Filter
درجه های کارشناسی ارشد
پاناما نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ جستجو کنید برنامه های کارشناسی ارشد را آموزش در پاناما 2019‏

به منظور موفقیت به دست آوردن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، شما باید برای به دست آوردن تعدادی از اعتبارات با عبور ماژول های فردی. کارشناسی ارشد اکثر تدریس خواهد شد تعدادی از دروس پایه که شما باید و با تصویب در منظور به دست آوردن مدرک تحصیلی داشته باشد. بررسی تحقیق کارشناسی ارشد تقریبا همیشه به طور کامل توسط یک ماژول پایان نامه تک و یا پروژه.

در معنا و مفهوم بسیط خود، آموزش را می توان به صورت هرگونه تجربه سازنده که به گونه ای بر فرد تاثیرگذار است، تعریف نمود. در نتیجه آموزش می تواند بر نحوه تفکر، احساس و عمل فرد یا دانشجو تاثیرگذار باشد. تعلیم و آموزگری یک اصطلاح مهم در آموزش است که به روش تدریس اشاره دارد.  

پاناما یک کشور در مرکزی امریکا با سواحل در هر دو دریای کارائیب و اقیانوس آرام شمالی است. سهولت سفر و آرایه وسیعی از تجربیات را پاناما یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری در حال ظهور در جهان است. دانشگاه Tecnológica د پاناما (دانشگاه فنی پاناما، بهترین دانشگاه در پاناما در برنامه های مهندسی و تدارکات) دارای یک مرکز زبان که در آن شما می توانید اسپانیایی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ژاپنی، کره ای، ماندارین، ایتالیایی و بسیاری از زبان های دیگر را یاد بگیرند.

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد را آموزش در پاناما 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درآموزش, پاناما

ISAE Universidad

مدرک کارشناسی ارشد تحصیلات عالی، یک آموزش علمی و جامع است که اجازه می دهد تا فارغ التحصیلان آموزش و پرورش در آموزش دانشگاهی فعلی را توسعه دهند. ... [+]

شرح مسابقه

مدرک کارشناسی ارشد تحصیلات عالی ، یک آموزش علمی و جامع است که اجازه می دهد تا فارغ التحصیلان آموزش و پرورش در آموزش دانشگاهی فعلی را توسعه دهند.

این حرفه ای است که حرفه ای مهارت های لازم برای طراحی، توسعه و ارزیابی تحقیقات مربوط به کیفیت آموزش عالی را توسعه می دهد. این حرفه ای قادر به ارائه و اصلاح برنامه های درسی بر اساس امکانات دانشگاه خواهد بود و همچنین به ایجاد پیشنهادات آموزشی و استراتژی های ارزیابی کمک می کند. علاوه بر این، آن را به عنوان عامل تحول شیوه های آموزشی فعلی، تولید اقدامات نوآورانه و محیط زیست تجدید ساختار انجام خواهد داد.... [-]

پاناما Panama City
March 2019
پاره وقت
12 
Online & Campus Combined
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی