MASTERSTUDIES

‏ ببینید رشته های کارشناسی ارشد پاره وقت را ارتباطات تجاری در ایالات متحده آمریکا 2020‏

مدرک کارشناسی ارشد در رشته دانشگاهی اعطا شده به افرادی که با موفقیت دلالت سطح بالاتری از تخصص است. دو نوع اصلی از کارشناسی ارشد وجود دارد - تدریس و پژوهش است.

یادگیری برای برقراری ارتباط ایده یکی در راه مثبت و موثر یک بخش حیاتی از یک تاجر موفق است. ارتباطات کسب و کار در مورد چگونگی انجام این کار را از طریق انواع رسانه، تمرکز دارد. در میان کسانی که مورد مطالعه قرار ممکن است طراحی گرافیک، ویدیو، عکاسی، زبان عمومی و نوشتن.

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

‏ همین امروز اقدام کنید ، بهترین درجه های کارشناسی ارشد پاره وقت را ارتباطات تجاری در ایالات متحده آمریکا 2020‏

2نتایج درارتباطات تجاری, آمریکا Filter

برنامه MicroMasters در مهارتهای حرفه ای: مذاکره و رهبری (Tecnológico de Monterrey)

edX
کارشناسی ارشد
فوریه 2020
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
6 ماهها
اسپانیایی
Online

مهارت های حرفه ای مورد نیاز بازار کار را بدست آورید. برنامه MicroMasters: مهارت های حرفه ای: مذاکره و رهبری Tecnológico de Monterrey ، از دوره های کارشناسی ارشد حرفه ای ، معاد ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) مذاکره و حل تعارض

School Of Professional Studies - Columbia University
دوره های اجرایی
سپتامبر 2020
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
3 ترم ها
انگلیسی
Campus

برنامه کارشناسی ارشد کلمبیا در مذاکره و حل تعارض، که می تواند در پاره وقت و یا به صورت تمام وقت تکمیل، ترکیبی از تئوری و آموزش اعمال شده به آماده سازی دانش آموزان برای توسعه م ...

اطلاعات بیشتر