Filter
درجه های کارشناسی ارشد
اسپانیا Paterna نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی اسپانیا 2019‏

کارشناسی ارشد به شما می دهد فرصت را به هر دو بیشتر درک خود را از یک سوال خاص را خاموش و یا در راه با استفاده از کاملا متفاوت مهارت شما از مدرک کارشناسی قبلی خود را به دست آورد.

درآمد یک استاد نیاز به دو سال آموزش پس از گرفتن مدرک لیسانس. این مدرک پیشرفته ممکن است دانش آموزان برای رسیدن به اهداف آموزشی و حرفه ای خود کمک کند، به عنوان سختی از دانش آموزان قطار برنامه کمک کارشناسی ارشد در مهارت ها و دانش مورد نیاز برای زمین زندگی حرفه ای از رویاهای خود.

 

اسپانیا، رسما به پادشاهی اسپانیا، یک کشور مستقل و یک دولت عضو اتحادیه اروپا است. این است که در شبه جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا واقع شده است. دانشگاه اسپانیایی تنظیم دسترسی به مدارک تحصیلی خود را و آنها را برطرف هزینه تحصیلی. آنها همچنین می توانند مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد غیر رسمی ارائه دهد. این شهرستان سرمایه مادرید است احتمالا بیشترین تعداد میله سرانه هر شهرستان اروپا و شب زنده داری بسیار فعال است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را ببینید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

AIDIMME

همانطور که در دنیای کسب و کار اتفاق می افتد، نوآوری یک ابزار ضروری برای بهبود رقابت پذیری سازمان ها و مردم است. ... [+]

همانطور که در دنیای کسب و کار اتفاق می افتد، نوآوری یک ابزار ضروری برای بهبود رقابت پذیری سازمان ها و مردم است. به این معنا، در سال 2013 تصمیم گرفتیم که پس از گذشت یک دهه آموزش Master of Systems Management، از سال 2007 به عنوان استاد دانشگاه، سازگاری ساختار عنوان را با تغییرات و نیازهایی که در شرکت ها و در نمایه فارغ التحصیلان که در مدرک کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند.

در نتیجه این انعکاس، مدرک دو مدرک جدید ایجاد شد، توسط Metalworking، Furniture، Wood، Packaging و Afinox Institute of Technology - AIDIMME و دانشگاه کاتولیک والنسیا - UCV ترویج شد. درجه تحصیلی شامل دو درجه است که از یک سو مدیریت سیستم های یکپارچه را پوشش می دهد و از طرف دیگر آموزش حرفه ای ها برای تمرین به عنوان تکنسین های ارشد در پیشگیری از ریسک شغلی. تقسیم عنوان که به دو کارشناسی ارشد در این دو منطقه منجر می شود، به ما اجازه داد تا دانش آموزانی که درجه دو و فرصت های بیشتری در زمینه فعالیت های کسب و کار دارند، درجه بندی ویژه ای را ارائه دهند.... [-]

اسپانیا Paterna
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
پاره وقت
1 سال
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی