Filter
درجه های کارشناسی ارشد
بنگلادش نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مقایسه کنید برنامه های کارشناسی ارشد را آموزش در بنگلادش 2019‏

به منظور موفقیت به دست آوردن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، شما باید برای به دست آوردن تعدادی از اعتبارات با عبور ماژول های فردی. کارشناسی ارشد اکثر تدریس خواهد شد تعدادی از دروس پایه که شما باید و با تصویب در منظور به دست آوردن مدرک تحصیلی داشته باشد. بررسی تحقیق کارشناسی ارشد تقریبا همیشه به طور کامل توسط یک ماژول پایان نامه تک و یا پروژه.

برخی از دانشجویان ممکن است بخواهند شخصاً نسبت به آموزش خود اقدام نمایند، اگرچه اغلب آموزش ها تحت رهنمود یک معلم یا مربی انجام می شود. آموزش عالی اغلب تحت نظارت یک پروفسور انجام می پذیرد. آموزش می تواند در مجموعه مختلفی از مکان ها صورت پذیرد، چه به صورت غیر رسمی و چه رسمی.  

مطالعه در بنگلادش ارائه می دهد چشم انداز های متعدد برای دانش آموزان است. سیستم آموزش و پرورش در کشور است که به شدت یارانه. دانشگاه ها، کالج ها و مدارس در بنگلادش ارائه یک محیط پر جنب و جوش، خلاق و چالش برانگیز است که می دهد یک فرصت برای دانش آموزان برای توسعه توانایی های بالقوه خود.

‏ برتر برنامه های کارشناسی ارشد را آموزش در بنگلادش 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درآموزش, بنگلادش

BRAC University

سراسر کشور به رسمیت شناخته شده MED / PGD یک برنامه یک ساله فراهم می کند که مقامات دولتی، افراد خصوصی و حرفه ای ها کار یک محیط یادگیری غنی و متنوع برای کشف تئوری و عمل آمو ... [+]

موسسه برک توسعه آموزش

موسسه برک توسعه آموزشی، دانشگاه BRAC شده است در زمینه آموزش و پرورش از زمان تأسیس آن در سال 2004 به عنوان بخشی از برک و دانشگاه BRAC درگیر شده است. از زمان آغاز آن از آن شده است کمک به بهبود کلی از سیستم آموزش ملی در بنگلادش. در طول این سالها از آن شده است با در نظر گرفتن چالش های جدید و فرصت های در تحقق اهداف اجتماعی فراگیر مبارزه با فقر، ساختمان سرمایه انسانی و قادر ساختن مردم برای تحقق بخشیدن به توانایی های بالقوه خود شکوفایی.... [-]

بنگلادش Dhaka
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی