Keystone logo

94 کارشناسی ارشد برنامه ها که در هنر های نمایشی موسیقی اجرای موسیقی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • هنر های نمایشی
  • موسیقی
  • اجرای موسیقی
رشته های تحصیلی
  • هنر های نمایشی (94)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در هنر های نمایشی موسیقی اجرای موسیقی

استاد در اجرای موسیقی دانش آموزان آماده به دنبال انواع مشاغل در صنعت موسیقی با آموزش تئوری موسیقی و روش، و همچنین به عنوان دادن دانش آموزان فرصت برای تمرین مهارت های خود را در سرایندگان و تنظیمات ارکستر.

کارشناسی ارشد در عملکرد موسیقی چیست؟ استاد در اجرای موسیقی برنامه ای است که دانش آموزان می آموزد تئوری موسیقی، مجموعه تکنوازی و عملکرد، آموزش، طرز، و آموزش موسیقی مربوط به زمینه های فردی از مطالعه در حال دنبال است. دانش آموزان می توانند از انواع رشته های اصلی عملکرد، از جمله ابوا، صدا، ویولن سل، کلارینت، شاخ فرانسوی، باسون، توبا، ترومپت، ویولا، چنگ، ابوا، دبل بیس، ارگان، پیانو، و بیشتر را انتخاب کنید. دانش آموزان می توانند نسبت به طیف گسترده ای از گزینه های شغلی در زمینه موسیقی کار می کنند.

دانش آموزانی که برنامه کارشناسی ارشد کامل در موسیقی به نفع عملکرد از یادگیری مهارت های مربوط اجازه می دهد که آنها را به شایستگی دنبال فرصتهای شغلی حرفه ای در صنعت موسیقی. پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه، دانش آموزان با مهارت و اعتماد به نفس آنها نیاز به تبدیل شدن به موفق در صنعت موسیقی مجهز شده است.

هزینه یک استاد در اجرای موسیقی متفاوت است به طور قابل توجهی در نهاد فرد و همچنین به عنوان کشوری که در آن بر اساس است استوار است. دانش آموزان می توانند انتظار برای تکمیل برنامه در دو تا پنج سال، بسته به اینکه آیا آنها تمام وقت یا پاره وقت دانش آموزان هستند.

استاد در اجرای موسیقی اجازه می دهد تا دانش آموزان به دنبال فرصت های شغلی در بسیاری از مناطق مختلف، از جمله: آموزش، موسیقی، مربیگری صوتی شخصی، آهنگسازی، مدیریت هنر، صوتی، تولید، پیانیست مشترک، acoustician، همراهی، مشاور کپی رایت، ترانه سرا، و هادی. دانش آموزانی که می خواهند به دنبال فرصتهای شغلی در صنعت موسیقی موفقیت بیشتر پس از اتمام مدرک کارشناسی ارشد در موسیقی داشته باشد.

استاد در اجرای موسیقی می تواند باز کردن فرصت های زیادی برای انواع مشاغل مرتبط با موسیقی است. اگر می خواهید به دنبال یک استاد در موسیقی، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.