MASTERSTUDIES

‏ مروری بر تمامی درجه های کارشناسی ارشد پاره وقت را آموزش سیدنی آمریکا 2021‏

کارشناسی ارشد نخستین مقطع تحصیلی بعد از کارشناسی است و پس از اخذ درجه لیسانسrsquos& می توان این درجه تحصیلی را اخذ نمود. اخذ درجه کارشناسی ارشد معمولاً مستلزم دو سال تحصیل تمام وقت است که معادل 36 الی 54 واحد درسی است.  

آموزش فرآیند کسب دانش به هر شکل تعریف می شود، چه به شکل اعتقادات، عادت ها، مهارت ها یا به صورت ارزش ها. برای پیگیری و دریافت آموزش راه های بیشماری وجود دارد. برخی از این روش ها شامل تدریس، داستان سرایی، مباحث آزاد، آموزش و تحقیق و پژوهش می گردد.  

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

این شهرستان از نیویورک است که در ایالت پنسیلوانیا یافت می شود که در آن به عنوان 14 با جمعیت بیش از 43،000 نفر جمعیت بزرگترین رتبه. این سایت های مختلف تاریخی و معماری باستانی زیبا که آن را از دیگر شهرستانها متمایز می کند. از آن است که تعدادی از موسسات آموزش عالی با قدیمی ترین در سال 1787 تاسیس شد.

‏ همین امروز اقدام کنید درباره دوره های کارشناسی ارشد پاره وقت را آموزش سیدنی در ایالات متحده آمریکا 2021‏

1نتایج درآموزش, یورک Filter

کارشناسی ارشد برنامه آموزش و پرورش

York College of Pennsylvania (YCP)
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
<
پاره وقت
پردیس دانشگاهی

کارشناسی ارشد برنامه آموزش و پرورش یک برنامه آماده سازی حرفه ای طراحی شده برای ایجاد ظرفیت رهبری مدارس دولتی و خصوصی منطقه ای است. ...

اطلاعات بیشتر