Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 درجه های کارشناسی ارشد که در ادبیات فرانسه 2023

2 کارشناسی ارشد برنامه ها که در ادبیات فرانسه 2023

بررسی اجمالی

دانش آموزانی که مدرک لیسانس خود را از علم به دست آورده اند و مایل به یک مدرک پیشرفته تر اغلب در برنامه کارشناسی ارشد ثبت نام کنند. در حالی که اکثر برنامه ها نیاز به دفاع از پایان نامه، الزامات دوره و تعهد هم با هر موسسه آموزشی متفاوت باشد.

یک استاد در ادبیات فرانسه چیست؟ اگر چه برنامه های فردی متفاوت است، بسیاری از قطعات مشابه. متقاضیان به طور کلی نیاز به مهارت در فرانسه و درک شرکت از تاریخ این کشور است. دانش آموزان معمولا می توانید انتظار برای تجزیه و تحلیل ژانرهای مختلف ادبیات از جمله داستان، غیر داستانی و شعر. دوره های تخصصی مطالعه ممکن است توسط زمان، منطقه، نویسنده، یا موضوع شکسته. شرایط فارغ التحصیلی ممکن است دوره و یا بر اساس پژوهش مبتنی بر، بسته به برنامه است.

یک استاد در ادبیات فرانسه می تواند کمک به شما به پرورش مهارت های که ارزش خود را در محل کار تقویت و کمک به شما کسب درآمد حقوق و دستمزد شما همیشه می خواستم.دانش آموزان اغلب توسعه تفکر انتقادی ارزشمند، ارتباطات و مهارت های حل مسئله است که ممکن است در تجزیه و تحلیل و یا آموزش از متون استفاده می شود.

هزینه برای کسب یک مدرک پیشرفته ممکن است از یک موسسه به بعد باشد. با از گزینه های مختلف دوره و زمان مورد نیاز، هر برنامه منحصر به فرد است. تماس با دفتر پذیرش از برنامه را که علاقه دارید به پرس و جو در مورد شهریه، تامین مالی، و فرصت های بورس تحصیلی.

هر چند برخی از رویای بودن استاد، استاد از فارغ التحصیلان ادبیات فرانسه نیاز خود را به یک حرفه ای در آموزش و پرورش محدود نمی کند. بسیاری از دانش آموزان در شاخه های بین المللی صنایع سودآور مانند کسب و کار، قانون، و امور مالی کار می کنند. بازاریابی و ارتباطات همکاران و متخصصان انتخاب محبوب برای فارغ التحصیلان اخیر می باشد. دولت و تکالیف دیپلماتیک نیز در میان دانشمندان ادبیات فرانسه رایج است.

برنامه مدرک کارشناسی ارشد می تواند کمک به شما از دانش و تجربه شما نیاز به حداکثر رساندن پتانسیل خود را توسعه. برای پیدا کردن یکی که برای شما مناسب، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات علوم انسانی
  • ادبیات
  • ادبیات فرانسه
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه