Filter
درجه های کارشناسی ارشد
نیجریه نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مقایسه کنید برنامه های کارشناسی ارشد را آموزش در نیجریه 2019‏

مطالعات در سطح کارشناسی ارشد شامل مطالعه تخصصی در زمینه تحقیق و یا یک منطقه از عملکرد حرفه ای. سود مدرک کارشناسی ارشد نشان می دهد سطح بالاتری از تسلط بر موضوع. سود مدرک کارشناسی ارشد می تواند در هر نقطه از یک سال به سه یا چهار سال طول می کشد. قبل از اینکه شما می توانید فارغ التحصیل، شما معمولا باید ارسال و دفاع از پایان نامه، مقاله طولانی است که نقطه اوج پژوهش تخصصی خود را.

اگرچه برخی از آموزش ها می توانند بسیار غیررسمی باشند، لیکن جریان اصلی آموزش بیشتر در شرایط و محیط های رسمی اتفاق می افتد. این نوع آموزش معمولاً به مراحل متعددی تقسیم می شود که شامل پیش دبستان، مهد کودک، دوره راهنمایی و دبیرستان می گردد. آموزش عالی شامل کالج، برنامه های تحصیلات تکمیلی، دوره های کارشناسی ارشد و دکترا می گردد.  

نیجریه است در میان کشورهای غرب آفریقا ارائه دانش آموزان پژوهش گرا بهترین کیفیت آموزش و پرورش دانشگاه تعاملی و حتی موثر است. این کشور دارای چندین دانشگاه اجرای بالا که به بهترین وجه در آفریقا حتی کل جهان با رتبه و پیشرو بودن دانشگاه لاگوس.

‏ برتر برنامه های کارشناسی ارشد را آموزش در نیجریه 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درآموزش, نیجریه

Adekunle Ajasin University

استاد در آموزش بزرگسالان با تخصص های زیر است: آموزش و پرورش صنعتی و آموزش؛ توسعه جامعه؛ رفاه اجتماعی؛ آموزش سواد و توسعه. ... [+]

دانشکده آموزش و پرورش

گروه آموزش بزرگسالان (تمام وقت و ساندویچ)

استاد در آموزش بزرگسالان با تخصص های زیر است:

آموزش و پرورش و آموزش صنعتی توسعه جامعه رفاه اجتماعی آموزش و توسعه سواد

پذیرش مورد نیاز

برای ورود به برنامه مدرک کارشناسی ارشد، داوطلبان باید یک درجه اول Adekunle دانشگاه Ajasin، Akungba-Akoko، و یا هر دانشگاه دیگر رسمیت شناخته شده توسط مجلس سنا از دانشگاه Ajasin Adekunle، Akungba-Akoko با حداقل کلاس دوم، در رشته های مربوطه بخش پایین تر است.... [-]

نیجریه Nigeria Online
March 2019
تمام وقت
پاره وقت
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی