TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی اسپانیا 2019‏

کارشناسی ارشد به دانشجویانی اعطا می شود که مقطع تحصیلی فوق لیسانس در یک رشته تحصیلی یا زمینه حرفه ای خاص را به پایان رسانده اند و در این مسیر از تسلط بالایی در حوزه مورد نظر برخوردار گردیده اند.

پس از دریافت مدرک کارشناسی، بسیاری از دانش آموزان تصمیم به افزایش تجربه و آموزش و پرورش خود را با مقطع کارشناسی ارشد. کارشناسی ارشد ممکن است حدود دو سال را به دست آورند، و برنامه های ارائه شده در بسیاری از مناطق مختلف به طوری که دانش آموزان می توانند تاکید که برای آنها و اهداف آنها کار می کند پیدا کنید.

 

اسپانیا، رسما به پادشاهی اسپانیا، یک کشور مستقل و یک دولت عضو اتحادیه اروپا است. این است که در شبه جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا واقع شده است. دانشگاه اسپانیایی تنظیم دسترسی به مدارک تحصیلی خود را و آنها را برطرف هزینه تحصیلی. آنها همچنین می توانند مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد غیر رسمی ارائه دهد. این شهرستان سرمایه مادرید است احتمالا بیشترین تعداد میله سرانه هر شهرستان اروپا و شب زنده داری بسیار فعال است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را بیابید 2019‏

نتایج Filter

Máster en Dirección y Gestión Estratégica de Compras

UADIN Business School
آنلاین تمام وقت پاره وقت 2 years سپتامبر 2019 اسپانیا Spain Online + {تعداد} بیشتر

Uadin, Universidad de Desarrollo en Innovación, junto con UDIMA, la Universidad a distancia de Madrid, queremos contribuir con una formación integral para toda la carrera del líder comprador y para ello, hemos creado una Escuela de Compras CUCA, con un modelo de formación basado en contenido teórico, que proporciona el conocimiento básico de cada especialidad, un cuadro de profesores que lideran cada uno su materia desde la experiencia, contribuyendo a dar soporte, conocimiento e interactuando, a través de casos prácticos, que hacen que el alumno finalice la formación con conocimiento, experiencia y confianza para liderar cualquier área y especialidad en compras de cualquier organización.

Máster de SAP S/4HANA Sourcing and Procurement

UADIN Business School
آنلاین تمام وقت پاره وقت سپتامبر 2019 اسپانیا Spain Online

La certificación de SAP, mundialmente reconocida, verifica las habilidades y conocimiento. Actualmente los perfiles que están certificados en SAP son los más demandados y mejor remunerados en el mercado. El tercer puesto en el ránking de puestos más demandados por las empresas lo ocupa el perfil de especializado en conocimientos de SAP. El transporte y la logística están presentes hoy en día en cualquier sector debido al avance de la globalización. Las empresas compiten, más que nunca, en un entorno global en el que las unidades de producción se ubican allí donde existen mejores condiciones económicas. Al mismo tiempo, los clientes tienen un mayor acceso a la información y exigen el mejor servicio al mejor precio, por lo que la función logística se convierte en un elemento clave para la competitividad de las empresas.

مدرک کارشناسی ارشد بین المللی در رشته روانشناسی و روانشناسی بالینی، مدرک کارشناسی ارشد بین المللی، مربیگری و هوش هیجانی برای کودکان و نوجوانان - درجه دو (دیپلم های معتبر اروپایی)

ESNECA
آنلاین پاره وقت 600 hours زمان ثبت نام باز است اسپانیا Spain Online

این مدرک کارشناسی ارشد بین المللی برای کارآفرینان، مدیران، کارآفرینان، کارگران بخش کودکان که علاقه مند به کسب دانش و مهارت لازم برای کار در آموزش و پرورش و روانپزشکی بالینی هستند، مورد هدف قرار می گیرد.

مدرک کارشناسی ارشد بین المللی در طراحی الگوی و مد کارشناسی ارشد مدرک بین المللی در خریدار شخصی - درجه دو (دیپلم گواهی شده توسط دفتر اسناد رسمی اروپا)

ESNECA
آنلاین پاره وقت 600 hours زمان ثبت نام باز است اسپانیا Spain Online

این دوره در مورد کارآفرینان، مدیران، کارآفرینان، کارگران، دانشجویان و هر کسی که قصد کسب دانش لازم در الگوی و طراحی را دارد، هدف قرار گرفته است.

مدرک کارشناسی ارشد بین المللی در تاتو هنری، دوره های بهداشتی بهداشتی خالکوبی حرفه ای - درجه دو (دیپلم تأیید شده توسط دفتر اسناد رسمی اروپا)

ESNECA
پردیس دانشگاهی پاره وقت 600 hours زمان ثبت نام باز است اسپانیا Spain Online

این دوره به دانش آموزان اجازه می دهد مهارت های لازم حرفه ای را بدست آورند تا امکانات و لوازم و اقدامات بهداشت و ایمنی را بیاموزند، یاد بگیرند که از تکنیک های مختلف ضد عفونی استفاده کنند، قوانین جاری بهداشت حرفه ای و مشتری را بدانند و بدانند چگونه تکنیک های خالکوبی

کارشناسان بین المللی روزنامه نگاری ورزشی (دیپلم توسط دفتر اسناد رسمی اروپا تأیید شده است)

ESNECA
پردیس دانشگاهی پاره وقت 300 hours زمان ثبت نام باز است اسپانیا Spain Online

این دوره در مورد کارآفرینان، مدیران، کارآفرینان، روزنامه نگاران و هر کسی که قصد کسب دانش و مهارت فنی لازم برای توسعه فعالیت روزنامه نگاری ورزشی را دارد، هدف قرار می گیرد.

مدرک کارشناسی ارشد بین المللی در مربی شخصی مربی بین المللی کارشناسی ارشد در مربی ورزشی - درجه دو (دیپلم های تایید شده توسط دفتر اسناد رسمی اروپایی)

ESNECA
پردیس دانشگاهی پاره وقت 600 hours زمان ثبت نام باز است اسپانیا Spain Online

این دوره در مورد کارآفرینان، مدیران، کارآفرینان، کارگران و هر کسی که قصد کسب دانش لازم در زمینه مربی شخصی و مربی ورزشی را دارد، هدف قرار گرفته است.

مدرک کارشناسی ارشد بین المللی در تاتوهای بین المللی کارشناسی ارشد بهداشت بهداشت - دو درجه (دیپلم گواهی شده توسط دفتر اسناد رسمی اروپا)

ESNECA
پردیس دانشگاهی پاره وقت 300 hours زمان ثبت نام باز است اسپانیا Spain Online

این دوره دانشجویان را قادر می سازد تا تجهیزات و ابزارهای فنی برای استفاده از تکنیک های خال کوبی را انتخاب و آماده سازند، محصولات را انتخاب و آماده سازی برای استفاده از تکنیک های خال کوبی، اقدامات امنیتی و پیشگیری از خطرات شخصی و معنی، تجهیزات و محصولات مورد استفاده، اصلاحات پیشنهاد شده و نقوش تزئینی است که می تواند با استفاده از خالکوبی انجام شود، شناسایی احتمالات احتمالی و نشانه های آماده سازی و مراقبت از پوست،

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت، ارتباطات و مدیریت بهداشت

Instituto de Humanidades y Ciencias de la Salud Gregorio Marañón
آنلاین تمام وقت پاره وقت 1 year اکتبر 2019 اسپانیا Spain Online + {تعداد} بیشتر

این دوره از طریق روش تدریس مسئله محور، به روز رسانی از سوالات مرتبط و عملی است که در مدیریت عمومی سلامت عمومی و خصوصی در حال بررسی است، در حالیکه معیارهای ارتباط جدید خصوصی و دولتی را که ممکن است ضروری در چارچوب مراقبت بهداشتی جهانی جهانی، تاکید بر اخلاق پزشکی و ارتباطات بهداشتی به عنوان یک پارادایم جدید در سیستم اجتماعی و بهداشتی در نظر گرفته شود. دانش آموزان مفاهیم جدید مدیریتی را به روز می کنند که قرن بیست و یکم در اتحادیه اروپا و آمریکای لاتین تکامل یافته است. دانش آموزان مدل هایی را برای حل مشکلات و تصمیم گیری بر اساس موارد عملی ارائه می دهند.

استاد بین المللی در کودکان و مربیگری روانشناسی نوجوان و استاد بین المللی در هوش هیجانی کودکان - دو درجه (دیپلم تایید شده توسط دفتر اسناد رسمی اروپا)

ESNECA
آنلاین پاره وقت 600 hours زمان ثبت نام باز است اسپانیا Spain Online

این دوره است که در کارآفرینان، مدیران، کارآفرینان، کارگران و هر کسی که بخواهد برای به دست آوردن مدیریت و منابع فنی به تخصص استاد بین المللی در روانشناسی کودک و نوجوان و استاد مربیگری بین المللی در هوش هیجانی کودکان میشود.

کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار

Formato Educativo
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت 13 months ژوئیه 2019 اسپانیا Madrid Spain Online + {تعداد} بیشتر

این استاد به طور خاص برای حرفه ای و شخصی توسعه، که هدف آن به تمرکز بر روی فرم موجود در زمینه های مختلف از مدیریت کسب و کار و دانش کافی از روش های جدید مدیریت و اداره طراحی شده است، برای رسیدن به و به افزایش قابل توجهی را حرفه ای دانش آموز را به عنوان یک مدیر.

استاد آنلاین در طراحی داخلی و مهمانداری

LaBasad - Barcelona School of Arts & Design
آنلاین تمام وقت 1 year می 2019 اسپانیا Spain Online

این استاد ارائه می دهد دیدگاه pedagogical و شکل دهی برای طراحان که می خواهند در دانش خاص طراحی فضای داخلی، در تمام فرمت های که در آن ارائه شده در زمینه حرفه ای: مسکن، محل کار، هتل ها و فضاهای آشپزخانه است.

استاد کارشناس خرید

UADIN Business School
آنلاین تمام وقت پاره وقت 650 hours ژانویه 2020 اسپانیا Spain Online + {تعداد} بیشتر

آموزش در خرید یکی از مهمترین ابزارها برای اطمینان از رشد حرفه ای حرفه ای و تعیین چشم انداز آینده است. هم برای حرفه ای های فعال و هم برای کسانی که این فعالیت را به عنوان گزینه ای در آینده می بینند، برنامه های گواهینامه رسمی خرید آماده ی فوق العاده ای برای رسیدن به یکی از مهم ترین وظایف هر ساختار تجاری می باشند.

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت هتل ها و رستوران ها - آنلاین

Universidad Católica San Antonio de Murcia
آنلاین تمام وقت پاره وقت 1 year نوامبر 2019 اسپانیا Spain Online + {تعداد} بیشتر

براساس آخرین شماره Barometer جهانی گردشگری UNWTO، در سال 2014 گردشگران بین المللی به رقم 1،138 میلیون رسیدند که نشان دهنده افزایش 4.7 درصد نسبت به سال قبل است.

مدرک کارشناسی ارشد نوآوری و بازاریابی گردشگری - آنلاین

Universidad Católica San Antonio de Murcia
آنلاین تمام وقت پاره وقت 1 year نوامبر 2019 اسپانیا Spain Online + {تعداد} بیشتر

پیشنهاد کارشناسی ارشد بازاریابی نوآوری و گردشگری توسط UCAM به عنوان عضو وابسته به سازمان جهانی گردشگری (WTO) یک گام اساسی در آموزش همه متخصصان و یک جهش کیفی در مدرنیزه کردن مدیریت، پایداری و بهبود رقابت مقصد ها و شرکت های گردشگری.