Keystone logo

1 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی ادبیات ادبیات روسی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات علوم انسانی
  • ادبیات
  • ادبیات روسی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

Popular study format

Popular education type

Popular locations

کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی ادبیات ادبیات روسی

به طور کلی، مدرک کارشناسی ارشد است با تکمیل دو سال تمام وقت مطالعه و جوی پیشرفته دست آورده است. بعضی از آنها یک تمرکز پژوهشی، در حالی که دیگران در مهارت علمی دانش آموز ساخت. در هر صورت، مدرک کارشناسی ارشد مجموعه فارغ التحصیلان غیر از کسانی که با آموزش و پرورش است.

شما ممکن است بخواهید بدانید، چه استاد در ادبیات روسیه است؟ چنین برنامه ای در هر دو شعر و نثر اوراسیا به عنوان آن را بومی در زبان روسی نوشته شده بود، تمرکز دارد. دانش آموزان نوشته هر دو کلاسیک و مدرن تجزیه و تحلیل، و یاد بگیرند اهمیت خود را در چشم انداز فرهنگی به طور کلی در منطقه است.

روسیه یک کشور در تقاطع شرق و فرهنگ غربی است. ناظر گاه به گاه ممکن است مفاهیم خاص سخت به درک، مانند سیاست های اتحاد شوروی سابق و رابطه پیچیده روسیه با کشورهای دیگر مدرن پیدا کنید.با این حال، مطالعات عمیق به ادبیات آن دانش آموز به تاریخ اجتماعی، اقتصادی و مذهبی غنی است که این کشور و مردم آن شکل که ما می شناسیم باز می شود. با استفاده از برنامه کارشناسی ارشد در ادبیات روسیه، دانش آموزان خود در خواندن و نوشتن در هر دو زبان روسی و انگلیسی تقویت می کند.

هزینه تمایل به متوسط ​​و بسته به دانشگاه، بعضی از درسها ممکن به صورت آنلاین ارائه شده است. برای محاسبه هزینه این برنامه، شما نیاز به نگاه کردن شهریه جاری و هزینه های برای موسسه مورد علاقه خود را.

برخی از کسانی که تحصیلات تکمیلی کامل در ادبیات روسیه در رفتن به عنوان مترجمان و مفسران کار. سازمان های دولتی و اخبار استخدام برخی از نامزدها، در حالی که دیگران به طور مستقل کار می کنند. برخی از پیدا کردن اشتغال به عنوان دیپلمات ها، در سفارتخانه یا در مراکز فرهنگی است. فارغ التحصیلان که دارای مهارت های فن آوری قوی ممکن است با محلی سازی رابط کاربر و محتوای یادگیری را به روسیه کار می کنند.کسانی که علاقه مند در آموزش ممکن است مدرسه یا کالج مدرسان به عنوان بالا به کار می کنند.

دانش آموزانی که دارای مدرک کارشناسی به برای ورود به اعمال به یک برنامه کارشناسی ارشد را تشویق کرد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.