Filter
درجه های کارشناسی ارشد
اسلوونی Ljubljana Ljubljana نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی اسلوونی 2019‏

مدرک کارشناسی ارشد در رشته دانشگاهی اعطا شده به افرادی که با موفقیت دلالت سطح بالاتری از تخصص است. دو نوع اصلی از کارشناسی ارشد وجود دارد - تدریس و پژوهش است.

درآمد یک استاد نیاز به دو سال آموزش پس از گرفتن مدرک لیسانس. این مدرک پیشرفته ممکن است دانش آموزان برای رسیدن به اهداف آموزشی و حرفه ای خود کمک کند، به عنوان سختی از دانش آموزان قطار برنامه کمک کارشناسی ارشد در مهارت ها و دانش مورد نیاز برای زمین زندگی حرفه ای از رویاهای خود.

 

اسلوونی، رسما به جمهوری اسلوونی، یک دولت ملت در اروپا مرکزی در تقاطع مسیرهای فرهنگی و تجاری اروپا اصلی است. اسلوونی یک کشور نسبتا امن به بازدید است. این دانشگاه در لیوبلیانا قدیمی ترین و بزرگترین موسسه آموزشی در کشور، ارائه سه آکادمی هنر است: فیلم و تئاتر. موسیقی. و هنرهای زیبا.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را جستجو کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

University of Southern Denmark

دو سال است که تمام وقت یکپارچه برنامه کارشناسی ارشد اروپا با هدف واجد شرایط فارغ التحصیلان برای مدیریت چالش های بزرگ در گردشگری معاصر ... ... [+]

دو سال است که تمام وقت یکپارچه برنامه کارشناسی اروپا با هدف فارغ التحصیلان برای مدیریت چالش های بزرگ در معرض گردشگری معاصر است. از طریق سطح بالا، آموزش مبتنی بر تحقیق و گنجاندن رشته ها و پارادایم های متعدد مربوط به فارغ التحصیلان موضوع، مهارت های لازم برای توسعه و مدیریت گردشگری را به شیوه ای پایدار به دست می آورند. دانش آموزان در سه کشور اروپایی: دانمارک (کالینگ)، اسلوونی (لیوبلیانا) و اسپانیا (گورنو) مطالعه می کنند. این به آنها فرصتی برای تجربه محیط های آموزشی، فرهنگی و اجتماعی و به همین ترتیب برای ارتقای شایستگی های اجتماعی آنها می دهد. دانشجویان EMTM به عنوان مدرک کارشناسی مدیریت اروپایی (EMTM) جایزه دریافت خواهند کرد. فارغ التحصیل موفق می تواند برای برنامه های سطح بالا برنامه های دکترا یا حرفه ای را در عمل دنبال کند. دانش آموزان سابق برای عضو شدن در فارغ التحصیلان EMTM دعوت شده اند. از اواخر سپتامبر 2013 برنامه Erasmus Mundus استاد مدیریت گردشگری اروپا (EMTM) در محوطه دانشگاه Kolding قرار خواهد گرفت.... [-]

اسلوونی Ljubljana
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی