TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی اسپانیا 2019‏

بارسلونا دانش آموزان از سراسر جهان برای مطالعه کارشناسی ارشد جذب می کند. این شهرستان جهانی شیک با بسیاری از کسب و کار با تکنولوژی بالا و شرکت های بیومدیکال و همچنین معماری جذاب است. دانش آموزان به دنبال یک استاد در بارسلونا که مقدار زیادی به انجام و ببینید به منظور افزایش تجربه علمی خود، از جمله بررسی گالری های هنری، غذاهای خوب و با استفاده از دسترسی آسان به سواحل و کوه ها.

است طیف گسترده ای از استاد در برنامه های بارسلونا، به اندازه کافی برای مطابقت با نیازها و منافع بیشتر دانشجویان وجود دارد. برخی از استاد در برنامه های بارسلونا که دانش آموزان می توانند از را انتخاب کنید کسب و کار، طراحی، اقتصاد، معماری، مهندسی، مد، و مطالعات فرهنگی، در میان بسیاری دیگر. با استاد در بارسلونا، دانش آموزان می توانند فرصت های عالی برای حرفه در سراسر منطقه به عنوان سطح جهانی دارند نیز هست.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد استاد در بارسلونا با استفاده از پیمایش از طریق برنامه های زیر را یاد بگیرند.شما نمیتوانید درجه شما شده اند جستجو برای پیدا کردن!

نتایج Filter

MScF در امور مالی بین المللی

Geneva Business School (GBS)
پردیس دانشگاهی تمام وقت 22 - 1 months فوریه 2020 سویس Geneva اسپانیا Barcelona Madrid + {تعداد} بیشتر

استاد علم در امور مالی با یک مدرک کارشناسی ارشد بین المللی، طراحی شده است تا با درک دقیق از ملاحظات مفهومی، تحلیلی و تجربی مالی و سرمایه گذاری مدرن بین المللی، به چالش کشیدن و درک شما از مالی جهانی کمک کند.

کارشناسی ارشد مدیریت جهانی کارآفرینی

University of San Francisco - School of Management
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 year آگوست 2019 اسپانیا Barcelona آمریکا San Francisco تایوان Taipei + {تعداد} بیشتر

دستاوردهای کسب و کار چند فرهنگی را در سه قاره به دست آورده است، با استاد دانشگاه یورو در مدرک مدیریت جهانی کارآفرینی.

استاد مدیریت

Toulouse Business School - Barcelona Campus
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 years سپتامبر 2019 اسپانیا Barcelona

رتبه بندی در # 50 در Financial Times استاد کارشناسی ارشد مدرک چند زبانه، دیپلم دوگانه و برنامه های بسیار قابل تنظیم با بیش از 36 تخصص برای انتخاب است. هر چه زمینه تحصیلات دانشگاهی شما، مدرک کارشناسی ارشد مديريت TBS Barcelona ، ایده آل برای آماده سازی شما برای مرحله بعدی حرفه شما است. یک دوره تمام وقت، دوره 4 ترم، دوره شما را با مهارت های فنی و تحلیلی برای تصمیم گیری موثر مدیریتی فراهم می کند.

کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار بین المللی

OBS International - Online Business School
آنلاین تمام وقت پاره وقت 12 months می 2019 اسپانیا Barcelona + {تعداد} بیشتر

در مدرک کارشناسی ارشد در بین المللی کسب و کار اسپانیایی ما آموزش شما را به یک حرفه ای با چشم انداز بین المللی، قادر به شرکت مدیریت در راه خود را به سمت بین المللی شدن و یا که عمل در خارج از کشور. حرفه ای است که استادان مالی، محیط استراتژیک و مدیریت که در آن کسب و کار بین المللی صورت می گیرد. با درجه کارشناسی ارشد در بین المللی کسب و کار از OBS-UB، شما را به شایستگی ها و دانش لازم و همچنین به دست آوردن را با موفقیت به تغییرات در فرآیندهای بین المللی کسب و کار و مدیریت استراتژیک کارآمد مواجه هستند، افزایش رقابت خود را و استخدام بین المللی است.

کارشناسی ارشد در کسب و کار مد و تجارت لوکس

EU Business School
پردیس دانشگاهی آنلاین ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت 1 year اکتبر 2019 اسپانیا Barcelona سویس Geneva Montreux Switzerland Online + {تعداد} بیشتر

مد و لوکس در قرن ها نقش مهمی در جامعه ایفا کرده اند. با تمرکز بر مهارت های مدیریت کسب و کار و نگرش مصرف کنندگان به محصولات لوکس، با تاکید بر طراحی و خلاقیت، این برنامه شما را برای طراحی یک نام تجاری آماده می کند. با عناصری مانند استراتژی تبلیغاتی، مهارتهای ارتباطی و تفکر نوآورانه، شما درک عمیقی از نحوه مدیریت و جایگزینی یک نام تجاری منحصر به فرد را به شما ارائه می دهیم.

مدرک کارشناسی ارشد دیپلماسی و خدمات درمانی بین المللی

CEI International Affairs Escuela Diplomática de Barcelona
پردیس دانشگاهی تمام وقت 12 - 18 months سپتامبر 2019 اسپانیا Barcelona

جامعۀ جهانی جهانی جهانی به طور فزاینده ای پیچیده، پویا و وابسته به یکدیگر است. علاوه بر این، همراه با ایالات متحده، تعداد قابل توجهی از بازیگران دیگر مانند سازمان های بین المللی، نهادهای دولتی، سازمان های غیر دولتی و شرکت های فراملیتی مشارکت می کنند. همه این اشخاص باید دارای کارکنان بسیار حرفه ای در سیاست ها و اقدامات بین المللی، و همچنین چند زبانه و با مهارت های مذاکره، ارتباطات و رهبری باشند.

کارشناسی ارشد بین المللی انیمیشن 2D / 3D

L'Idem Barcelona
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 year سپتامبر 2019 اسپانیا Barcelona

هدف ما این است که دانش آموزان را با دانش و تحریک مهارت های فیلم انیمیشن، برای رسیدن به تخصص به عنوان انیماتور با روش جامع و موثر است. به همان شیوه، دیدگاه هنر انیمیشن و / یا صنایع، استفاده از ابزارهای سنتی انیمیشن و سازگاری آن با فن آوری های دیجیتال جدید وجود دارد.

استاد مدیریت منابع انسانی

EAE Business School International
پردیس دانشگاهی تمام وقت 12 months اکتبر 2019 اسپانیا Barcelona Madrid + {تعداد} بیشتر

استاد مدیریت منابع انسانی طراحی شده است تا متخصصان منابع انسانی را برای پاسخگویی به نیازها و چالش های بازار از منظر مدیریت مردم طراحی کند. حرفه ای هایی که تغییر را به عنوان موثرترین راه تولید مزایای رقابتی در نظر می گیرند، که می توانند بر تکنولوژی های جدید سرمایه گذاری کنند، که درک جامع نسل های جدید حرفه ای را در بازار کار پیدا کرده اند، که به طور کامل اهمیت تعادل کار / زندگی و اخلاق را درک می کنند انجام، و متعهد به توسعه، جذب و حفظ استعداد به عنوان بهترین راه برای اطمینان از موفقیت در اکوسیستم کسب و کار جدید است.

استاد بازاریابی دیجیتال

Harbour Space
پردیس دانشگاهی تمام وقت زمان ثبت نام باز است اسپانیا Barcelona

برنامه کارشناسی ارشد بازاریابی دیجیتال برای رشد یک نسل جدید از متخصصان بازاریابی پیشرو - متخصصان متخصص هوشمند که می توانند از رشد انفجاری فن آوری های آنلاین با استفاده از ابزار پیشرفته ترین و نوآورانه در کار روزانه خود بهره مند شوند، طراحی شده است.

مدرک کارشناسی ارشد در هنر و مدیریت فرهنگی

International University of Catalonia
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 year اکتبر 2019 اسپانیا Barcelona

آموزش خود را به عنوان یک مدیر فرهنگی آغاز کنید و خود را در یک صنعت در حال ظهور قرار دهید که شغل ایجاد می کند. برنامه مدرک کارشناسی ارشد UIC Barcelona در هنر و مدیریت فرهنگی، یک رویکرد عملی و بین المللی را برای این زمینه می گیرد.

مدرک کارشناسی ارشد در ارتباطات و تجربه مشتری گنجینه

Barcelona Culinary Hub
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 year اکتبر 2019 اسپانیا Barcelona

هدف اصلی استاد آموزش حرفه ای در مهارت ها و تکنیک های ارتباطی است که قادر به ایجاد، طراحی و اجرای استراتژی های ارتباطی برای پروژه های آشپزی، و همچنین انتقال ارزش ها و فرهنگ در شرکت های آشپزی از رستوران ها تا مراکز فرهنگی ارتقاء می باشد. مدرک کارشناسی ارشد با دیدگاه استراتژیک بین المللی و همچنین آموزش گسترده ای در جهت خاص و در عین حال چند هدفه ای است که به گرایش های جاری مرتبط با غذا علاقه مند است.

استاد در کسب و کار دیجیتال

The Valley Digital Business School
پردیس دانشگاهی پاره وقت 9 months اکتبر 2019 اسپانیا Barcelona

MDB آموزش حرفه ای ها در تمام زمینه های کسب و کار دیجیتال و تضمین کسب دانش و مهارت های لازم برای کار در بخش دیجیتال است. یک هیات علمی گسترده، متخصصان فعال و یک دستورالعمل روزمره، تطبیق دانش را با واقعیت شرکت ها تضمین می کند.

مدرک کارشناسی ارشد در بازاریابی استراتژیک و نوآوری

Universitat de Vic
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین پاره وقت 9 months اکتبر 2019 اسپانیا Barcelona

این استاد برای دانش آموزان برای یادگیری تکنیک های یکپارچه مدیریت، برنامه ریزی، سازمان، استراتژی های بازاریابی و نوآوری شرکت طراحی شده است.

کارشناسی ارشد در توسعه راه حل های دیجیتال

BARCELONA TECHNOLOGY SCHOOL
پردیس دانشگاهی تمام وقت 9 months اکتبر 2019 اسپانیا Barcelona

کارشناسی ارشد توسعه راه حل های دیجیتال یک تجربه بین المللی برای کسانی است که می خواهند در صنعت دیجیتال با یک پایگاه جامع و برای کسانی که می خواهند حرفه ای جدید در صنعت دیجیتال را شروع کنند. این کارشناسی ارشد با تکنولوژی و مهارت های کسب و کار مطابقت دارد که شرکت های دیجیتال نیاز به توسعه راه حل های خلاقانه و نوآورانه دیجیتال دارند.

کارشناسی ارشد در مطالعات آزاد

European College for Liberal Studies
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 9 - 12 months سپتامبر 2019 اسپانیا Barcelona بلژیک Brussels Madrid سویس Zürich ژاپن Tokyo Antwerp + {تعداد} بیشتر

MLS - کارشناسی ارشد در مطالعات لیبرال (60 واحد)