Filter
درجه های کارشناسی ارشد
اسلواکی Bratislava نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی اسلواکی 2019‏

کارشناسی ارشد نخستین مقطع تحصیلی بعد از کارشناسی است و پس از اخذ درجه لیسانسrsquos& می توان این درجه تحصیلی را اخذ نمود. اخذ درجه کارشناسی ارشد معمولاً مستلزم دو سال تحصیل تمام وقت است که معادل 36 الی 54 واحد درسی است.  

هنرهای کاربردی به ساخت طرح های دل انگیز در تمام زمینه های زندگی ضروری است. بدون آنها، جهان خواهد بود فوق العاده خسته کننده. استاد در هنرهای کاربردی به شما می دهد درک عمیق تر از استفاده از هنر در این زمینه عملی است.

جمهوری اسلواکی دولت محصور در خشکی در اروپا مرکزی است. این جمعیت بیش از پنج میلیون نفر. دلایل اصلی به بازدید اسلواکی زیبایی های طبیعی آن، تاریخ زنده و فرصت های بزرگ برای آرامش هستند. اسلواک مردم دوستانه و مسالمت آمیز زندگی در یک کشور آزاد و دموکراتیک هستند. Comenius Univerzity قدیمی ترین دانشگاه اسلواکی موجود، در براتیسلاوا است.

براتیسلاوا شهرستان پایتخت اسلواکی داشتن جمعیت بالا 400.000 نفر است. این بزرگترین در کشور و خانه را به قلعه براتیسلاوا و لذت است. دو در میان بسیاری از جاذبه های فرهنگی و معماری از شهرستان هستند.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را مرور کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

درجه های تحصیلی
محل
اسلواکی
Bratislava
نوع تحصیل
سرعت
Pan-European University

فارغ التحصیلان برنامه کارشناسی ارشد در زمینه تجارت بین الملل آمادگی دارند تا بتوانند تمام عملکرد اجرایی و مدیریتی در زمینه موضوع را انجام دهند. ... [+]

فارغ التحصیلان برنامه کارشناسی ارشد در زمینه تجارت بین الملل آمادگی دارند تا بتوانند تمام عملکرد اجرایی و مدیریتی در زمینه موضوع را انجام دهند.

محتوا و ماهیت مطالعات آنها به آنها امکان می دهد دانش گسترده ای را بدست آورند تا بتوانند به طور صحیح قادر به حل وظایف خاصی که توسط عمل اقتصادی و زندگی اقتصادی واقعی با درجه ی لازم خلاقیت و خودمختاری اختصاص داده می شود. فارغ التحصیلان برنامه درسی بین المللی با موضوع هایی از زمینه های زیر آشنا می شوند: اقتصاد جهانی، تجارت بین المللی، مدیریت استراتژیک، بازاریابی بین المللی، امور مالی بین المللی و مدیریت تجارت بین الملل... [-]

اسلواکی Bratislava
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Pan-European University

تاکید بر دانش عمیق و درک جنبه های مختلف روابط بین الملل - عمدتا جنبه های سیاسی، اقتصادی، حقوقی، فرهنگی و غیره و همچنین مهارت های ارتباطی، از جمله ارتباطات درون تیم های بی ... [+]

پس از تکمیل برنامه تحصیلی "روابط بین الملل و دیپلماسی" (درجه کارشناسی ارشد، دوره دوم مطالعات دانشگاهی) فارغ التحصیلان می توانند با داشتن سطح بالایی از استقلال و خلاقیت، دانش تئوری را در زمینه شرایط عملی و مربوط به موضوع به عملکرد کارشان در حرفه های مربوطه.

تاکید بر دانش عمیق و درک جنبه های مختلف روابط بین الملل - عمدتا جنبه های سیاسی، اقتصادی، حقوقی، فرهنگی و غیره و همچنین مهارت های ارتباطی، از جمله ارتباطات درون تیم های بین المللی است.... [-]

اسلواکی Bratislava
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی