TAHSILATEARSHAD.COM

‏ 6‏ برنامه کارشناسی ارشد برتر در اسلواکی را جستجو کنید 2019‏

پس از آنکه دانشجویان برنامه مقطع کارشناسی را به پایان رسانیدند، درجه کارشناسی را اخذ می نمایند. جهت اخذ کارشناسی ارشد، معمولاً می بایست 12 الی 18 دوره کالج را بگذرانید که اغلب مستلزم گذراندن امتحانات جامع و/یا انجام یک پایان نامه است.

کارشناسی ارشد یک برنامه علمی در سطح کارشناسی ارشد است که حدود دو سال طول می کشد فراتر از مدرک کارشناسی دریافت است. کارشناسی ارشد در بسیاری از تخصص های مختلف ارائه شده، و بسته به مدرسه، آنها نیز ممکن است آنلاین و یا در فرد ارائه می شود. درآمد یک استاد ممکن است به فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان افزایش منجر شود.

 

 

اسلواکی و یا جمهوری اسلواکی (اسلواکی: Slovensko یا Slovenská جمهوری، هر دو نام به طور رسمی به رسمیت شناخته شده)، یک کشور محصور در خشکی در اروپا مرکزی است. اسلواکی عضو اتحادیه اروپا بنابراین اگر شما یک شهروند از دولت عضو دیگری هستند، شما از نظر قانونی می تواند اقامت و کار در اسلواکی بدون محدودیت است. Comenius Univerzity قدیمی ترین دانشگاه اسلواکی موجود، در براتیسلاوا است.

‏ همین امروز اقدام کنید بهترین رشته های ارشد در اسلواکی 2019‏

نتایج Filter

استاد در اقتصاد و مدیریت بازرگانی بین المللی

Pan-European University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات اسلواکی Bratislava

فارغ التحصیلان برنامه کارشناسی ارشد در زمینه تجارت بین الملل آمادگی دارند تا بتوانند تمام عملکرد اجرایی و مدیریتی در زمینه موضوع را انجام دهند.

استاد روابط بین الملل و دیپلماسی

Pan-European University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات اسلواکی Bratislava

تاکید بر دانش عمیق و درک جنبه های مختلف روابط بین الملل - عمدتا جنبه های سیاسی، اقتصادی، حقوقی، فرهنگی و غیره و همچنین مهارت های ارتباطی، از جمله ارتباطات درون تیم های بین المللی است.

استاد روانشناسی

Pavol Jozef Safarik University Faculty of Arts
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2020 اسلواکی Košice

روانشناسی دوره کارشناسی ارشد برای فارغ التحصیلان در سه حوزه اساسی آماده می شود: روانشناسی بالینی، مشاوره و روانشناسی مدرسه و روانشناسی کار و سازمانها. در طول تحصیل، فارغ التحصیلان دانش تئوری و شایستگی عملی برای تشخیص، مداخله، پیشگیری و تحقیق در زمینه های فوق را کسب خواهند کرد. این مطالعه با انتخاب موضوع های اجباری به تخصص اجازه می دهد و آموزش روانشناسی جهانی را فراهم می کند که می تواند در زمینه های مختلف در زمینه های مختلف شغلی موفق شود.

استاد روابط بین الملل: اروپا در چشم انداز ویشگرد

Matej Bel University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 ترم ها سپتامبر 2019 اسلواکی Banská Bystrica

بیش از 4 ترم، دانش آموز را از یک بینش و عمق دانش در روابط بین الملل به دست آوردن عنوان آنها در ترکیبی از دانشگاه های مختلف را مطالعه کنید.

کارشناسی ارشد امور مالی، بانکداری و سرمایه گذاری

Matej Bel University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 دوره حقوق شناسی خود را مشخص کنید سپتامبر 2019 اسلواکی Banská Bystrica

فارغ التحصیلان این برنامه می توانید یک طیف گسترده ای از مشاغل در یک میزبان از صنایع مختلف و بخش های دیگر از هر دو اقتصاد ملی و بین المللی انجام می دهد.

کارشناسی ارشد بازاریابی و مدیریت کسب و کار

Matej Bel University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 دوره حقوق شناسی خود را مشخص کنید سپتامبر 2019 اسلواکی Banská Bystrica

برنامه "مدیریت بازاریابی کسب و کار" به دنبال توسعه شایستگی دانش آموزان در روش های تحلیلی دقیق، توانایی برای شناسایی عوامل تعیین توسعه یک کسب و کار و محیط آن، برای شناسایی یک فرصت بازار، به منظور برآورد تهدیدات و پیامدهای بالقوه برای کسب و کار ، برای مدیریت این پیشنهاد را به طوری که برای فرصت.