزان را با دانش و تحریک مهارت های فیلم انیمیشن، برای رسیدن به تخصص به عنوان انیماتور با روش جامع و موثر است. به همان شیوه، دیدگاه هنر انیمیشن و / یا صنایع، استفاده از ابزارهای سنتی انیمیشن و سازگاری آن با فن آوری های دیجیتال جدید وجود دارد.

استاد مدیریت منابع انسانی

EAE Business School International
پردیس دانشگاهی تمام وقت 12 months اکتبر 2019 اسپانیا Barcelona Madrid + {تعداد} بیشتر

استاد مدیریت منابع انسانی طراحی شده است تا متخصصان منابع انسانی را برای پاسخگویی به نیازها و چالش های بازار از منظر مدیریت مردم طراحی کند. حرفه ای هایی که تغییر را به عنوان موثرترین راه تولید مزایای رقابتی در نظر می گیرند، که می توانند بر تکنولوژی های جدید سرمایه گذاری کنند، که درک جامع نسل های جدید حرفه ای را در بازار کار پیدا کرده اند، که به طور کامل اهمیت تعادل کار / زندگی و اخلاق را درک می کنند انجام، و متعهد به توسعه، جذب و حفظ استعداد به عنوان بهترین راه برای اطمینان از موفقیت در اکوسیستم کسب و کار جدید است.

مدرک کارشناسی ارشد در تحقیقات امنیتی سایبری

Universidad de Leon
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 years سپتامبر 2019 اسپانیا León

ما آموزش های بین رشته ای در زمینه امنیت سایبری ارائه می دهیم، به دانش آموزان اجازه می دهد تا در مورد تحقیقات انجام شده در زمینه های مرتبط با آن، مورد استفاده قرار گیرند.

MSC در فن آوری مالی

Harbour Space
پردیس دانشگاهی تمام وقت سپتامبر 2019 اسپانیا Barcelona

این برنامه برای آماده سازی فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد برای موفقیت حرفه ای در Fintech طراحی شده است. اما قبل از انتخاب یک منطقه شکار و تصمیم به ساختن علامت خود در صنعت مالی، باید چند اصل اساسی را درک کنید و رانندگان اساسی این صنعت به طور فزاینده پیچیده را بیاموزید.

کارشناسی ارشد در توسعه راه حل های دیجیتال

BARCELONA TECHNOLOGY SCHOOL
پردیس دانشگاهی تمام وقت 9 months اکتبر 2019 اسپانیا Barcelona

کارشناسی ارشد توسعه راه حل های دیجیتال یک تجربه بین المللی برای کسانی است که می خواهند در صنعت دیجیتال با یک پایگاه جامع و برای کسانی که می خواهند حرفه ای جدید در صنعت دیجیتال را شروع کنند. این کارشناسی ارشد با تکنولوژی و مهارت های کسب و کار مطابقت دارد که شرکت های دیجیتال نیاز به توسعه راه حل های خلاقانه و نوآورانه دیجیتال دارند.