TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی اسپانیا 2019‏

مادرید است بهترین راه حل برای فرهنگ و هنر در گالری های هنری قابل توجه و صحنه موسیقی زنده شناخته شده است، مشهود است. است مقدار زیادی برای استاد در دانش آموزان مادرید برای دیدن و کار وجود دارد. مواد غذایی شگفت انگیز، معماری زیبا، نشانه های تاریخی، پارک بزرگ، و رقص فلامنکو. مادرید است گفت: به، مسلما بهترین شب زنده داری در جهان و آن را نیز در نظر گرفته می شود پایتخت استقبال ترین و باز در اروپا است.

استاد در برنامه های مادرید از جمعیت دانشجویی بین المللی تشکیل شده است، اجازه می دهد برای رشد فرهنگی و فکری بیشتر به عنوان دانش آموزان از طریق تبادل دیدگاه های مختلف را یاد بگیرند. استاد در برنامه های مادرید یک فرصت بسیار عالی برای به دست آوردن تجربه های بین المللی است که می تواند در بازار کار رقابتی و همچنین به عنوان یک کار حرفه ای مفید است. هستند بسیاری از استاد با کیفیت بالا در برنامه های مادرید در زمینه های بهداشت، روزنامه نگاری، کسب و کار، طراحی، مهندسی، مالی، مد، علم، و ارتباطات، در میان بسیاری دیگر از موارد وجود دارد.

حرکت از طریق استاد در برنامه های مادرید زیر و برداشتن قدم بعدی به سوی اهداف خود را!

نتایج Filter

کارشناسی ارشد در مدیریت پروژه و مشاوره دیجیتال

ESCP Europe Madrid Campus
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال اکتبر 2019 اسپانیا Madrid

این برنامه مسائل مدیریتی، مالی، اقتصادی و استراتژیک را با تأکید بر توسعه مهارت های مذاکره پوشش می دهد. علاوه بر این، دانش آموزان از دو هفته کامل سمینار بین المللی برخوردارند که از شرکت کنندگان و مؤسسات کلیدی بازدید می کنند و در مورد مطالعات موردی با یکی از دانشگاه های همکار ما شرکت می کنند.

کارشناسی ارشد در نوآوری کسب و کار (MBI)

University of Deusto: Deusto Business School
پردیس دانشگاهی پاره وقت 9 ماهها سپتامبر 2019 اسپانیا Bilbao San Sebastián بریتانیا Cambridge ایتالیا Florence Madrid + {تعداد} بیشتر

MBI در کارشناسی ارشد اجرایی، در همکاری با کمبریج قاضی مدرسه و Orkestra کسب و کار (موسسه باسک رقابت) آموزش داده است. این برنامه در این زمینه آن منحصر به فرد است، یکپارچه سازی تئوری و عمل و تقویت این ایده از نوآوری از طریق عمل است. این شرکت کنندگان اجازه می دهد تا برای کشف فرصت های کسب و کار جدید، افزایش توسعه و پیاده سازی ایده های استراتژیک، ایجاد یک فرهنگ است که نوآوری را تشویق می کند، تسهیل ادغام R + D + I، توسعه طرح نوآوری برای شرکت خود و به رهبرانی که می تواند درایو تبدیل خود نوآوری در شرکت های خود. این دوره شامل 6 ماژول فشرده هفته ای در نقاط مختلف.

استاد مدیریت مالی

EAE Business School International
پردیس دانشگاهی تمام وقت 12 ماهها اکتبر 2019 اسپانیا Madrid

در سال های اخیر ما به عنوان یک نتیجه از وضعیت مالی و اقتصادی جهانی در یک بحران اقتصادی به سر می بریم. این شرایط به طور اساسی نقش مدیریت امور مالی در شرکت ها را تغییر داده است. مدیر امور مالی از نقش مهم در نظارت، اجرای و کنترل بودجه نسبتا ابتدائی برای به دست آوردن آسان، احساس نیاز به شرکت در مدیریت استراتژیک شرکت ها، ارائه ارزش برای مقابله با کمبود منابع و همچنین ارائه برنامه ریزی، مذاکره و تخصص تجزیه و تحلیل خطر.

استاد دسترسی به حرفه وکالت

Royal University Center Maria Cristina
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت سپتامبر 2019 اسپانیا Madrid

کارشناسی ارشد دسترسی به حرفه وکالت به دانشجویانی که درجه تحصیلات حقوق (و فارغ التحصیلان) را کسب کرده اند و مایل به کسب مهارت ها و شایستگی هایی هستند که قانون 34/2006 از تاریخ 30 اکتبر در مورد دسترسی به حرفه وکالت و دادستان دادگاه، خواستار اجرای این حرفه های قانونی است.

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی و بازاریابی

CESMA Business School
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال درخواست اطلاعات اسپانیا Madrid

با استاد مدیریت بازرگانی و بازاریابی CESMA Business School ، شما می توانید متغیرهای استراتژیک بازاریابی، نحوه درک رفتار مصرف کننده، اهمیت ارتباطات در بازاریابی، CRM کاربردی، تکنیک های برنامه ریزی و خرید رسانه، و شما را تا به امروز در مفاهیم و تکنیک های بازاریابی و تجارت الکترونیک به روز می شود، از اهمیت شارژ شدن در روزهای ما آگاه است.

کارشناسی ارشد در مطالعات آزاد

European College for Liberal Studies
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 9 - 12 ماهها سپتامبر 2019 اسپانیا Barcelona بلژیک Brussels Madrid سویس Zürich ژاپن Tokyo Antwerp + {تعداد} بیشتر

MLS - کارشناسی ارشد در مطالعات لیبرال (60 واحد)

استاد فنی حقوقی

IE Law School
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت 10 ماهها سپتامبر 2019 اسپانیا Madrid Segovia + {تعداد} بیشتر

استاد ما در فناوری حقوقی، متخصصان جهانی چند منظوره را قادر می سازد که نوآوری ها را در یک چارچوب قانونی مورد توجه قرار دهند. دریافت مدرک بین رشته ای در تحولات فعلی در قانون و فن آوری، در حالی که کاوش در مدیریت مدرن و مدل های کسب و کار جدید است. مزایای یک استاد دانشگاه آکسفورد در سطح جهانی، تعدادی از استادان مهمان بین المللی و بینش های دست اول از رهبران صنعت در دره سیلیکون، از جمله مدیران اجرایی و مدیران اجرایی شرکت های چند ملیتی.

استاد در بازاریابی دیجیتال

EUDE, Escuela Europea de Dirección De Empresas
پردیس دانشگاهی آنلاین ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین پاره وقت 1500 ساعت اکتبر 2019 اسپانیا Madrid + {تعداد} بیشتر

یکی از پروفایل های اصلی که در حال حاضر توسط شرکت ها مورد نیاز است با محیط دیجیتال ارتباط دارد. به همین دلیل، استاد بازاریابی دیجیتال نه تنها شما را آماده پروژه های استراتژی آنلاین می کند، بلکه به شما کمک خواهد کرد CV خود را تقویت کنید.

کارشناسی ارشد در تولید موسیقی

CEV - Escuela Superior de Comunicación, Imagen y Sonido
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1200 ساعت اکتبر 2019 اسپانیا Madrid

یک آموزش حرفه ای در سطح بالا برای تبدیل شدن به یک تولید کننده موسیقی. این استاد به شما آموزش می دهد که چگونه برای ساختن، تولید و هماهنگ کردن پروژه های موسیقی در زمینه های مختلف، به شما نزدیک تر به محیط تکنولوژیکی در پیشرفت دائمی کمک خواهد کرد. فرصتی عالی برای گسترش دانش خود را در مورد صنعت و تولید موسیقی معاصر نیز به جهان فیلم گرا.

کارشناسی ارشد در رویدادهای تجاری و گردشگری (MICE) - Semi Presencial و Online

ESODE Business School
پردیس دانشگاهی آنلاین پاره وقت 9 - 12 ماهها ژانویه 2020 اسپانیا Madrid Spain Online + {تعداد} بیشتر

به دست آوردن دید جامع از صنعت حوادث و گردشگری کسب و کار، گسترش دانش و تجربه تماس مستقیم با بخش MICE.

مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

University of Navarra
پردیس دانشگاهی تمام وقت 8 ماهها اکتبر 2019 اسپانیا Madrid San Sebastián + {تعداد} بیشتر

TECNUN - دانشکده عالی مهندسین Universidad de Navarra قصد دارد تا به آموزش حرفه ای، علمی و انسانی مهندسین آینده کمک کند. از زمان ایجاد آن، در بهار سال 1961، تعادل بین تدریس، تحقیق و خدمات به جامعه را حفظ می کند، و این فعالیت ها مکمل یکدیگرند.

استاد بین المللی در Fintech، مالی و نوآوری دیجیتال (Fintech)

MIP Politecnico di Milano School of Management
پردیس دانشگاهی تمام وقت 12 ماهها سپتامبر 2019 ایتالیا Milan فرانسه Nantes Reims بریتانیا Edinburgh اسپانیا Madrid چین Guangzhou Barcelona بلژیک Brussels + {تعداد} بیشتر

استاد بین المللی مهندسی فن آوری، مالی و نوآوری دیجیتال (FINTECH) طراحی شده است تا دانش آموزان را با تمام مهارت ها و توانایی های خود برای مقابله با انقلاب فینتچ طراحی کند. این برنامه هدف فارغ التحصیلان جوان است که می خواهند تخصص خود را در منطقه Fintech با تقویت دانش خود را از فن آوری های دیجیتال و کاربرد آنها در دنیای مالی، به عنوان مثال بانک ها، شرکت های بیمه، مدیریت دارایی.

استاد معاصر فرهنگ

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال سپتامبر 2019 اسپانیا Madrid

این برنامه به مدرک کارشناسی ارشد در همکاری بین المللی و مدیریت سیاست های عمومی، برنامه ها و پروژه های انکشافی توسط دانشگاه بین المللی Menndez Pelayo دسترسی پیدا می کند، که در همکاری با Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset .

کارشناسی ارشد در امور بین الملل

EAE Business School
پردیس دانشگاهی تمام وقت 12 ماهها اکتبر 2019 اسپانیا Barcelona Madrid + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد بین المللی کسب و کار یک برنامه با هدف مدیریت کسب و کار بین المللی است، و تمرکز بر تمام جنبه های مدیریت کسب و کار. این برنامه یک موضوع مرتبط با تمام زمینه های فعالیت تجاری را در تلاش برای توسعه سیاست های قابل اعتماد و استراتژی هایی که به موفقیت در دستیابی به اهداف یک شرکت در یک محیط بین المللی کمک می کند، ادغام می کند. دنیای کسب و کار مستلزم تجربه حرفه ای با دانش پیشرفته در زمینه های مختلف مدیریت موثر است، در حالی که در عین حال خواستار مهارت های شخصی مانند انعطاف پذیری، سازگاری، بازتاب، تفکر و خلاقیت می باشد.

استاد در مواد پیشرفته: بازیافت نوآورانه

EIT RawMaterials Academy - AMIR
پردیس دانشگاهی تمام وقت 24 ماهها سپتامبر 2019 فرانسه Bordeaux پرتغال Lisbon آلمان Darmstadt بلژیک Liège اسپانیا Madrid مجارستان Egyetemváros + {تعداد} بیشتر

به عنوان یک برنامه EIT-Labeled، استاد AMIR ادغام آموزش عالی در زمینه کارآفرینی و نوآوری را در برنامه درسی خود قرار داده و دانش آموزان مهارت هایی را که لازم است تبدیل شدن به تغییرات بازی در بخش بازیافت می شود، در اختیار دانش آموزان قرار می دهد.