TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی اسپانیا 2019‏

کارشناسی ارشد به شما می دهد فرصت را به هر دو بیشتر درک خود را از یک سوال خاص را خاموش و یا در راه با استفاده از کاملا متفاوت مهارت شما از مدرک کارشناسی قبلی خود را به دست آورد.

هنرهای کاربردی به ساخت طرح های دل انگیز در تمام زمینه های زندگی ضروری است. بدون آنها، جهان خواهد بود فوق العاده خسته کننده. استاد در هنرهای کاربردی به شما می دهد درک عمیق تر از استفاده از هنر در این زمینه عملی است.

اسپانیا (به اسپانیایی: España از) به اشتراک گذاری شبه جزیره ایبری با پرتغال در انتهای غربی از دریای مدیترانه یک کشور متنوع است. اسپانیا یک کشور عجیب و غریب در اروپا به دلیل ساکنان دوستانه خود و شیوه زندگی آرام در نظر گرفته. مدت زمان طبیعی برای دوره های دانشگاه در اسپانیا 4 سال، به جز پزشکی و درجه دو، که 6. شهرستانها مادرید و بارسلونا به خوبی شناخته شده در سراسر جهان برای غذاهای خود را، شب زنده داری پر جنب و جوش، و فرهنگ عامه و جشن در جهان مشهور می باشد.

سن سباستین بر خلیج بیسکی، اسپانیا واقع شده است. این شهر ساحلی با بیش از 100،000 نفر است. این ممکن است یک شهرستان کوچک اما سن سباستین دارای چندین دانشگاه.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را ملاحظه کنید 2019‏

نتایج Filter

Master's Degree in Restaurant pastry and sweet cousine

Basque Culinary Center
پردیس دانشگاهی تمام وقت 6 months اکتبر 2019 اسپانیا San Sebastián

Master's Degree in Gastronomic Sciences

Basque Culinary Center
پردیس دانشگاهی تمام وقت 18 months اکتبر 2019 اسپانیا San Sebastián

مدرک کارشناسی ارشد در آشپزی پیشرفته

Basque Culinary Center
پردیس دانشگاهی تمام وقت 6 months فوریه 2020 اسپانیا San Sebastián

غذاهای سنتی و مدرن در یک برنامه آموزشی طراحی شده برای کمک به شما در بهبود و یادگیری تکنیک های جدید و نظارت بر سیستم های تولید و مدیریت آشپزی. با محصولات مهارت آمیز و دانش فنی را بدست آورید که به شما امکان می دهد نتایج مطلوب را به دست آورید. یک برنامه 6 ماهه عملا عملی: کارگاه های آشپزی، و یک ماه و نیمی از خدمات واقعی در رستوران استادان. فرصتی برای تست طراحی پروژه آشپزی خود و بهبود مهارت های خود را به منظور توسعه آینده حرفه ای خود را.

استاد گردشگری مواد غذایی

Basque Culinary Center
پردیس دانشگاهی تمام وقت 9 months اکتبر 2019 اسپانیا San Sebastián

این مدرک کارشناسی به شما صلاحیت لازم برای مدیریت کارآفرینی و سازمان های مرتبط با بخش گردشگری آشپزی، در حوزه های عمومی و خصوصی و با یک رویکرد استراتژیک، مطابق با واقعیت بخش و نوآورانه ترین روندها خواهد داد.

مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات کمملی و بازاریابی

Basque Culinary Center
پردیس دانشگاهی تمام وقت 6 months ژانویه 2020 اسپانیا San Sebastián

هدف این دوره کارشناسی ارشد، آموزش متخصصانی است که تخصص در جهان شراب را با پایه گسترده ای از مهارت های مرتبط با شراب و کسب و کار شراب، از جمله رابطه آن با غذا. یک دیدگاه چند رشته ای برای توسعه حرفه ای حرفه ای در تولید، توزیع و پذیرایی شراب.

مدرک کارشناسی ارشد در نوآوری و مدیریت رستوران

Basque Culinary Center
پردیس دانشگاهی تمام وقت 9 months اکتبر 2019 اسپانیا San Sebastián

موفقیت و پایداری یک رستوران بستگی زیادی به طرح طراحی دقیق و به دست آوردن توانایی های لازم برای مدیریت آن دارد. شما می توانید مهارت های مورد نیاز برای مدیریت مناطق مختلف یک رستوران (آشپزخانه، خدمات و مدیریت کسب و کار) و ایجاد یک چشم انداز جهانی و ابتکاری از مفهوم و مدیریت آن را در یک سال، در فرمت سازگار با شغل خود و یا در تکمیل یک مرحله

مدرک کارشناسی ارشد در پخت و پز: تکنیک، محصول و خلاقیت

Basque Culinary Center
پردیس دانشگاهی تمام وقت 6 months اکتبر 2019 اسپانیا San Sebastián

این دوره کارشناسی ارشد، با هدف سرآشپزها با تجربه حرفه ای، تمریناتی است که به شما امکان می دهد که پیش بروید در حرفه حرفه ای خود. دریافت یک درک واقعی از محصولات، منشاء آنها، انواع، خواص خوشمزه و رفتار در آشپزخانه. همه چیز در مورد تکنیک های مدرن، از فیزیک و شیمی خود را به دست آوردن مهارت در برنامه کاربردی خود می آموزید. تبدیل شدن به آخرین روند از سرآشپزها معتبر غوطه ور است.

مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

University of Navarra
پردیس دانشگاهی تمام وقت 8 months اکتبر 2019 اسپانیا Madrid San Sebastián + {تعداد} بیشتر

TECNUN - دانشکده عالی مهندسین Universidad de Navarra قصد دارد تا به آموزش حرفه ای، علمی و انسانی مهندسین آینده کمک کند. از زمان ایجاد آن، در بهار سال 1961، تعادل بین تدریس، تحقیق و خدمات به جامعه را حفظ می کند، و این فعالیت ها مکمل یکدیگرند.

کارشناسی ارشد در نوآوری کسب و کار (MBI)

University of Deusto: Deusto Business School
پردیس دانشگاهی پاره وقت 9 months سپتامبر 2019 اسپانیا Bilbao San Sebastián بریتانیا Cambridge ایتالیا Florence Madrid + {تعداد} بیشتر

MBI در کارشناسی ارشد اجرایی، در همکاری با کمبریج قاضی مدرسه و Orkestra کسب و کار (موسسه باسک رقابت) آموزش داده است. این برنامه در این زمینه آن منحصر به فرد است، یکپارچه سازی تئوری و عمل و تقویت این ایده از نوآوری از طریق عمل است. این شرکت کنندگان اجازه می دهد تا برای کشف فرصت های کسب و کار جدید، افزایش توسعه و پیاده سازی ایده های استراتژیک، ایجاد یک فرهنگ است که نوآوری را تشویق می کند، تسهیل ادغام R + D + I، توسعه طرح نوآوری برای شرکت خود و به رهبرانی که می تواند درایو تبدیل خود نوآوری در شرکت های خود. این دوره شامل 6 ماژول فشرده هفته ای در نقاط مختلف.

کارشناسی ارشد در مدیریت

University of Deusto: Deusto Business School
پردیس دانشگاهی تمام وقت 18 months سپتامبر 2019 اسپانیا San Sebastián

استاد در مدیریت کسب و کار است کارشناسی ارشد در رشته زبان اسپانیایی برای افراد با آموزش از مدیریت (مهندسی، حقوق، علم، جامعه شناسی، ..) مناطق می تواند بیشتر از راه خود را از طریق این برنامه و طراحی آموزش داده شده است همچنین مناسب برای افراد با شرکت آموزش در کشورهای دیگر از اسپانیا به دست آورد.

کارشناسی ارشد در رقابت و نوآوری

University of Deusto: Deusto Business School
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 year سپتامبر 2019 اسپانیا San Sebastián

این برنامه متکی به یک همکاری نزدیک بین Deusto مدرسه کسب و کار و موسسه باسک Orkestra- رقابت، یکی از مقامات برجسته در فهم و ارتقای رقابت ارضی.

کارشناسی ارشد در بازرگانی بین الملل

University of Deusto: Deusto Business School
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 year سپتامبر 2019 اسپانیا San Sebastián

این استاد را ارائه می دهد مدیران آینده تخصص مناسب به رسمیت شناختن فرصت های کسب و کار بین المللی و طراحی و پیاده سازی استراتژی کسب و کار بین المللی، با در نظر گرفتن عناصر کلیدی مدیریت بین المللی (بازاریابی، امور مالی، منابع انسانی، و غیره) هر کشور است.