TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی اسپانیا 2019‏

مادرید است بهترین راه حل برای فرهنگ و هنر در گالری های هنری قابل توجه و صحنه موسیقی زنده شناخته شده است، مشهود است. است مقدار زیادی برای استاد در دانش آموزان مادرید برای دیدن و کار وجود دارد. مواد غذایی شگفت انگیز، معماری زیبا، نشانه های تاریخی، پارک بزرگ، و رقص فلامنکو. مادرید است گفت: به، مسلما بهترین شب زنده داری در جهان و آن را نیز در نظر گرفته می شود پایتخت استقبال ترین و باز در اروپا است.

استاد در برنامه های مادرید از جمعیت دانشجویی بین المللی تشکیل شده است، اجازه می دهد برای رشد فرهنگی و فکری بیشتر به عنوان دانش آموزان از طریق تبادل دیدگاه های مختلف را یاد بگیرند. استاد در برنامه های مادرید یک فرصت بسیار عالی برای به دست آوردن تجربه های بین المللی است که می تواند در بازار کار رقابتی و همچنین به عنوان یک کار حرفه ای مفید است. هستند بسیاری از استاد با کیفیت بالا در برنامه های مادرید در زمینه های بهداشت، روزنامه نگاری، کسب و کار، طراحی، مهندسی، مالی، مد، علم، و ارتباطات، در میان بسیاری دیگر از موارد وجود دارد.

حرکت از طریق استاد در برنامه های مادرید زیر و برداشتن قدم بعدی به سوی اهداف خود را!

نتایج Filter

کارشناسی ارشد در مدیریت پروژه و مشاوره دیجیتال

ESCP Europe Madrid Campus
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 year اکتبر 2019 اسپانیا Madrid

این برنامه مسائل مدیریتی، مالی، اقتصادی و استراتژیک را با تأکید بر توسعه مهارت های مذاکره پوشش می دهد. علاوه بر این، دانش آموزان از دو هفته کامل سمینار بین المللی برخوردارند که از شرکت کنندگان و مؤسسات کلیدی بازدید می کنند و در مورد مطالعات موردی با یکی از دانشگاه های همکار ما شرکت می کنند.

MScF در امور مالی بین المللی

Geneva Business School (GBS)
پردیس دانشگاهی تمام وقت 22 - 1 months فوریه 2020 سویس Geneva اسپانیا Barcelona Madrid + {تعداد} بیشتر

استاد علم در امور مالی با یک مدرک کارشناسی ارشد بین المللی، طراحی شده است تا با درک دقیق از ملاحظات مفهومی، تحلیلی و تجربی مالی و سرمایه گذاری مدرن بین المللی، به چالش کشیدن و درک شما از مالی جهانی کمک کند.

استاد دسترسی به حرفه وکالت

Royal University Center Maria Cristina
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت سپتامبر 2019 اسپانیا Madrid

کارشناسی ارشد دسترسی به حرفه وکالت به دانشجویانی که درجه تحصیلات حقوق (و فارغ التحصیلان) را کسب کرده اند و مایل به کسب مهارت ها و شایستگی هایی هستند که قانون 34/2006 از تاریخ 30 اکتبر در مورد دسترسی به حرفه وکالت و دادستان دادگاه، خواستار اجرای این حرفه های قانونی است.

درجه دو

IE Law School
پردیس دانشگاهی سپتامبر 2019 اسپانیا Madrid Segovia

برنامه دو گانه در اینترنت IE دانش آموزان را قادر می سازد تا مطالعات خود را به اهداف دانشگاهی، شخصی و حرفه ای خود بسط دهند. همانطور که دو رشته را به صورت موازی دنبال می کنید، شما بینش را به دو دیدگاه مختلف و روش های تفکر خواهید آموخت. برنامه دوگانه ما، مهارت و دانش مورد نیاز برای پیشرفت در هر کار را فراهم می کند و در حین تصفیه تکنیک های خود و ایجاد فرصت های شغلی موفقیت آمیز را برای تبدیل هر بخش به شما فراهم می کند. در کمتر از دو سال، محتویات دو برنامه کارشناسی ارشد را پوشش می دهید و با دو دیپلم فارغ التحصیل خواهید شد.

کارشناسی ارشد در نوآوری کسب و کار (MBI)

University of Deusto: Deusto Business School
پردیس دانشگاهی پاره وقت 9 months سپتامبر 2019 اسپانیا Bilbao San Sebastián بریتانیا Cambridge ایتالیا Florence Madrid + {تعداد} بیشتر

MBI در کارشناسی ارشد اجرایی، در همکاری با کمبریج قاضی مدرسه و Orkestra کسب و کار (موسسه باسک رقابت) آموزش داده است. این برنامه در این زمینه آن منحصر به فرد است، یکپارچه سازی تئوری و عمل و تقویت این ایده از نوآوری از طریق عمل است. این شرکت کنندگان اجازه می دهد تا برای کشف فرصت های کسب و کار جدید، افزایش توسعه و پیاده سازی ایده های استراتژیک، ایجاد یک فرهنگ است که نوآوری را تشویق می کند، تسهیل ادغام R + D + I، توسعه طرح نوآوری برای شرکت خود و به رهبرانی که می تواند درایو تبدیل خود نوآوری در شرکت های خود. این دوره شامل 6 ماژول فشرده هفته ای در نقاط مختلف.

استاد تجارت بین الملل

EAE Business School International
پردیس دانشگاهی تمام وقت 12 months اکتبر 2019 اسپانیا Barcelona Madrid + {تعداد} بیشتر

استاد تجارت بین الملل یک برنامه کلی است که تمرکز خاصی بر جنبه های بین المللی مدیریت مورد نیاز در دنیای تجارت امروز است. این برنامه ادغام مطالعات در تمام زمینه های فعالیت های تجاری را در تلاش برای توسعه سیاست های قابل اعتماد و استراتژی های که به موفقیت رسیدن به اهداف یک شرکت در محیط بین المللی است.

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی و بازاریابی

CESMA Business School
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 year آوریل 2020 اسپانیا Madrid

با استاد مدیریت بازرگانی و بازاریابی CESMA Business School ، شما می توانید متغیرهای استراتژیک بازاریابی، نحوه درک رفتار مصرف کننده، اهمیت ارتباطات در بازاریابی، CRM کاربردی، تکنیک های برنامه ریزی و خرید رسانه، و شما را تا به امروز در مفاهیم و تکنیک های بازاریابی و تجارت الکترونیک به روز می شود، از اهمیت شارژ شدن در روزهای ما آگاه است.

استاد جهانی مدیریت (GMIM)

EUDE Escuela Europea De Dirección De Empresas
پردیس دانشگاهی تمام وقت 11 months سپتامبر 2019 اسپانیا Madrid

برنامه ای که شما را آماده می کند و تجربه خود را در محل کار، از دست مدیران و متخصصان عالی، تسریع می کند. یک تمرین عملی با چشم انداز جهانی و ابتکاری از شرکت های امروز.

کارشناسی ارشد در مطالعات آزاد

European College for Liberal Studies
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 9 - 12 months سپتامبر 2019 اسپانیا Barcelona بلژیک Brussels Madrid سویس Zürich ژاپن Tokyo Antwerp + {تعداد} بیشتر

MLS - کارشناسی ارشد در مطالعات لیبرال (60 واحد)

کارشناسی ارشد در هنر 3D، انیمیشن و جلوه های بصری برای بازی های ویدئویی و سینما (مادرید)

CEV - Escuela Superior de Comunicación, Imagen y Sonido
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1200 hours اکتبر 2019 اسپانیا Madrid

با کارشناسی ارشد در هنر 3D، انیمیشن و جلوه های بصری برای بازی های ویدئویی و سینما، شما می توانید در یکی از بخش هایی که بیشترین تقاضا در بازار کار را دارند، تخصص داشته باشید.

کارشناسی ارشد در یکپارچه سازمان رویدادها - Presencial، در مادرید

ESODE Business School
پردیس دانشگاهی پاره وقت 1 year نوامبر 2019 اسپانیا Madrid

شکل دادن و تسلط بر تمام جنبه های مربوط به یکپارچه سازی یک رویداد، از مفهوم آن تا ارزیابی آن، از طریق استراتژی، پیاده سازی، تولید، اجرای، بودجه، تدارکات، تولید پس از تولید و بسته شدن پروژه.

کارشناسی ارشد در پروتکل، روابط سازمانی و سازماندهی رویدادها

Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social
آنلاین تمام وقت 18 months سپتامبر 2019 اسپانیا Madrid

مهارت های لازم را برای ترویج و تطبیق تکنیک های سازمان رویداد بدست آورید؛ تسهیل برنامه ریزی سیستم ها و مهارت هایی که به بهبود روابط سازمانی کمک می کند؛ تکنیک ها و دانش را در پروتکل توسعه دهید.

کارشناسی ارشد در علوم داده (DSC)

EIT Digital Master School
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 years سپتامبر 2020 مجارستان Budapest فنلاند Espoo فرانسه Paris ایتالیا Trento هلند Eindhoven اسپانیا Madrid سوئد Stockholm + {تعداد} بیشتر

داده ها فراوان است رسانه های اجتماعی، سیستم های تولیدی، دستگاه های پزشکی، خدمات لجستیک و غیره تعداد روزانه داده های روزانه را به دست می دهند. با در اختیار داشتن اطلاعات فراوان، ما در یک نقطه تاریخ قرار داریم، جایی که ما می توانیم تجزیه و تحلیل ها را برای شناسایی، کشف و، در نهایت، درک بهتر جهان اطرافمان انجام دهیم.

کارشناسی ارشد در طراحی جهانی - طراحی داخلی و معماری

DMAD Escuela De Diseño De Interiores Y Arquitectura
پردیس دانشگاهی تمام وقت 700 hours ژانویه 2020 اسپانیا Madrid

استاد معماری و طراحی داخلی ددم در مادرید، آموزش مطلوب برای کسانی است که می خواهند حرفه ای در طراحی داخلی باشند. اعتماد به این برنامه آموزشی کامل این است که دانش آموز در یک استودیوی طراحی Dmad دارای یک کار تضمین شده یا قبل از کار است، که به او اجازه می دهد تا در پروژه های واقعی دانش کسب شده در استاد را اعمال کند.

استاد در مواد پیشرفته: بازیافت نوآورانه

EIT RawMaterials Academy - AMIR
پردیس دانشگاهی تمام وقت 24 months سپتامبر 2019 فرانسه Bordeaux پرتغال Lisbon آلمان Darmstadt بلژیک Liège اسپانیا Madrid مجارستان Egyetemváros + {تعداد} بیشتر

به عنوان یک برنامه EIT-Labeled، استاد AMIR ادغام آموزش عالی در زمینه کارآفرینی و نوآوری را در برنامه درسی خود قرار داده و دانش آموزان مهارت هایی را که لازم است تبدیل شدن به تغییرات بازی در بخش بازیافت می شود، در اختیار دانش آموزان قرار می دهد.