Filter
درجه های کارشناسی ارشد
اسلوونی Ljubljana Ljubljana نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی اسلوونی 2019‏

مزایای کارشناسی ارشد فراتر از بهبود بالقوه درآمد خود را گسترش دهد. آنها می توانند شما را با مهارت های شخصی و حرفه ای ارائه برای سرعت بخشیدن به توسعه خود را. آنها همچنین فرصت را به خودتان افتراق از همسالان خود، که بسیاری از آنها خواهد شد مشابه در سطح و مدارک کارشناسی دارند.

پس از دریافت مدرک کارشناسی، بسیاری از دانش آموزان تصمیم به افزایش تجربه و آموزش و پرورش خود را با مقطع کارشناسی ارشد. کارشناسی ارشد ممکن است حدود دو سال را به دست آورند، و برنامه های ارائه شده در بسیاری از مناطق مختلف به طوری که دانش آموزان می توانند تاکید که برای آنها و اهداف آنها کار می کند پیدا کنید.

 

اسلوونی، رسما به جمهوری اسلوونی، یک دولت ملت در اروپا مرکزی در تقاطع مسیرهای فرهنگی و تجاری اروپا اصلی است. اسلوونی یک کشور نسبتا امن به بازدید است. این دانشگاه در لیوبلیانا قدیمی ترین و بزرگترین موسسه آموزشی در کشور، ارائه سه آکادمی هنر است: فیلم و تئاتر. موسیقی. و هنرهای زیبا.

لیوبلیانا شهرستان پایتخت اسلوونی و بزرگترین در کشور است. این است که در حوضه لیوبلیانا واقع شده و دارای جمعیت که به 300000 ساکنان نزدیک است. لیوبلیانا یک تاریخ غنی و هنوز میانه سنین با لمس نوسازی است.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را جستجو کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

درجه های تحصیلی
محل
اسلوونی
Ljubljana
Ljubljana
نوع تحصیل
سرعت
University of Southern Denmark

هدف از دو سال برنامه تمام وقت یکپارچه کارشناسی ارشد اروپایی در فارغ التحصیلان واجد شرایط برای مدیریت چالش بزرگ مواجه گردشگری در معاصر ... ... [+]

هدف از این دو سال تمام وقت برنامه یکپارچه کارشناسی ارشد اروپایی در فارغ التحصیلان واجد شرایط برای مدیریت چالش بزرگ مواجه گردشگری در معاصر است.از طریق سطح بالا، آموزش مبتنی بر پژوهش و گنجاندن رشته های متعدد و پارادایم های مربوط به فارغ التحصیلان موضوع خواهد تواناییها و ظرفیتهای لازم برای توسعه و مدیریت گردشگری به شیوه ای پایدار به دست آورید.مطالعه دانش آموزان در سه کشور اروپایی: دانمارک (Kolding)، اسلوونی (لیوبلیانا) و اسپانیا (گیرونا). این به آنها فرصتی برای تجربه محیط های گوناگون آموزشی، فرهنگی و اجتماعی، و به همین دلیل به منظور افزایش تواناییها و ظرفیتهای اجتماعی است.دانش آموزان EMTM پاداش خواهد عنوان: استاد اروپا در مدیریت گردشگری (EMTM).فارغ التحصیل موفق قادر به برنامه های دکترا در سطح بالا اعمال می شود و یا دنبال یک حرفه ای در عمل خواهد بود. دانش آموزان سابق دعوت برای تبدیل شدن به یک عضو از فارغ التحصیلان EMTM.شروع سپتامبر 2013 کارشناسی ارشد برنامه اراسموس موندوس در اروپا مدیریت گردشگری (EMTM) خواهد شد در محوطه دانشگاه در Kolding قرار می گیرد.... [-]

اسلوونی Ljubljana
سپتامبر 2019
تمام وقت
2 years
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی