Filter
درجه های کارشناسی ارشد
سنگاپور نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مروری بر تمامی برنامه های کارشناسی ارشد را آموزش در سنگاپور 2019‏

کارشناسی ارشد به دانشجویانی اعطا می شود که مقطع تحصیلی فوق لیسانس در یک رشته تحصیلی یا زمینه حرفه ای خاص را به پایان رسانده اند و در این مسیر از تسلط بالایی در حوزه مورد نظر برخوردار گردیده اند.

برخی از دانشجویان ممکن است بخواهند شخصاً نسبت به آموزش خود اقدام نمایند، اگرچه اغلب آموزش ها تحت رهنمود یک معلم یا مربی انجام می شود. آموزش عالی اغلب تحت نظارت یک پروفسور انجام می پذیرد. آموزش می تواند در مجموعه مختلفی از مکان ها صورت پذیرد، چه به صورت غیر رسمی و چه رسمی.  

سنگاپور (新加坡) شهرستان دولت در جنوب شرقی آسیا است. به عنوان یک مستعمره تجارت بریتانیا در سال 1819 تاسیس شد، از زمان استقلال آن را تبدیل به یکی از جهان 'بازدید کنندگان مرفه ترین کشور و دارای جهان ' بازدید کنندگان شلوغ ترین بندر. سنگاپور شش دانشگاه ملی و به طور کلی به خوبی در نظر گرفته و از دانش آموزان مبادله جذب از سراسر جهان است.

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد را آموزش در سنگاپور 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درآموزش, سنگاپور

Kaplan Singapore

این دوره به یادگیری در مدارس، محل کار و جامعه می پردازد. این تحقیقات و تمرین را به منظور ایجاد یک متفکر قوی، یک متخصص حرفه ای و یک متخصص پیشرفته در حوزه آموزش، متصل می کن ... [+]

دانشگاه موناشساختار و محتوا

این دوره به یادگیری در مدارس، محل کار و جامعه می پردازد. این تحقیقات و تمرین را به منظور ایجاد یک متفکر قوی، یک متخصص حرفه ای و یک متخصص پیشرفته در حوزه آموزش، متصل می کند.

این دوره به نیازهای یادگیری حرفه ای مربیان، مدیران آموزشی، مدیران، سیاست گذاران و دیگران علاقه مند یا مشارکت در آموزش و پرورش و یا تحصیل در جامعه وسیع تر، به صورت محلی یا بین المللی، مورد توجه قرار می گیرد. شما دانش خود را از ساختارهای یادگیری کلیدی، آموزش مهارت های حرفه ای خود را در زمینه های متخصص و عمیق تر شدن ظرفیت خود را به عنوان یک متخصص حرفه ای گسترش خواهید داد.... [-]

سنگاپور Singapore
اکتبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی