Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 31 درجه های کارشناسی ارشد که در حاکمیت شرکتی 2023

31 کارشناسی ارشد برنامه ها که در حاکمیت شرکتی 2023

بررسی اجمالی

دانش آموزان به دنبال موقعیت های رهبری در جهان شرکت های بزرگ به دست آوردن یک استاد در اداره امور شرکت راه حل ایده آل را پیدا خواهد کرد. این درجه می توان یک سطح گسترده ای از دانش مربوط به روش شرکت های بزرگ برای ایجاد توازن میان منافع همه طرف های درگیر، از سهامداران به مشتریان ضروری است که،.

هنگامی که درخواست آنچه استاد در اداره امور شرکت ها است، دانش آموزان باید از بسیاری از جنبه های مانند درجه آگاه باشند. ترم خواهد در تعدادی از مناطق مهم از دانش، از جمله اقتصاد کسب و کار از دیدگاه جهانی تمرکز می کنند. کلاس خواهد شد توسط متخصصان صنعت انجام بهترین استطاعت چشم انداز دنیای واقعی به دانش آموزان است. مطالعات همه جنبه های حاکمیت شرکتی، از اجرای سیاست های کلیدی پوشش به پیگیری مراحل.

با تشکر از تاکید بر موضوعات جهانی، با درجه در اداره امور شرکت ها می تواند به جلو فرصت های شغلی در سراسر جهان نگاه فارغ التحصیلان.این ارائه تعدادی از چشم انداز هیجان انگیز با شرکت های بالا مشخصات به دنبال نامزد خوبی آشنا در روش شرکت های بزرگ. شغل در سراسر بسیاری از صنایع در دسترس هستند، و نامزدهای واجد شرایط می توانند مشاغل پر سود و با ارزش در این زمینه انتظار می رود.

با توجه به تعدادی از عوامل، هزینه های کمک درسی می تواند بسیار کمی از مدرسه به مدرسه متفاوت است. بهترین تعیین هزینه کل به دنبال یک درجه 'بازدید کنندگان کارشناسی ارشد، دانش آموز باید نهاد به طور مستقیم تماس به گرفتن یک شکل دقیق است.

تعدادی از مشاغل بزرگ در دسترس برای کسانی که درآمد یک استاد در این زمینه مطالعه وجود دارد. موقعیت تحلیلگر شامل ردیابی و پژوهش از سیاست های شرکت های بزرگ موجود یک شرکت 'S، در حالی که مدیران پروژه می تواند کمک به یک سازمان پیاده سازی تعهد و آن را از طریق دیدن به اتمام است، از نظارت یک تیم را به نگه داشتن سهامداران مطلع برای مدت زمان.فرصت های شغلی در هر دو بخش دولتی و خصوصی وجود داشته باشد، و داوطلبان می توانند کار مناسب در منطقه های مختلفی در سراسر جهان پیدا کنید.

عوامل خاصی می تواند آن را دشوار برای بسیاری از دانش آموزان به کلاس حضور جسمی را. خوشبختانه، آموزش آنلاین در سراسر جهان در دسترس است، در نتیجه دادن هر دسترسی دانش آموز به آموزش با کیفیت. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات مدیریت
 • حاکمیت شرکتی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (31)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه