Filter
درجه های کارشناسی ارشد
اتریش Graz نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی اتریش 2019‏

گراتس دانش آموزان جذب از سراسر جهان برای آموزش و پرورش فارغ التحصیل، و جمعیت دانشجویی بالای آن کشت، پویا، و پر جنب و جوش هنری و صحنه های شب زنده داری را ایجاد کرده است. دانشجویان درآمد یک استاد در گراتس خواهد هیچ کمبود چیز برای انجام در زمان فراغت خود، از جمله کاوش کوه ها، جنگل ها، چشمه های آب گرم، و باغ های انگور فقط در خارج از شهرستان و همچنین خلق معماری جذاب در داخل شهرستان داشته باشد. کسانی که استاد در گراتس را انتخاب کنید می توانید یک تجربه آموزش و پرورش فارغ التحصیل واقعا لذت بخش داشته باشد.

گراتس است دانشگاه در سطح جهانی ارائه فرصت عالی برای کسب استاد در گراتس. برخی از بعد از استاد در درجه گراتس بسیار به دنبال شامل کسب و کار، معماری، اجتماعی، تغذیه، علوم کامپیوتر و مهندسی. این طیف گسترده ای از برنامه های تضمین می کند که بدون توجه به آنچه علاقه علمی و حرفه ای خود را است، شما یک استاد در گراتس را به تناسب نیازهای خود را پیدا کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های خود را برای یک استاد در گراتس، گزینه های زیر فهرست. شما نمیتوانید درجه شما شده اند جستجو برای پیدا کردن!

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

Graz University of Technology (TU Graz)

از طریق برنامه دانشگاه "SpaceTech"، شرکت کنندگان توسط کارشناسان در زمینه سیستم های فضایی و مهندسی کسب و کار آموزش دیده و آماده شده اند تا نقش های کلیدی و مسئولیت های مدیر ... [+]

TU Graz" src="//cdn04.masterstudies.com/element_db/41/41868_Image-MasterStudies.com.png" alt="Photocredit: Lunghammer – TU Graz" />بخش هوا فضا یک بازار سریع رشد می کند. شرکت های چند ملیتی تحقیقاتی در زمینه فناوری پیشرفته ای برای موفقیت تولید محصولات و خدمات جدید انجام می دهند. بعضی از نمونه ها شامل خدمات ماهواره ای در ارتباطات، ناوبری و زمینه های سنجش از دور، حمل و نقل هوایی، ترافیک فضایی و یا استخراج مواد اضافی خارج از کشور است. از طریق برنامه دانشگاه "SpaceTech"، شرکت کنندگان توسط کارشناسان در زمینه سیستم های فضایی و مهندسی کسب و کار آموزش دیده و آماده شده اند تا نقش های کلیدی و مسئولیت های مدیریت در محیط بین المللی صنعت فضا را بگیرند.... [-]

اتریش Graz
سپتامبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
18 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی