Filter
درجه های کارشناسی ارشد
اسلوونی Ljubljana Ljubljana نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی اسلوونی 2019‏

مدرک کارشناسی ارشد در رشته دانشگاهی اعطا شده به افرادی که با موفقیت دلالت سطح بالاتری از تخصص است. دو نوع اصلی از کارشناسی ارشد وجود دارد - تدریس و پژوهش است.

درآمد یک استاد نیاز به دو سال آموزش پس از گرفتن مدرک لیسانس. این مدرک پیشرفته ممکن است دانش آموزان برای رسیدن به اهداف آموزشی و حرفه ای خود کمک کند، به عنوان سختی از دانش آموزان قطار برنامه کمک کارشناسی ارشد در مهارت ها و دانش مورد نیاز برای زمین زندگی حرفه ای از رویاهای خود.

 

اسلوونی، رسما به جمهوری اسلوونی، یک دولت ملت در اروپا مرکزی در تقاطع مسیرهای فرهنگی و تجاری اروپا اصلی است. اسلوونی یک کشور نسبتا امن به بازدید است. این دانشگاه در لیوبلیانا قدیمی ترین و بزرگترین موسسه آموزشی در کشور، ارائه سه آکادمی هنر است: فیلم و تئاتر. موسیقی. و هنرهای زیبا.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را جستجو کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

University of Southern Denmark

هدف از دو سال برنامه تمام وقت یکپارچه کارشناسی ارشد اروپایی در فارغ التحصیلان واجد شرایط برای مدیریت چالش بزرگ مواجه گردشگری در معاصر ... ... [+]

هدف از این دو سال تمام وقت برنامه یکپارچه کارشناسی ارشد اروپایی در فارغ التحصیلان واجد شرایط برای مدیریت چالش بزرگ مواجه گردشگری در معاصر است.از طریق سطح بالا، آموزش مبتنی بر پژوهش و گنجاندن رشته های متعدد و پارادایم های مربوط به فارغ التحصیلان موضوع خواهد تواناییها و ظرفیتهای لازم برای توسعه و مدیریت گردشگری به شیوه ای پایدار به دست آورید.مطالعه دانش آموزان در سه کشور اروپایی: دانمارک (Kolding)، اسلوونی (لیوبلیانا) و اسپانیا (گیرونا). این به آنها فرصتی برای تجربه محیط های گوناگون آموزشی، فرهنگی و اجتماعی، و به همین دلیل به منظور افزایش تواناییها و ظرفیتهای اجتماعی است.دانش آموزان EMTM پاداش خواهد عنوان: استاد اروپا در مدیریت گردشگری (EMTM).فارغ التحصیل موفق قادر به برنامه های دکترا در سطح بالا اعمال می شود و یا دنبال یک حرفه ای در عمل خواهد بود. دانش آموزان سابق دعوت برای تبدیل شدن به یک عضو از فارغ التحصیلان EMTM.شروع سپتامبر 2013 کارشناسی ارشد برنامه اراسموس موندوس در اروپا مدیریت گردشگری (EMTM) خواهد شد در محوطه دانشگاه در Kolding قرار می گیرد.... [-]

اسلوونی Ljubljana
سپتامبر 2019
تمام وقت
2 years
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی