Keystone logo

42 کارشناسی ارشد برنامه ها که در آموزش موسیقی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • آموزش
 • آموزش
 • آموزش موسیقی
رشته های تحصیلی
 • آموزش (42)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی ارشد برنامه ها که در آموزش موسیقی

  برنامه مدرک کارشناسی ارشد برای ارائه فرصت های آموزشی بیشتر به متقاضیان واجد شرایط طراحی شده است. این برنامه های تحصیلات تکمیلی، مستلزم مطالعات مربوط به کارشناسی یا تجربه حرفه ای برای ثبت نام است.

  استاد آموزش موسیقی چیست؟ آموزش موسیقی می تواند به عنوان انتقال اطلاعات در مورد بیان موسیقی در نظر گرفته شود. این ممکن است در تنظیمات دانشگاهی معاصر مانند مدارس و یا در پلتفرمهای آموزشی جدید مانند آموزش مبتنی بر اینترنت مبتنی بر انجام شود. چندین گزینه در این رده کلی وجود دارد که مهمترین آنها استاد موسیقی است که تمرکز بر آموزش و استاد آموزش موسیقی است. دوره های مشترک در اکثر برنامه ها شامل آموزش، اصول آموزش موسیقی، سواد رسانه ای و تحقیق است.

  محققان در این نوع برنامه اغلب در دسترس هستند تا یک فعالیت موسیقی شخصی را حفظ کنند و ظرفیت های بیانگر و فنی خود را توسعه دهند. همچنین ممکن است یک شبکه افزایش همکاران برای پیشرفت هنر خود، از جمله همسالان و مربیان، پیدا کنید. مهارت های آموزشی معمولا به دست می آید و ممکن است به اشتراک گذاری موسیقی با دوستان و دانش آموزان به طور یکسان کمک کند.

  مهم است که هر برنامه را به صورت جداگانه بررسی کنید. قیمت ها می توانند بر مبنای عوامل مختلفی نظیر کشور مکتب و امکانات، مانند آزمایشگاه ها، که دانش آموزان دسترسی دارند، باشد.

  فارغ التحصیلان تازه کار با استاد آموزش موسیقی ممکن است در دفتر مرکز آموزش موسیقی استخدام شوند. این موقعیت های اداری می تواند شامل وظایف مانند گسترش جامعه، برنامه ریزی برنامه و مدیریت تسهیلات باشد. آموزش و پرورش یکی دیگر از موقعیت های معمول در سطح ورودی برای معلمان موسیقی است. این ممکن است از طریق یک مدرسه تاسیس شده یا تبلیغاتی به عنوان یک مترجم آزاد انجام شود. فارغ التحصیلان با تجربه حرفه ای و یا دستاوردهای قابل توجه شخصی می توانند موقعیت هایی را برای تدریس در نظریه های موسیقی، عملکرد و آموزش در مدارس، کالج ها یا دانشگاه ها پیدا کنند.

  یکی احتمالا گزینه های زیادی برای درجه های آموزش موسیقی آنلاین و در فرمت های کلاس درس سنتی پیدا می کند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.