TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی اسپانیا 2019‏

مطالعات در سطح کارشناسی ارشد شامل مطالعه تخصصی در زمینه تحقیق و یا یک منطقه از عملکرد حرفه ای. سود مدرک کارشناسی ارشد نشان می دهد سطح بالاتری از تسلط بر موضوع. سود مدرک کارشناسی ارشد می تواند در هر نقطه از یک سال به سه یا چهار سال طول می کشد. قبل از اینکه شما می توانید فارغ التحصیل، شما معمولا باید ارسال و دفاع از پایان نامه، مقاله طولانی است که نقطه اوج پژوهش تخصصی خود را.

هنرهای کاربردی به ساخت طرح های دل انگیز در تمام زمینه های زندگی ضروری است. بدون آنها، جهان خواهد بود فوق العاده خسته کننده. استاد در هنرهای کاربردی به شما می دهد درک عمیق تر از استفاده از هنر در این زمینه عملی است.

اسپانیا (به اسپانیایی: España از) به اشتراک گذاری شبه جزیره ایبری با پرتغال در انتهای غربی از دریای مدیترانه یک کشور متنوع است. اسپانیا یک کشور عجیب و غریب در اروپا به دلیل ساکنان دوستانه خود و شیوه زندگی آرام در نظر گرفته. مدت زمان طبیعی برای دوره های دانشگاه در اسپانیا 4 سال، به جز پزشکی و درجه دو، که 6. شهرستانها مادرید و بارسلونا به خوبی شناخته شده در سراسر جهان برای غذاهای خود را، شب زنده داری پر جنب و جوش، و فرهنگ عامه و جشن در جهان مشهور می باشد.

شهرستان بیلبائو مرکز استان بیسکی، اسپانیا است. این تاریخ است که قدمت آن به قرن 14 می رود. بیلبائو است بیش از 1 میلیون نفر. این شهرستان دارای 2 دانشگاه - دانشگاه دئوستو و دانشگاه باسک.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را بیابید 2019‏

نتایج Filter

استاد مدیریت اروپا و بین المللی

Audencia Business School
پردیس دانشگاهی تمام وقت 12 ماهها سپتامبر 2019 بریتانیا Bradford فرانسه Nantes اسپانیا Bilbao چین Shenzhen + {تعداد} بیشتر

آمادگی خود را برای رشد در محیط کسب و کار مداوم در حال تغییر در جهان امروز. پیوستن به یک ساله نخبگان دوره کارشناسی ارشد (EIBM) در اروپا و بین المللی برای آموزش کامل سه زبانه در مدیریت بین المللی و کارآفرینی.

استاد در بازاریابی و مدیریت فروش

ESIC Business & Marketing School
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت پاره وقت 9 - 12 ماهها درخواست اطلاعات اسپانیا Madrid Barcelona Valencia Seville Zaragoza Marbella A Coruña Pamplona Bilbao Granada + {تعداد} بیشتر

استاد در بازاریابی و مدیریت فروش (GESCO) MASTER مرجع به فرض نقش رهبری در زمینه بازاریابی، کسب و کار سازمان و کسب و کار است.

استاد در کسب و کار دیجیتال

ESIC Business & Marketing School
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین پاره وقت 9 ماهها درخواست اطلاعات اسپانیا Madrid Valencia Marbella Pamplona Bilbao + {تعداد} بیشتر

کسب و کار شما و کار خود را برای درخواست یک: نیاز digitalizarte. اگر هدف شما این است که فرض کنیم مواضع مسئولیت و رهبری در این محیط جدید دیجیتال، تغییر با استاد در کسب و کار دیجیتال در ICEMD آغاز می شود. آموزش جامع که به شما اجازه برای افزایش روند دیجیتالیشدن شرکت شما، و یا راه اندازی کسب و کار آنلاین خود را.

کارشناس ارشد مدیریت مالی

ESIC Business & Marketing School
پردیس دانشگاهی پاره وقت 9 ماهها درخواست اطلاعات اسپانیا Madrid Valencia Seville Pamplona Bilbao Granada + {تعداد} بیشتر

استاد در مدیریت مالی (ام دی اف) از ESIC فرصت برای تبدیل شدن به یک متخصص در امور مالی شرکت ارائه می دهد. از طریق یک آموزش جامع، دقیق و عملی است که تضمین می کند آموزش مالی و افزایش توسعه مهارت های مدیریتی.

کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

University of Deusto
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 ترم ها زمان ثبت نام باز است اسپانیا Bilbao

مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر، عملکرد و توسعه یک حرفه حرفه ای در زمینه مهندسی کامپیوتر را در حدود پنج سناریو متفاوت و در عین حال مکمل نشان می دهد.

مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات کتاب مقدس: تاریخ و تاثیر کتاب مقدس

University of Deusto
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت 1 سال زمان ثبت نام باز است اسپانیا Bilbao

در قرن بیست و یکم، دور از اینکه ما را از گذشته جدا کرد، حافظهی ماست، یکی از جنجالی ترین میدانهای جنگ است. ما آنچه را که به یاد می آوریم، به خودمان می گوییم و آن چه اجداد ما درگذشت. هزاران سال پیش، مردم در خاورمیانه تصمیم گرفتند که برای اولین بار در تاریخ، سوالاتی را که منقضی نمی شوند، بگویند.

کارشناسی ارشد در طراحی و ساخت خودرو

University of Deusto
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال زمان ثبت نام باز است اسپانیا Bilbao

این مدرک کارشناسی ارشد به فارغ التحصیلان مهندسی و همچنین مهندسین فنی و یا مهندسین ارشد در زمینه مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع، مهندسی خودرو یا سایر مقاطع مرتبط با منطقه صنعتی است که به دنبال تخصص هستند منطقه خودرو

کارشناسی ارشد مدیریت تفریحی

University of Deusto
پردیس دانشگاهی تمام وقت 9 ماهها زمان ثبت نام باز است اسپانیا Bilbao

برنامه کارشناسی ارشد به دیپلم رسمی اسپانیا در مدیریت تفریحی برگزیده می شود: فرهنگ، گردشگری، ورزش و تفریح. ارائه شده از سال 1989/1990، آن طراحی شده است برای آموزش متخصصان متخصص با توجه به نیازهای جغرافیایی جاری اجتماعی که در نظر اوقات فراغت به عنوان ارزش درجه اول، که در آن بسیاری از رفاه و کیفیت زندگی شهروندان بستگی دارد به عنوان توسعه سیاسی، اقتصادی و اجتماعی جوامع معاصر.

کارشناسی ارشد در امور بین المللی انسان دوستانه (NOHA)

University of Deusto
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 ترم ها سپتامبر 2019 اسپانیا Bilbao

هدف اصلی ارائه مدرک کارشناسی ارشد در فعالیت های بشردوستانه، رفع نیاز روزافزون مدارک تحصیلی دانشگاهی است که به طور خاص برای مقابله با بحران های انسانی پیچیده طراحی شده اند.

کارشناسی ارشد در نوآوری کسب و کار (MBI)

University of Deusto: Deusto Business School
پردیس دانشگاهی پاره وقت 9 ماهها سپتامبر 2019 اسپانیا Bilbao San Sebastián بریتانیا Cambridge ایتالیا Florence Madrid + {تعداد} بیشتر

MBI در کارشناسی ارشد اجرایی، در همکاری با کمبریج قاضی مدرسه و Orkestra کسب و کار (موسسه باسک رقابت) آموزش داده است. این برنامه در این زمینه آن منحصر به فرد است، یکپارچه سازی تئوری و عمل و تقویت این ایده از نوآوری از طریق عمل است. این شرکت کنندگان اجازه می دهد تا برای کشف فرصت های کسب و کار جدید، افزایش توسعه و پیاده سازی ایده های استراتژیک، ایجاد یک فرهنگ است که نوآوری را تشویق می کند، تسهیل ادغام R + D + I، توسعه طرح نوآوری برای شرکت خود و به رهبرانی که می تواند درایو تبدیل خود نوآوری در شرکت های خود. این دوره شامل 6 ماژول فشرده هفته ای در نقاط مختلف.

کارشناسی ارشد در بازاریابی پیشرفته

University of Deusto: Deusto Business School
پردیس دانشگاهی تمام وقت 12 ماهها درخواست اطلاعات اسپانیا Bilbao

این استاد تدریس در زبان اسپانیایی با هدف تجهیز مدیران که مسئولیت در زمینه بازاریابی از دانش و مهارت های پیشرفته در یک دقیق بازارهای جهانی به طور فزاینده و به هم پیوسته فرض کنیم.

کارشناسی ارشد در منابع انسانی

University of Deusto: Deusto Business School
پردیس دانشگاهی تمام وقت 12 ماهها درخواست اطلاعات اسپانیا Bilbao

استاد در منابع انسانی (تدریس به زبان اسپانیایی) راه حرفه ای صالح برای یکپارچه سازی و توسعه مردم در پروژه کسب و کار که شامل، به دنبال تعهد خود را به آن را، در نتیجه به تمایز این شرکت و از این رو پایداری آن کمک کرده است.

کارشناسی ارشد در اروپا و بین المللی مدیریت کسب و کار

University of Deusto: Deusto Business School
پردیس دانشگاهی تمام وقت 18 ماهها درخواست اطلاعات اسپانیا Bilbao بریتانیا Bradford فرانسه Nantes + {تعداد} بیشتر

EIBM آموزش حرفه ای برای ترویج و منجر به توسعه پروژه های کسب و کار - ویژه کسانی که با معانی بین المللی یا چند فرهنگی - در همکاری با اهداف یک شرکت و ترویج موفقیت خود را در مد متعهد، مسئول و اخلاقی، به منظور بهبود رقابت خود را در یک محیط جهانی شده است.