Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 60 درجه های کارشناسی ارشد که در آموزش عمومی 2023

60 کارشناسی ارشد برنامه ها که در آموزش عمومی 2023

بررسی اجمالی

یک مدرک کارشناسی ارشد یک دانش آموز موفق است به عنوان بخشی از برنامه تحصیلات تکمیلی کار می کند. این درجه آنها را به عنوان متخصص در زمینه تخصصی متمایز می کند و فرصت هایی را برای پیدا کردن یک حرفه یا پیشرفت به سمت درجه دکترا فراهم می کند.

استاد در آموزش عمومی چیست؟ این درجه است که به دانشآموزان کمک می کند تا دانش خود را برای پیگیری حرفه در تدریس بگذرانند. دوره کار برای یک مدرک تحصیلی عمومی می تواند شامل آموزش و رهبری، مدیریت کلاس درس، ادغام تکنولوژی، آمار، روش های تحقیق، طراحی آموزشی و ارزیابی و ارزیابی باشد. دانش آموزانی که در این برنامه ثبت نام کرده اند می توانند انتظار داشته باشند که درک خود را از آموزش و پرورش، نظام آموزشی و روش های بهبود مهارت های تدریس خود گسترش دهند.

کارشناسی ارشد آموزش عمومی دانشجویان را برای حرفه ای در دانشگاه و یا تحصیلات عالی در یک برنامه دکترا آماده می کند. دانشجویان کارشناسی ارشد به طور کلی دارای برنامه ریزی، سخنرانی عمومی و مهارت های رهبری هستند. این مهارت ها ممکن است پس از فارغ التحصیلی به آنها کمک کند.

عواملی مانند محل تحصیل و طول مدت تحصیل دانشجو می تواند بر هزینه های کلی تأثیر بگذارد. برای تجزیه کامل، دانش آموزان باید برای اطلاعات بیشتر به مدارس برسند.

پس از دریافت استاد در آموزش عمومی، دانش آموزان باید بتوانند در بخش آموزش، خصوصی و عمومی کار کنند. برخی از انتخاب های حرفه ای شامل معلم K-12، مربی کالج یا استاد است. بعضی ها ممکن است حتی در محیط شرکتی به عنوان یک مربی کار پیدا کنند. فرصت های زیادی برای رشد حرفه ای وجود دارد که بستگی به این دارد که آیا یک دانش آموز تصمیم به دنبال یک برنامه دکترا، کار در یک برنامه دانشگاهی یا تحصیل در یک مدرسه خصوصی می کند.

دانش آموزان می توانند برنامه ها را در مدارس سراسر جهان پیدا کنند. دوره های آنلاین ممکن است برای کسانی که برنامه های جایگزین دارند یا در مناطق روستایی زندگی می کنند باشد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • آموزش
 • آموزش عمومی
رشته های تحصیلی
 • آموزش (60)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه