Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 درجه های کارشناسی ارشد که در ادبیات ایتالیا 2023

2 کارشناسی ارشد برنامه ها که در ادبیات ایتالیا 2023

بررسی اجمالی

درجه 's با استاد درجه پیشرفته است که به طور معمول در یک تا سه سال به دست آورده است. تکمیل این دوره از مطالعه ثابت می کند صلاحیت در یک منطقه خاص از فوکوس است. این مدرک از انواع کالج ها و دانشگاه ارائه شده است.

یک استاد در ادبیات ایتالیایی چیست؟ در این برنامه، دانش آموزان ادبیات، تاریخ و فرهنگ مرتبط با ایتالیا یاد بگیرند. اکثر دانش آموزان این برنامه را با دانش کار زبان ایتالیایی را وارد کنید و تحصیلات خود را در درک خود ادامه خواهد داد، خواندن و صحبت کردن به زبان. دوره های آموزشی بسته به دانشگاه و مسیر شغلی دانش آموز تخصصی خواهد شد، اما می تواند شامل موضوعاتی مانند واژگان، تاریخ، کسب و کار و یا مطالعات فرهنگی.

این مطالعه، ارتباط و مهارت های فردی است که در حالی که درآمد یک استاد در ادبیات ایتالیایی به دست های بسیاری از کارفرمایان بسیار مطلوب می باشد.مدرک کارشناسی ارشد می تواند یک ورودی سود فردی به بسیاری از سطح متوسط ​​و موقعیت اشتغال و جوی پیشرفته کمک کند.

هزینه یک استاد در ادبیات ایتالیایی بسته به عوامل زیادی متفاوت خواهد بود. برخی از متغیرهای که تاثیر قیمت شامل نوع نهاد ارائه مدرک، این کشور که مدرسه در واقع، چه مدت طول می کشد که دانش آموز را برای تکمیل برنامه و یا نه دانش آموز در برنامه های بازپرداخت ارائه شده توسط موسسه خود شرکت می کند.

به کانون مطالعات تعیین خواهد کرد چه نوع شغلی یک دانش آموز خواهد شد برای با استاد در ادبیات ایتالیایی آماده شده است. برخی از مناطق تمرکز می تواند شامل کسب و کار، تحصیل، زبان و یا روابط عمومی است. کارهایی که بر دانش زبان و فرهنگ تکیه برجسته خواهد بود. موقعیت مانند ترجمه، مترجم، مربی و یا تاجر بین المللی و یا زن می تواند همه با این درجه قابل دسترس باشد. بسیاری از این موقعیت خواهد شد گزینه برای مسافرت های بین المللی است.

تقاضا برای مدرک کارشناسی ارشد می توانید به صورت آنلاین در چند مرحله ساده انجام می شود. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات علوم انسانی
  • ادبیات
  • ادبیات ایتالیا
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط