Filter
درجه های کارشناسی ارشد
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مقایسه کنید 2‏ برنامه ارشد را آموزش ورزش

مدرک کارشناسی ارشد تعیین کارشناسی ارشد که نیاز به تکمیل یک برنامه کارشناسی قبل از نرم افزار است. در اختیار داشتن مدرک کارشناسی ارشد معنی که فرد دانش پیشرفته از یک منطقه خاص از مطالعه نشان داده است.

کارشناسی ارشد آموزش ورزش چیست؟ آموزش ورزشی می افتد تحت دسته از مربیگری ورزشی، مدیریت ورزشی و مطالعات ورزشی. اکثر برنامه های آماده سازی شما برای دیدار با خواسته رهبری فردی و تیم های ورزشی در تمام سطوح. در سطح کارشناسی ارشد، شما به احتمال زیاد به درک پیشرفته از آموزش و رهبری تکنیک ها، مهارت های ورزشی، رشد ذهنی و جسمی انسان معرفی می شود و تا به روز پیشرفت های تکنولوژیکی در ارزیابی های ورزشی.

یک مهارت ارزشمند شما ممکن است از طریق تکمیل یک برنامه آموزش ورزش به دست آورید این است که چگونه ایجاد انگیزه در دیگران نسبت به خود بهبود می باشد. شما به احتمال زیاد ممکن به دست آوردن مهارت های رهبری و همچنین توانایی مشکل را حل کند.این مهارت شما آماده شدن برای مشاغل پیشرفته در داخل و خارج از صنعت ورزش است.

آموزش ورزش و مربیگری درجه در کالج ها و دانشگاه در سراسر جهان ارائه شده است. شما حتی می توانید کسب درآمد کارشناسی ارشد مدرک آنلاین. بسته به محل و طول برنامه، هزینه های بسیار متغیر می باشد. مدرسه از انتخاب شما برای کسب اطلاعات دقیق بیشتر در مورد شهریه و هزینه تماس بگیرید.

با درآمد یک استاد از آموزش های ورزشی، شما ممکن است برای ورزش مربیگری در موسسات آموزشی که در آن شما با کودکان از سنین مختلف کار واجد شرایط، و یا شما ممکن است یک موقعیت فراگیر بیشتر شبیه مدیر ورزشی ترجیح می دهند. مدیران ورزشی اطمینان از عمل صاف از سازمان های ورزشی. همچنین گزینه ای برای تبدیل شدن به فیزیولوژیست ورزشی که در آن شما در راه پاسخ بدن به آموزش و ورزش تمرکز وجود دارد.

مدرک سطح بالاتر نیاز به فداکاری و نظم و انضباط.برنامه های مدرک کارشناسی ارشد آنلاین در آموزش ورزشی شما اجازه می دهد به تحصیلات خود ادامه حالی که بالا بردن یک خانواده و یا درآمد زندگی. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

2نتایج درآموزش ورزش

Instituto Politécnico de Santarém

هدف این دوره، کمک به آموزش تخصصی فارغ التحصیلان و توسعه تحقیقات کاربردی و علمی در زمینه حرفه ای ورزش است. ... [+]

مدت زمان: 2 سالمزایا: دوره اقامت و زبان پرتغالی (30 ساعت)

تدریس در پرتغالی تدریس می شود:

نرخ *:

برنامه -35 €سالانه - 1000 € (بدون محل اقامت)، 3000 € (با محل اقامت)استفاده از € 35

تدریس به زبان انگلیسی تدریس شد

نرخ *:

برنامه -35 €سالانه - € 3500 (با محل اقامت)استفاده از € 35

* مقادیر زیر مورد تایید قرار می گیرد

اهداف

هدف این دوره، کمک به آموزش تخصصی فارغ التحصیلان و توسعه تحقیقات کاربردی و علمی در زمینه حرفه ای ورزش است. البته این فرض می شود که دانش آموزان باید مهارت های درک و شناختی را در سطح بالایی داشته باشند که براساس دانش دریافت شده در اولین دوره در زمینه های ورزشی، شرایط جسمی و سلامتی، ورزش طبیعت و تربیت بدنی، آنها را توسعه داده و عمیق تر کند ، در منطقه تخصصی ورزش، در تخصص های مختلف؛ و این که دانش آموزان باید عمق علمی ورزش را بدانند و همچنین دانش خود را در جنبه های کاربردی تحقیق، مداخله و آموزش در زمینه های مختلف ورزش، که تخصص های کاربردی منطقه اصلی هستند، تخصص دهد.... [-]

پرتغال Santarém
اکتبر 2019
انگلیسی,Portuguese (Portugal)
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Educação (ESEV)

چرخه دوم مطالعات ورزش، هدف آن تخصص تکنسین های ورزشی در زمینه برنامه ریزی و مدیریت ورزش و آموزش برای مداخله در حمایت فنی از تمرینکنندگان ورزش منظم است. ... [+]

خانه

چرخه دوم مطالعات ورزش، هدف آن تخصص تکنسین های ورزشی در زمینه برنامه ریزی و مدیریت ورزش و آموزش برای مداخله در حمایت فنی از تمرینکنندگان ورزش منظم است.

به لحاظ جهانی، هدف این است که یک دیدگاه آموزش چند رشته ای، براساس دانش علمی، فنی و روش شناختی ایجاد شده توسط آموزش های اخلاقی و دین شناختی جامع ایجاد شود.

ما همچنین به دنبال ایجاد یک موقعیت بازتابی و انتقادی هستیم که برای بهبود فرایندهای خودسازماندهی، نوآوری و بهینه سازی مداخله آن، تعیین کننده برای افزایش تعالی حرفهای است. علاوه بر این مهم است که دانش را توسعه دهد که به آنها امکان می دهد تا در اجرای برنامه های استراتژیک و استراتژی های تعریف شده توسط مربیان واجد شرایط، و نیز مشارکت آنها در هماهنگی و نظارت مربیان با تجربه کمتری شرکت کنند.... [-]

پرتغال Viseu
اکتبر 2019
Portuguese (Portugal)
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی