TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی اتریش 2019‏

مدرک کارشناسی ارشد در رشته دانشگاهی اعطا شده به افرادی که با موفقیت دلالت سطح بالاتری از تخصص است. دو نوع اصلی از کارشناسی ارشد وجود دارد - تدریس و پژوهش است.

یک استاد، که یک تا دو سال تحصیل طول می کشد برای دریافت، ممکن است کمک به دانش آموزان مهارت های حرفه ای خود را بهبود بخشد و به دست آوردن دانش در رشته انتخابی خود. این بهبود در مهارت ها و دانش ممکن است به یک حرفه ای بسیار ماهر با فرصت هایی برای پیشرفت منجر شود.

 

اتریش خواهد شد دانش آموزان به انواع این کشور 'S "برجسته " فرهنگ قرار دهد. اتریش مطالعه انتخاب در خارج از کشور بسیار عالی برای دانش آموزان با علاقه به زبان آلمانی است.

Kufestein یک شهر استقبال است، به ویژه برای دانش آموزان از ورود به مطالعه وجود دارد. موسسات در منطقه امکانات دانشجویی با کیفیت و همچنین رشته رقابتی ارائه دهد.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را ملاحظه کنید 2019‏

نتایج Filter

کارشناسی ارشد در ورزش، فرهنگ و رویدادها مدیریت فوت

FH Kufstein Tirol - University of Applied Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 ترم ها درخواست اطلاعات اتریش Kufstein

این برنامه کارشناسی ارشد به عنوان یک رشته مدیریت در مناطق توأم ورزش، فرهنگ و همچنین مدیریت حوادث با تمرکز بین المللی قوی را توسعه داده است.

Master in Bio Inspired Engineering

FH Kufstein Tirol - University of Applied Sciences
پردیس دانشگاهی پاره وقت 4 ترم ها درخواست اطلاعات اتریش Kufstein

کارشناسی ارشد در فوت مطالعات بازرگانی بین المللی

FH Kufstein Tirol - University of Applied Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 ترم ها درخواست اطلاعات اتریش Kufstein

این کارشناسی ارشد 'جدید جامع، با جهت گیری بین المللی خود، اجازه می دهد تا دانش آموزان را انتخاب کنید یکی از دو تخصص، در حالی که به طور همزمان ارائه طیف گسترده ای از دروس انتخابی.