TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی اسپانیا 2019‏

بارسلونا دانش آموزان از سراسر جهان برای مطالعه کارشناسی ارشد جذب می کند. این شهرستان جهانی شیک با بسیاری از کسب و کار با تکنولوژی بالا و شرکت های بیومدیکال و همچنین معماری جذاب است. دانش آموزان به دنبال یک استاد در بارسلونا که مقدار زیادی به انجام و ببینید به منظور افزایش تجربه علمی خود، از جمله بررسی گالری های هنری، غذاهای خوب و با استفاده از دسترسی آسان به سواحل و کوه ها.

است طیف گسترده ای از استاد در برنامه های بارسلونا، به اندازه کافی برای مطابقت با نیازها و منافع بیشتر دانشجویان وجود دارد. برخی از استاد در برنامه های بارسلونا که دانش آموزان می توانند از را انتخاب کنید کسب و کار، طراحی، اقتصاد، معماری، مهندسی، مد، و مطالعات فرهنگی، در میان بسیاری دیگر. با استاد در بارسلونا، دانش آموزان می توانند فرصت های عالی برای حرفه در سراسر منطقه به عنوان سطح جهانی دارند نیز هست.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد استاد در بارسلونا با استفاده از پیمایش از طریق برنامه های زیر را یاد بگیرند.شما نمیتوانید درجه شما شده اند جستجو برای پیدا کردن!

نتایج Filter

MScF در امور مالی بین المللی

Geneva Business School (GBS)
پردیس دانشگاهی تمام وقت 22 - 1 ماهها فوریه 2020 سویس Geneva اسپانیا Barcelona + {تعداد} بیشتر

استاد علم در امور مالی با یک مدرک کارشناسی ارشد بین المللی، طراحی شده است تا با درک دقیق از ملاحظات مفهومی، تحلیلی و تجربی مالی و سرمایه گذاری مدرن بین المللی، به چالش کشیدن و درک شما از مالی جهانی کمک کند.

استاد مدیریت

Toulouse Business School - Barcelona Campus
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 اسپانیا Barcelona

رتبه بندی در # 50 در Financial Times استاد کارشناسی ارشد مدرک چند زبانه، دیپلم دوگانه و برنامه های بسیار قابل تنظیم با بیش از 36 تخصص برای انتخاب است. هر چه زمینه تحصیلات دانشگاهی شما، مدرک کارشناسی ارشد مديريت TBS Barcelona ، ایده آل برای آماده سازی شما برای مرحله بعدی حرفه شما است. یک دوره تمام وقت، دوره 4 ترم، دوره شما را با مهارت های فنی و تحلیلی برای تصمیم گیری موثر مدیریتی فراهم می کند.

کارشناسی ارشد مدیریت جهانی کارآفرینی

University of San Francisco - School of Management
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال آگوست 2019 اسپانیا Barcelona آمریکا San Francisco تایوان Taipei + {تعداد} بیشتر

دستاوردهای کسب و کار چند فرهنگی را در سه قاره به دست آورده است، با استاد دانشگاه یورو در مدرک مدیریت جهانی کارآفرینی.

کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار بین المللی

OBS International - Online Business School
آنلاین تمام وقت پاره وقت 12 ماهها درخواست اطلاعات اسپانیا Barcelona + {تعداد} بیشتر

در مدرک کارشناسی ارشد در بین المللی کسب و کار اسپانیایی ما آموزش شما را به یک حرفه ای با چشم انداز بین المللی، قادر به شرکت مدیریت در راه خود را به سمت بین المللی شدن و یا که عمل در خارج از کشور. حرفه ای است که استادان مالی، محیط استراتژیک و مدیریت که در آن کسب و کار بین المللی صورت می گیرد. با درجه کارشناسی ارشد در بین المللی کسب و کار از OBS-UB، شما را به شایستگی ها و دانش لازم و همچنین به دست آوردن را با موفقیت به تغییرات در فرآیندهای بین المللی کسب و کار و مدیریت استراتژیک کارآمد مواجه هستند، افزایش رقابت خود را و استخدام بین المللی است.

کارشناسی ارشد در کسب و کار مد و تجارت لوکس

EU Business School
پردیس دانشگاهی آنلاین ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت 1 سال اکتبر 2019 اسپانیا Barcelona سویس Geneva Montreux Switzerland Online + {تعداد} بیشتر

مد و لوکس در قرن ها نقش مهمی در جامعه ایفا کرده اند. با تمرکز بر مهارت های مدیریت کسب و کار و نگرش مصرف کنندگان به محصولات لوکس، با تاکید بر طراحی و خلاقیت، این برنامه شما را برای طراحی یک نام تجاری آماده می کند. با عناصری مانند استراتژی تبلیغاتی، مهارتهای ارتباطی و تفکر نوآورانه، شما درک عمیقی از نحوه مدیریت و جایگزینی یک نام تجاری منحصر به فرد را به شما ارائه می دهیم.

کارشناسی ارشد بین المللی انیمیشن 2D / 3D

L'Idem Barcelona
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال سپتامبر 2019 اسپانیا Barcelona

هدف ما این است که دانش آموزان را با دانش و تحریک مهارت های فیلم انیمیشن، برای رسیدن به تخصص به عنوان انیماتور با روش جامع و موثر است. به همان شیوه، دیدگاه هنر انیمیشن و / یا صنایع، استفاده از ابزارهای سنتی انیمیشن و سازگاری آن با فن آوری های دیجیتال جدید وجود دارد.

استاد تجارت بین الملل

EAE Business School International
پردیس دانشگاهی تمام وقت 12 ماهها اکتبر 2019 اسپانیا Barcelona Madrid + {تعداد} بیشتر

استاد تجارت بین الملل یک برنامه کلی است که تمرکز خاصی بر جنبه های بین المللی مدیریت مورد نیاز در دنیای تجارت امروز است. این برنامه ادغام مطالعات در تمام زمینه های فعالیت های تجاری را در تلاش برای توسعه سیاست های قابل اعتماد و استراتژی های که به موفقیت رسیدن به اهداف یک شرکت در محیط بین المللی است.

کارشناسی ارشد در توسعه راه حل های دیجیتال

BARCELONA TECHNOLOGY SCHOOL
پردیس دانشگاهی تمام وقت 9 ماهها درخواست اطلاعات اسپانیا Barcelona

کارشناسی ارشد توسعه راه حل های دیجیتال یک تجربه بین المللی برای کسانی است که می خواهند در صنعت دیجیتال با یک پایگاه جامع و برای کسانی که می خواهند حرفه ای جدید در صنعت دیجیتال را شروع کنند. این کارشناسی ارشد با تکنولوژی و مهارت های کسب و کار مطابقت دارد که شرکت های دیجیتال نیاز به توسعه راه حل های خلاقانه و نوآورانه دیجیتال دارند.

استاد بازاریابی دیجیتال

Harbour Space
پردیس دانشگاهی تمام وقت زمان ثبت نام باز است اسپانیا Barcelona

برنامه کارشناسی ارشد بازاریابی دیجیتال برای رشد یک نسل جدید از متخصصان بازاریابی پیشرو - متخصصان متخصص هوشمند که می توانند از رشد انفجاری فن آوری های آنلاین با استفاده از ابزار پیشرفته ترین و نوآورانه در کار روزانه خود بهره مند شوند، طراحی شده است.

کارشناسی ارشد در مطالعات آزاد

European College for Liberal Studies
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 9 - 12 ماهها سپتامبر 2019 اسپانیا Barcelona بلژیک Brussels Madrid سویس Zürich ژاپن Tokyo Antwerp + {تعداد} بیشتر

MLS - کارشناسی ارشد در مطالعات لیبرال (60 واحد)

استاد در کسب و کار دیجیتال

The Valley Digital Business School
پردیس دانشگاهی پاره وقت 9 ماهها اکتبر 2019 اسپانیا Barcelona

MDB آموزش حرفه ای ها در تمام زمینه های کسب و کار دیجیتال و تضمین کسب دانش و مهارت های لازم برای کار در بخش دیجیتال است. یک هیات علمی گسترده، متخصصان فعال و یک دستورالعمل روزمره، تطبیق دانش را با واقعیت شرکت ها تضمین می کند.

مدرک کارشناسی ارشد در هنر و مدیریت فرهنگی

International University of Catalonia
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال درخواست اطلاعات اسپانیا Barcelona

آموزش خود را به عنوان یک مدیر فرهنگی آغاز کنید و خود را در یک صنعت در حال ظهور قرار دهید که شغل ایجاد می کند. برنامه مدرک کارشناسی ارشد UIC Barcelona در هنر و مدیریت فرهنگی، یک رویکرد عملی و بین المللی را برای این زمینه می گیرد.

کارشناسی ارشد در هنر 3D، انیمیشن و VFX برای بازی های ویدئویی و سینما (بارسلونا)

CEV - Escuela Superior de Comunicación, Imagen y Sonido
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1200 ساعت اکتبر 2019 اسپانیا Barcelona

تبدیل شدن به یک متخصص واقعی در بازی های ویدئویی، انیمیشن، هنر و سینمای 3D. این استاد شما را به افزایش مهارت های خود برای یادگیری برای ایجاد تصاویر مدل سازی، بافت و بی پایان دیجیتال. شما می دانید که چگونه تمام دانش را از طریق تولیدات حرفه ای در داخل صنعت پیاده سازی کنید. این درجه به طور انحصاری در اسپانیایی تدریس می شود.

استاد در فوتبال با عملکرد بالا

MBP School of Coaches: The Master for football coaches in Barcelona
پردیس دانشگاهی 350 ساعت درخواست اطلاعات اسپانیا Barcelona

کارشناسی ارشد در فوتبال با عملکرد بالا آن را به یادگیری غرق در طولانی مدت با هدف اصلی شناختن روش متدولوژی MBP به عنوان یک متخصص در تمام زمینه های تحصیل است. این برنامه برای مربیان فوتبال حرفه ای است که می خواهند فوتبال را از ذات خود بشناسند و بر ساختار این ورزش غلبه کنند.

استاد در سبک، تصویر و مشاوره ارتباطات

ESDi - Design School
پردیس دانشگاهی پاره وقت 1 سال سپتامبر 2019 اسپانیا Sabadell Barcelona + {تعداد} بیشتر

رقم هر دو مشاور تصویر و سبک، به عنوان یک ابزار استراتژیک برای دستیابی به مدیریت تصویر مطلوب، بیشتر و بیشتر ضروری است. تصویر شخصی و نهادی