TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی اسپانیا 2019‏

کارشناسی ارشد به تکمیل یکی از برنامه های تحصیلی ارشد اشاره دارد که دانشجویان را در جهت ارتقای دانش خود در یک حوزه خاص و یا پیشرفت در کار و حرفه خود آماده می سازد. بیشتر کارشناسی های ارشد از سوی دانشگاههای دولتی یا ایالتی ارائه می شوند.

کارشناسی ارشد یک برنامه علمی در سطح کارشناسی ارشد است که حدود دو سال طول می کشد فراتر از مدرک کارشناسی دریافت است. کارشناسی ارشد در بسیاری از تخصص های مختلف ارائه شده، و بسته به مدرسه، آنها نیز ممکن است آنلاین و یا در فرد ارائه می شود. درآمد یک استاد ممکن است به فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان افزایش منجر شود.

 

 

اسپانیا (به اسپانیایی: España از) به اشتراک گذاری شبه جزیره ایبری با پرتغال در انتهای غربی از دریای مدیترانه یک کشور متنوع است. اسپانیا یک کشور عجیب و غریب در اروپا به دلیل ساکنان دوستانه خود و شیوه زندگی آرام در نظر گرفته. مدت زمان طبیعی برای دوره های دانشگاه در اسپانیا 4 سال، به جز پزشکی و درجه دو، که 6. شهرستانها مادرید و بارسلونا به خوبی شناخته شده در سراسر جهان برای غذاهای خود را، شب زنده داری پر جنب و جوش، و فرهنگ عامه و جشن در جهان مشهور می باشد.

شهرستان ساراگوسا در سواحل رودخانه ابرو در استان ساراگوسا، اسپانیا واقع شده است. این خانه یکی از قدیمی ترین شهرستانها در اسپانیا، دانشگاه ساراگوسا است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را مروری بر تمامی 2019‏

نتایج Filter

کارشناسی ارشد در آموزش هنری

Escuela Superior de Diseño de Aragón
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 - 1 year اکتبر 2019 اسپانیا Zaragoza + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد تدریس هنری: استراتژی خلاقیت فضایی و گرافیکی در تاسیسات فصلی، نشان دهنده نیاز به ارزش کارهای چند جانبه در دنیای طراحی در یک راه جهانی است، ساختن ساختار مبتنی بر دو مفهوم اصلی:

رادیو استاد

CPA Online
آنلاین تمام وقت پاره وقت 1250 hours سپتامبر 2019 اسپانیا Zaragoza + {تعداد} بیشتر

اگر شما می خواهید یک آموزش کامل در محیط های رادیویی، ما باید استاد رادیویی CPA آنلاین شما نیاز دارید. این مدرک کارشناسی ارشد آنلاین از طریق تمرینات متعدد، مسائل اصلی مربوط به رادیویی و حرفه ای: سخنرانی، دوبله، رادیو اینترنتی و رادیو خلاق است.

استاد مدیریت زنجیره تامین (MDSC)

Zaragoza Logistics Center
پردیس دانشگاهی پاره وقت 9 months سپتامبر 2019 اسپانیا Zaragoza

کارشناسی ارشد در مدیریت زنجیره تامین، یک توازن ظریف بین مطالب فنی، ضروری برای مدیریت زنجیره تامین و تعدادی از ابزارهای مدیریتی مانند مالی، استراتژی، رهبری، مذاکره، محیط اقتصادی یا تصمیم گیری به دست می دهد.

کارشناسی ارشد مهندسی در لجستیک و مدیریت زنجیره تامین (ZLOG)

Zaragoza Logistics Center
پردیس دانشگاهی تمام وقت 10 months آگوست 2019 اسپانیا Zaragoza

کارشناسی ارشد مهندسی MIT Zaragoza در مدیریت لجستیک و مدیریت زنجیره تامین (ZLOG) ترکیبی منحصر به فرد از یک کلاس زنجیره تامین جهانی را که در یک محیط جهانی واقعا آموزش داده می شود ارائه می دهد. این برنامه در سال 2004 با همکاری دانشگاه پیشرو در این زمینه، موسسه فناوری ماساچوست (MIT)، این برنامه را برای تاثیر گذاری بر طیف گسترده ای از صنایع در سراسر جهان آماده می کند. در سال 2016، این برنامه توسط Eduniversal رتبه اول را در سراسر جهان دارد.

استاد در بازاریابی و مدیریت فروش

ESIC Business & Marketing School
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت پاره وقت 9 - 12 months اکتبر 2019 اسپانیا Madrid Barcelona Valencia Seville Zaragoza Marbella A Coruña Pamplona Bilbao Granada + {تعداد} بیشتر

استاد در بازاریابی و مدیریت فروش (GESCO) MASTER مرجع به فرض نقش رهبری در زمینه بازاریابی، کسب و کار سازمان و کسب و کار است.

کارشناسی ارشد اروپایی در سیستم مدیریت انرژی پایدار

European Master in Renewable Energy and European Master in Sustainable Energy System Management
پردیس دانشگاهی تمام وقت سپتامبر 2019 هلند Groningen اسپانیا Zaragoza + {تعداد} بیشتر

SESyM بر جنبه های چند رشته ای از سیستم های انرژی متمرکز است. این فراهم می کند مدیریت و مهارت های ارتباطی، و همچنین دانش فنی لازم برای مقابله با چالش از انتقال سیستم انرژی.

مدرک کارشناسی ارشد در ارتباطات بازاریابی و شرکت

Universidad San Jorge
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 year اکتبر 2019 اسپانیا Zaragoza

استاد بازاریابی و ارتباطات شرکتی Universidad San Jorge آموزشهای علمی، تخصصی و حرفه ای دو حوزه کلیدی را برای شرکت های رسانه های چند رسانه ای و آنلاین جامعه دیجیتال ادغام می کند.

مدرک کارشناسی ارشد در فن آوری های پیشرفته نرم افزار برای دستگاه های موبایل

Universidad San Jorge
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 year اکتبر 2019 اسپانیا Zaragoza

مدرک کارشناسی ارشد در فن آوری های پیشرفته نرم افزار برای دستگاه های موبایل اولین در اسپانیا در تخصص خود است که منجر به درجه رسمی و فراهم می کند مهارت های لازم برای مقابله با چالش های جدید ذاتی در برنامه های تلفن همراه است.