TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی اسپانیا 2019‏

درجه 'بازدید کنندگان کارشناسی ارشد مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد است. یکی در حال حاضر باید یک مدرک کارشناسی برای برنامه کارشناسی ارشد 'بازدید کنندگان اعمال می شود داشته باشد. اکثر کارشناسی ارشد 'رشته ها به دانش آموزان نیاز به تکمیل یک استاد ' ها پایان نامه یا تحقیق مقاله.

پس از دریافت مدرک کارشناسی، بسیاری از دانش آموزان تصمیم به افزایش تجربه و آموزش و پرورش خود را با مقطع کارشناسی ارشد. کارشناسی ارشد ممکن است حدود دو سال را به دست آورند، و برنامه های ارائه شده در بسیاری از مناطق مختلف به طوری که دانش آموزان می توانند تاکید که برای آنها و اهداف آنها کار می کند پیدا کنید.

 

اسپانیا (به اسپانیایی: España از) به اشتراک گذاری شبه جزیره ایبری با پرتغال در انتهای غربی از دریای مدیترانه یک کشور متنوع است. اسپانیا یک کشور عجیب و غریب در اروپا به دلیل ساکنان دوستانه خود و شیوه زندگی آرام در نظر گرفته. مدت زمان طبیعی برای دوره های دانشگاه در اسپانیا 4 سال، به جز پزشکی و درجه دو، که 6. شهرستانها مادرید و بارسلونا به خوبی شناخته شده در سراسر جهان برای غذاهای خود را، شب زنده داری پر جنب و جوش، و فرهنگ عامه و جشن در جهان مشهور می باشد.

که بزرگترین شهرستان 3 در اسپانیا، والنسیا در جامعه والنسیا واقع شده است. این شهر بندر تجاری با بیش از 1 میلیون نفر جمعیت است. این فرهنگ غنی، چند مناظر و موزه ها. این بیش از 4 دانشگاه.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را مرور کنید 2019‏

نتایج Filter

مدرک کارشناسی ارشد در بازاریابی سیاسی و ارتباطات نهادی

Universidad Católica de Valencia
پردیس دانشگاهی پاره وقت 1 سال سپتامبر 2019 اسپانیا Valencia

کارشناسی ارشد شامل سفر و بازدید های آموزشی به مؤسسات سیاسی مانند Palacio de la Moncloa (همیشه در دسترس بودن دستور کار مجتمع در طول سال تحصیلی) است.

کارشناسی ارشد در پروتکل، طراحی، ایجاد و مدیریت رویدادهای شرکتی و موسسات

Escuela Internacional de Protocolo
پردیس دانشگاهی پاره وقت 1 هفته درخواست اطلاعات اسپانیا Madrid Barcelona A Coruña Oviedo Valencia + {تعداد} بیشتر

استاد در PROTOCOL، طراحی، ایجاد و هدایت رویدادهای شرکت و سازمان، از Escuela Internacional de Protocolo یک برنامه بسیار رقابتی است که دانشجویان را برای ایجاد، طراحی و مدیریت رویدادها و روابط سازمانی آماده و حرفه ای می کند .

استاد بین المللی مدیریت و سازمان رویدادها، پروتکل، روابط رسمی و سازمانی

Escuela Internacional de Protocolo
آنلاین تمام وقت پاره وقت 1000 ساعت زمان ثبت نام باز است اسپانیا Madrid Barcelona A Coruña Oviedo Valencia + {تعداد} بیشتر

Escuela Internacional de Protocolo (EIP) نسخه ششم از استاد بین المللی مدیریت و سازمان رویدادها، پروتکل، روابط رسمی و سازمانی را ارائه می دهد. EIP که در سال 1996 تأسیس شد، مرکز مطالعات دانشگاهی است که در زمینه پروتکل و سازماندهی رویدادها تخصص دارد که فعالیت آن را تنها به آموزش نمی دهد بلکه به تحقیق، انتشار و جهت گیری حرفه ای دانش آموزان نیز محدود نمی شود.

استاد در معماری، طراحی و نوآوری - MArch

Universidad Europea
پردیس دانشگاهی تمام وقت سپتامبر 2019 اسپانیا Valencia Madrid چین Shanghai آمریکا San Diego Irvine Alcobendas Santa Cruz de Tenerife Villaviciosa de Odón Spain Online Las Palmas de Gran Canaria + {تعداد} بیشتر

شما در محل تعامل و ارتباط نقاط مختلف فرهنگی از طریق نمایشگاه ها، حوادث، برنامه های آموزشی و کارهای حرفه ای یاد خواهید گرفت. فضاهای مختلف در Espai Alfaro (والنسیا)، باعث ایجاد جو و شرایط مختلف برای ایجاد، تبادل و انتشار طراحی می شوند.

کارشناسی ارشد در کارآفرینی و رهبری

EDEM - Escuela de Empresarios
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال درخواست اطلاعات اسپانیا Valencia

استاد در کارآفرینی و رهبری با هدف آموزش کارآفرینان بالقوه در هر دو مهارت های رهبری لازم برای اجرای یک پروژه و کسب و کار دانش مدیریت است که دانش آموز را قادر به تبدیل یک ایده را به یک کسب و کار پایدار در زمان.

کارشناسی ارشد در عکاسی، هنر و تکنیک

Universitat Politecnica de Valencia - UPV Photography
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 ترم ها زمان ثبت نام باز است اسپانیا Valencia

هماهنگ با تحولات جاری در عکاسی حرفه ای و خلاق، دانشگاه به طور کامل با آموزش حرفه ای آینده در هر دو زمینه متعهد است.

بین المللی کارشناسی ارشد تحقیق در کار و روانشناسی سازمانی

Maastricht University, Faculty of Psychology and Neuroscience
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 هلند Maastricht اسپانیا Valencia آلمان Lüneburg + {تعداد} بیشتر

کدام شرایط کار باعث جلوگیری از خستگی ذهنی می شود؟ چه کارایی یک تیم تعیین می کند؟ و چگونه نوآوری را تحریک می کنید؟ اینها برخی از موضوعاتی است که یک روانشناس کار و سازمان میگیرد.

کارشناسی ارشد در ایجاد ادبیات

VIU - Universidad Internacional de Valencia
آنلاین 1 سال اکتبر 2019 اسپانیا Valencia

به پیشنهاد کمیاب آکادمیک که در حوزه خلقت تشخیص داده می شود فقدان برنامه های بلندپروازانه ای که در زمینه تجارت نوشتار از رویکرد فوق العاده عملی و بین رشته ای برخورد می کنند، افزوده می شود.

مدرک کارشناسی ارشد در آموزش اسپانیایی به عنوان زبان خارجی

VIU - Universidad Internacional de Valencia
آنلاین 1 سال درخواست اطلاعات اسپانیا Valencia

گسترش اسپانیایی با افزایش محبوبیت مطالعات آن در سال های اخیر همراه است. برنامه هایی مانند استادان بازدید کننده به زبان اسپانیایی به عنوان زبان خارجی و یا اصلاحات آموزشی فرانسوی تقاضا برای معلمان اسپانیایی ایجاد کرده اند.

مدرک کارشناسی ارشد در زمینه پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر و سایر رفتارهای اعتیاد آور

VIU - Universidad Internacional de Valencia
آنلاین 1 سال اکتبر 2019 اسپانیا Valencia

در جامعه ما استفاده از مواد مخدر و همچنین رفتارهای اعتیاد آور بدون ماده (قمار آسیب شناسی، ICT و غیره) باعث مشکلات و اختلالات مختلفی می شود که بر تعداد زیادی از افراد تاثیر می گذارد. پیشگیری بهترین استراتژی مقرون به صرفه است.

مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه در نیازهای آموزشی ویژه و مراقبتهای اولیه

VIU - Universidad Internacional de Valencia
آنلاین 1 سال درخواست اطلاعات اسپانیا Valencia

به عنوان یک حرفه ای در حوزه آموزشی، باید از توجه اولیه و نیازهای آموزشی ویژه مطلع شوید، به طوری که به لطف عملکرد شما می توانید نابرابری های احتمالی ورود و پایداری در نظام آموزشی دانش آموزان را جبران کنید.

استاد در اختلالات توسعه عصبی

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP
پردیس دانشگاهی پاره وقت اکتبر 2019 اسپانیا Valencia

کارشناسی ارشد در اختلالات عصبی توسعه آموزش متخصصان واجد شرایط، بسیار متخصص در تشخیص و رویکرد درمانی از اختلالات است که بیشتر بر کودکان تاثیر می گذارد.

مدرک کارشناسی ارشد در روانپزشکی کودکان و نوجوانان

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت پاره وقت اکتبر 2019 اسپانیا Barcelona Madrid Valencia مکزیک Culiacán + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد روان درمانی کودکان و نوجوانان مهارتهای لازم برای ارزیابی، تشخیص، مداخله و پیشگیری از اختلالات روانشناختی شایعتری در کودک و نوجوان را از جهت گیری رفتاری شناختی به شما می دهد.

استاد روانپزشکی رفتاری شناختی

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت 16 ماهها اکتبر 2019 اسپانیا Barcelona Madrid Valencia مکزیک Culiacán + {تعداد} بیشتر

استاد درمان رفتاری شناختی هدف این است که دانش آموزان را قادر به یادگیری مهارت های فنی و شخصی مناسب که هر روانشناس نیاز به یک رواندرمانی حرفه ای موثر و مسئول، تحت رویکرد شناختی رفتاری.

کارشناسی ارشد در آموزش عالی

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP
پردیس دانشگاهی اکتبر 2019 اسپانیا Barcelona Madrid Valencia

زمینه آموزشی فعلی مستلزم حرفه ایانی است که می توانند از دانش آموزانی که دارای نیازهای خاص هستند (اختلال اسپکتروم اوتیسم، توانایی های بالا، اختلالات عقلی، نقص های حسی و حرکتی، مشکلات سواد آموزی و غیره) را دنبال کنند.