TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی اتریش 2019‏

به منظور موفقیت به دست آوردن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، شما باید برای به دست آوردن تعدادی از اعتبارات با عبور ماژول های فردی. کارشناسی ارشد اکثر تدریس خواهد شد تعدادی از دروس پایه که شما باید و با تصویب در منظور به دست آوردن مدرک تحصیلی داشته باشد. بررسی تحقیق کارشناسی ارشد تقریبا همیشه به طور کامل توسط یک ماژول پایان نامه تک و یا پروژه.

یک استاد، که یک تا دو سال تحصیل طول می کشد برای دریافت، ممکن است کمک به دانش آموزان مهارت های حرفه ای خود را بهبود بخشد و به دست آوردن دانش در رشته انتخابی خود. این بهبود در مهارت ها و دانش ممکن است به یک حرفه ای بسیار ماهر با فرصت هایی برای پیشرفت منجر شود.

 

اتریش خواهد شد دانش آموزان به انواع این کشور 'S "برجسته " فرهنگ قرار دهد. اتریش مطالعه انتخاب در خارج از کشور بسیار عالی برای دانش آموزان با علاقه به زبان آلمانی است.

کالج ها و دانشگاه کرده اند در حال ظهور در این شهر، در گذشته. به عنوان مثال، دانشگاه سالزبورگ، که سهام یک نام با این شهر، تخصص بیشتر در مطالعه برنامه های خارج از کشور. دانش آموزان حتی از ایالات متحده آمریکا به اینجا می آیند به مطالعه.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را جستجو کنید 2019‏

نتایج Filter

کارشناسی ارشد در آموزش و توسعه (MTD)

SMBS - University of Salzburg Business School
پردیس دانشگاهی پاره وقت 2 years اکتبر 2019 اتریش Salzburg

این استاد در توسعه برنامه (MTD) آموزش و منحصر به فرد به عنوان یک دوره دانشگاه در کل کشورهای آلمانی زبان است، از آن طراحی شده است که دانشگاهی، عمل گرا، و به منظور توسعه شخصیت در ...

کارشناسی ارشد در مدیریت - MIM

SMBS - University of Salzburg Business School
پردیس دانشگاهی پاره وقت 3 semesters اکتبر 2019 اتریش Salzburg

دوره دانشگاه برای مدیریت عمومی منتقل، بر روی یک پایه و اساس علمی، مهارت های تحلیلی و شایستگی تصمیم گیری مورد نیاز برای حرفه ای موفق در مدیریت عمومی.

کارشناسی ارشد کسب و کار بین المللی - MIB

SMBS - University of Salzburg Business School
پردیس دانشگاهی پاره وقت 3 semesters اکتبر 2019 اتریش Salzburg

برای دیدار با دقیقا آن نیاز دارد، البته دانشگاه "کارشناسی ارشد بین المللی کسب و کار - MIB " امکان برای بهبود مهارت های استراتژیک و عمل در حوزه بین المللی ارائه می دهد ....