Filter
درجه های کارشناسی ارشد
لیتوانی نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مرور کنید برنامه های کارشناسی ارشد را آموزش در لیتوانی 2019‏

مطالعات در سطح کارشناسی ارشد شامل مطالعه تخصصی در زمینه تحقیق و یا یک منطقه از عملکرد حرفه ای. سود مدرک کارشناسی ارشد نشان می دهد سطح بالاتری از تسلط بر موضوع. سود مدرک کارشناسی ارشد می تواند در هر نقطه از یک سال به سه یا چهار سال طول می کشد. قبل از اینکه شما می توانید فارغ التحصیل، شما معمولا باید ارسال و دفاع از پایان نامه، مقاله طولانی است که نقطه اوج پژوهش تخصصی خود را.

آموزش فرآیند کسب دانش به هر شکل تعریف می شود، چه به شکل اعتقادات، عادت ها، مهارت ها یا به صورت ارزش ها. برای پیگیری و دریافت آموزش راه های بیشماری وجود دارد. برخی از این روش ها شامل تدریس، داستان سرایی، مباحث آزاد، آموزش و تحقیق و پژوهش می گردد.  

لیتوانی، رسما به جمهوری لیتوانی کشوری است در شمال اروپا، بزرگترین از سه کشورهای بالتیک است. این است که به امتداد ساحل جنوب شرقی دریای بالتیک واقع شده، در شرق سوئد و دانمارک. بیش از 90٪ از لیتوانیایی حداقل یک زبان خارجی صحبت می کنند و نیمی از جمعیت دو زبان خارجی، عمدتا روسی و انگلیسی صحبت می کند.

‏ بیشترین مرور بر برنامه های کارشناسی ارشد را آموزش در لیتوانی 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درآموزش, لیتوانی

سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:
Vytautas Magnus University

برنامه مطالعه به افراد داشتن لیسانس یا مدرک کارشناسی فنی و حرفه ای در تمام زمینه های مطالعات باز است ... [+]

دسترسی مورد نیاز

برنامه مطالعه به افراد داشتن لیسانس یا مدرک کارشناسی فنی و حرفه ای در تمام زمینه های مطالعات باز است.

ماژول مطالعات جبرانی برای انواع زیر از دانش آموزان مورد نیاز:

کسانی که نمی ماژول ها و یا افراد در علم آموزش و پرورش در مقطع کارشناسی شوند را مطالعه کنید مورد نیاز برای مطالعه موضوع چرخه 1 آموزش و پرورش علوم (موضوع گروه B) به صورت موازی با مطالعات کارشناسی ارشد. کسانی که نمی ماژول ها و یا افراد در روانشناسی در مقطع کارشناسی شوند را مطالعه کنید مورد نیاز برای مطالعه موضوع چرخه 1 روانشناسی (موضوع گروه B) به صورت موازی با مطالعات کارشناسی ارشد. کسانی که نمی ماژول ها و یا افراد در مدیریت در مقطع کارشناسی شوند را مطالعه کنید مورد نیاز برای مطالعه موضوع چرخه 1 "مدیریت" (موضوع گروه B) به صورت موازی با مطالعات کارشناسی ارشد. اهداف برنامه ها و شایستگی های اکتسابی ... [-]
لیتوانی Kaunas