Filter
درجه های کارشناسی ارشد
لیتوانی نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مرور کنید برنامه های کارشناسی ارشد را آموزش در لیتوانی 2019‏

مطالعات در سطح کارشناسی ارشد شامل مطالعه تخصصی در زمینه تحقیق و یا یک منطقه از عملکرد حرفه ای. سود مدرک کارشناسی ارشد نشان می دهد سطح بالاتری از تسلط بر موضوع. سود مدرک کارشناسی ارشد می تواند در هر نقطه از یک سال به سه یا چهار سال طول می کشد. قبل از اینکه شما می توانید فارغ التحصیل، شما معمولا باید ارسال و دفاع از پایان نامه، مقاله طولانی است که نقطه اوج پژوهش تخصصی خود را.

آموزش فرآیند کسب دانش به هر شکل تعریف می شود، چه به شکل اعتقادات، عادت ها، مهارت ها یا به صورت ارزش ها. برای پیگیری و دریافت آموزش راه های بیشماری وجود دارد. برخی از این روش ها شامل تدریس، داستان سرایی، مباحث آزاد، آموزش و تحقیق و پژوهش می گردد.  

لیتوانی، رسما به جمهوری لیتوانی کشوری است در شمال اروپا، بزرگترین از سه کشورهای بالتیک است. این است که به امتداد ساحل جنوب شرقی دریای بالتیک واقع شده، در شرق سوئد و دانمارک. بیش از 90٪ از لیتوانیایی حداقل یک زبان خارجی صحبت می کنند و نیمی از جمعیت دو زبان خارجی، عمدتا روسی و انگلیسی صحبت می کند.

‏ بیشترین مرور بر برنامه های کارشناسی ارشد را آموزش در لیتوانی 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درآموزش, لیتوانی

سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:
Vytautas Magnus University

برنامه تحصیلی برای افرادی که دارای مدرک کارشناسی یا مدرک لیسانس حرفه ای در تمام زمینه های تحصیلی هستند باز است. ... [+]

برنامه تحصیلی مدیریت آموزشی به نیازهای سیستم های آموزشی معاصر پاسخ می دهد و از این رو در بین متقاضیان محبوب است. هدف این مطالعه، آماده سازی مدیران آموزشی برای انواع مختلف سازمان هایی است که در فعالیت های یادگیری و تدریس فعالیت می کنند. پیچیدگی برنامه های یادگیری برنامه، فارغ التحصیلان آینده ما را به سمت حرفه ای یک مربی، یک مدیر آموزشی، یک توسعه دهنده منابع انسانی هدایت می کند.

دانش آموزان فرصتی عالی برای تجربه یک روش یادگیری ترکیبی خواهند داشت که مهارت های خود را در تکنولوژی پیشرفته و یادگیری خود هدایت می کند.... [-]

لیتوانی Kaunas
سپتامبر 2019
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی