Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 درجه های کارشناسی ارشد که در اخلاق کسب و کار 2023

2 کارشناسی ارشد برنامه ها که در اخلاق کسب و کار 2023

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد در هر رشته تحصیلی دستاورد قابل توجهی است. اغلب نیاز به دو سال تحصیل تمام وقت برای تکمیل، درجه را نشان می دهد یک درک کامل و کامل از ویژگی های این زمینه است.

استاد در اخلاق کسب و کار چیست؟ اخلاق تجاری یک نوع اخلاق حرفه ای است که به بررسی رفتار تجاری هر دو فرد و سازمان های کل به منظور تعیین مناسب بودن این رفتار می پردازد. این یک ابزار ارزشمند برای صاحبان کسب و کارهای کوچک و اشخاص شرکتی است. یک سیاست اخالقی ممکن است بر مشارکت شرکت در جامعه ای که در آن عمل می کنند یا سیاست های آنها در جای دیگر در شرایطی که قوانین چارچوبی برای رفتار ارائه نمی کنند، اداره کند، اما تصویری که ارائه می شود نیاز به مراقبت دارد.

مدرک کارشناسی ارشد در اخلاق تجاری می تواند به شما یک مهارت قابل ملاحظه ای بدهد که ممکن است به آسانی در جای دیگری به دست نیاید. تمرکز در ارتباطات، تصمیم گیری و تفکر انتقادی اغلب شما را قادر به مدیریت زندگی شخصی خود را علاوه بر زندگی شرکت شما.

هزینه مدرک کارشناسی ارشد می تواند به طور گسترده ای از مدرسه به مدرسه و از منطقه به منطقه متفاوت باشد. ممکن است شما برای تماس با آن مدارس که در آن شما بیشتر علاقه مند هستید که تخمین هزینه های کل را کسب کنید، سودمند است.

با استاد اخلاق کسب و کار، ممکن است برای یک شرکت بزرگ کار کنید، شاید به عنوان مدیر بازاریابی یا مدیر مسئول پیروی. شما همچنین می توانید برای کسب و کار خود به عنوان یک مشاور انتخاب کنید یا حتی برای یک شرکت مشاوره ای کار کنید. گزینه های خارج از جعبه نیز وجود دارد، مانند نوشتن برای مجلات تجاری یا دوره های مدیریت آموزشی پیشرو.

به احتمال زیاد شما می توانید یک استاد اخلاق کسب و کار آنلاین یا در یک موسسه آموزشی نزدیک خود را کامل کنید. گزینه های موجود در سراسر جهان وجود دارد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات علوم انسانی
  • اخلاق
  • اخلاق کسب و کار
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه