Keystone logo

3 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی ادبیات ادبیات پسااستعماری 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات علوم انسانی
  • ادبیات
  • ادبیات پسااستعماری
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی ادبیات ادبیات پسااستعماری

مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد است که بر گسترش دانش آموزان در درک آنچه که در طول سال های کارشناسی آنها آموخته است. برنامه کارشناسی ارشد به طور معمول طول می کشد دو سال، هر چند که از فرد به فرد و زمینه به زمینه متفاوت است.

استاد ادبیات پسا کلنی؟ این برنامه هر دو زمینه سنتی و جدید ادبیات آمریکایی و اروپایی را پوشش می دهد. در طول دوره تحصیل، دانش آموزان ممکن است از نویسندگان بزرگ مانند شکسپیر و دیکنز، آین رند و تونی موریسون بیشتر بخوانند، تحلیل و تفسیر کنند. دوره ها ممکن است بر تجزیه و تحلیل و تفسیر آثار خود متمرکز شوند، یا ممکن است بیشتر روی نوشتن خلاق و تحولات اخیر در نظریه ادبی تمرکز کنند. دانش آموزان ممکن است تشویق شوند تا کشف کنند که آثار ادبی عظیم بر تجربیات استعماری چگونه است و چگونه ممکن است بر پدیده های جهانی نظیر دیاسپورا، ملیت و مهاجرت تاثیر بگذارد.

فارغ التحصیلان مطالعات ادبی دارای ویژگی های مطلوب بسیاری هستند، از جمله توانایی تحلیل عمیق محتوا و رسیدن به نتیجه گیری آگاهانه، مهارت های ارتباطی قوی (هر دو نوشته شده و کلامی) و توجه زیادی به جزئیات. دانش آموزان نیز تمایل دارند که درک و تمجید بیشتری نسبت به فرهنگ هایی که خودشان نیستند داشته باشند. هر کدام از این ویژگی ها می تواند در تلاش های حرفه ای و شخصی سودمند باشد.

درجه کارشناسی ارشد در قیمت بسیار متفاوت است و بر بسیاری از عوامل تاثیر می گذارد. مکان، مدت زمان و روش آموزش (آنلاین یا آفلاین) بر هزینه نهایی برنامه تاثیر می گذارد.

افرادی که دارای مدرک تحصیلی در ادبیات پس از كولونیا هستند معمولا متوجه می شوند كه برای بسیاری از موقعیت های هیجان انگیز واجد شرایط هستند و در زمینه های مختلف تقاضای زیادی دارند. فارغ التحصیلان ممکن است معلمان، استادان، سردبیران، نویسندگان، متخصصین بازاریابی، نویسندگان، نویسندگان پیشنهاد، کپی رایتندگان و محققان تبلیغاتی تبدیل شوند. بسیاری از آنها تمایل دارند که شرکت های چاپ و نشر، آژانس های تبلیغاتی، شرکت های بازاریابی، روزنامه ها و شرکت های توسعه وبسایت را در بر داشته باشد.

بسیاری از موسسات در ادبیات پس از كولونیا درجه ها را ارائه می دهند. برنامه های آنلاین به طور فزاینده ای محبوب می شوند، زیرا انعطاف پذیری و راحتی را ارائه می دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.