MASTERSTUDIES

‏ مروری بر تمامی درجه های کارشناسی ارشد را حاکمیت شرکتی و سیدنی در اسپانیا 2020/2021‏

کارشناسی ارشد به دانشجویانی اعطا می شود که مقطع تحصیلی فوق لیسانس در یک رشته تحصیلی یا زمینه حرفه ای خاص را به پایان رسانده اند و در این مسیر از تسلط بالایی در حوزه مورد نظر برخوردار گردیده اند.

مدرک کارشناسی ارشد در اداره امور شرکت توسعه درک درستی از اصول درک و استراتژی نظریه از کسانی که موقعیت های کلیدی نگه در یک شرکت. این دانش در مورد برنامه ریزی، اجرا و پیگیری سیاست های شرکت ها و استراتژی های ارائه.

اسپانیا، رسما به پادشاهی اسپانیا، یک کشور مستقل و یک دولت عضو اتحادیه اروپا است. این است که در شبه جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا واقع شده است. دانشگاه اسپانیایی تنظیم دسترسی به مدارک تحصیلی خود را و آنها را برطرف هزینه تحصیلی. آنها همچنین می توانند مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد غیر رسمی ارائه دهد. این شهرستان سرمایه مادرید است احتمالا بیشترین تعداد میله سرانه هر شهرستان اروپا و شب زنده داری بسیار فعال است.

در حال 2 بزرگترین شهرستان در اسپانیا، بارسلونا مرکز استان کاتالونیا است. این بیش از 4 میلیون نفر جمعیت. این شهرستان پر جنب و جوش است که سالانه میزبان هزاران گردشگر است. این خانه را به دانشگاه بارسلونا در میان دیگران است.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید از درجه های کارشناسی ارشد را حاکمیت شرکتی از سیدنی در اسپانیا 2020/2021‏

1نتایج درحاکمیت شرکتی, بارسلونا Filter

کارشناسی ارشد مدیریت و مدیریت تیم

ENEB
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
<
18 ماهها
اسپانیایی
پردیس دانشگاهی

کارشناسی ارشد مدیریت و مدیریت تیم متمرکز بر کلیه آن دسته از متخصصان است که مایل به رهبری و رهبری گروهی از افراد هستند و حداکثر عملکرد را از فعالیتهای کاری خود استخراج می کنند. ...

اطلاعات بیشتر