‏ برنامه کارشناسی ارشد را آموزش در آلمان

‏ ملاحظه کنید برنامه های کارشناسی ارشد را آموزش در آلمان 2019‏

آموزش

مطالعات در سطح کارشناسی ارشد شامل مطالعه تخصصی در زمینه تحقیق و یا یک منطقه از عملکرد حرفه ای. سود مدرک کارشناسی ارشد نشان می دهد سطح بالاتری از تسلط بر موضوع. سود مدرک کارشناسی ارشد می تواند در هر نقطه از یک سال به سه یا چهار سال طول می کشد. قبل از اینکه شما می توانید فارغ التحصیل، شما معمولا باید ارسال و دفاع از پایان نامه، مقاله طولانی است که نقطه اوج پژوهش تخصصی خود را.

افرادی که به دنبال آموزش به عنوان یک شغل هستند دوره هایی را می گذرانند که به منظور تعلیم مدرسین آتی طرخ ریزی گردیده اند. خوشبختانه، انواع مختلفی از دوره ها وجود دارند که برای دانشجویانی طراحی گردیده اند که می خواهند اعتبارنامه های آموزشی تکمیلی داشته باشند. این دوره ها در موسسات آموزشی مختلف در سرتاسر جهان ارائه می شوند.

آلمان است یک قسمت بزرگ برای scholarsand بین المللی دارای کیفیت بالا سیستم آموزش عالی. ارزش این سطح از آموزش و پرورش شده است آلمان 'اقتصاد قوی بهبود یافته است. دانشجویان خارجی لذت بردن از استانداردهای زندگی بسیار عالی در یک محیط امن و امن است. برلین پایتخت است.

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد را آموزش در آلمان 2019‏

اطلاعات بیشتر

Master in Business Research (MMBR)

Mannheim Business School
Campus تمام وقت 24  September 2019 آلمان Mannheim

[+]

کیفیت از مقاله قبلی دانش روش

آهنگ های

حسابداری دارایی سیستم های اطلاعاتی مدیریت بازار یابی عملیات مالیات

اعتبارنامه

AACSB، AMBA، EQUIS

رتبه بندی انتخاب شده

Wirtschaftswoche: سالانه در میان موقعیت های بالا فایننشال تایمز رتبه بندی: * # 14 در سراسر جهان

2 بازاریابی

6 اقتصاد

3 مالی

نمایندگان دانشجویی

.

[-]

کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی اروپا (m.ed.)

University of Applied Management in Erding
Online & Campus Combined تمام وقت October 2019 آلمان Dortmund Treuchtlingen + {تعداد} بیشتر

دانش آموزان کسب استاد مشترک اروپا آموزش و پرورش (M.Ed.) درجه از دانشگاه مدیریت کاربردی (آلمان)، آموزش و مدیریت آموزشی آکادمی ریگا معلم (لتونی) و دانشگاه های خصوصی آموزش و پرورش از اسقف نشین از لینز ( اتریش). [+]

استاد اروپایی مدیریت آموزشی (M.Ed.)

دانش آموزان کسب استاد مشترک اروپا آموزش و پرورش (M.Ed.) درجه از دانشگاه مدیریت کاربردی (آلمان)، آموزش و مدیریت آموزشی آکادمی ریگا معلم (لتونی) و دانشگاه های خصوصی آموزش و پرورش از اسقف نشین از لینز ( اتریش).

این برنامه برای همه علاقه مند به برنامه مطالعه با کیفیت بالا در زمینه مدیریت آموزشی در سطح کارشناسی ارشد آزاد است. ... [-]