MASTERSTUDIES

‏ بیابید 3‏ برنامه کارشناسی ارشد را آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم

مدرک کارشناسی ارشد است درجه یک فارغ التحصیل سطح اول که به دنبال تکمیل مدرک لیسانس در سطح کارشناسی. این بررسی عمیق تر از یک موضوع علمی است که در نهایت می تواند به مطالعات دکترا منجر شود یا زمینه حرفه ای را برای پیشبرد منافع حرفه ای باز کند.

استاد در ESL چیست؟ این برنامه کارشناسی ارشد برای افرادی که مایل به آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم هستند آموزش می دهد. در این سطح، معمولا آموزش های عملی و حرفه ای همراه با اجزای تحقیقاتی وجود دارد. این دوره کار اغلب در موقعیت های کلاس درس، روش های آموزش، استفاده از رایانه ها و فن آوری های جدید برای کمک به دیگران در یادگیری زبان، ابزار و روش تحقیق و گرامر تمرکز می کند. بعضی ممکن است بخواهند دوره های انتخابی را برای تدریس به کودکان، فرهنگ، ادبیات و فیلم بگذارند.

دانش آموزانی که کارشناسی ارشد در ESL را تکمیل می کنند، معمولا مهارت های تدریس قوی را به دست آورده اند. آنها همچنین ممکن است مهارت های بین فردی و توانایی های تحقیقاتی را توسعه دهند. این مهارت ها را می توان به اکثر صنایع و اشخاص اعمال کرد.

هزینه های کارشناسی ارشد در برنامه های ESL می تواند بسته به مدرسه، محل سکونت و طول برنامه ارائه شده، متغیر باشد. ممکن است یک یا دو سال طول بکشد تا درجه را کامل کند.

فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در برنامه های ESL در درجه اول به تدریس زبان انگلیسی به زبان مادری غیر زبان می پردازند. آنها ممکن است موقعیت هایی را به عنوان معلمان در نهادهای عمومی و خصوصی در تمام سطوح آموزشی در سراسر جهان و همچنین در آژانس های بین المللی و شرکت های خصوصی داخلی و چند ملیتی پیدا کنند. به غیر از آموزش، ممکن است آنها همچنین مشاوران و محققان برای ناشران، مدارس و شرکت ها شوند؛ یا نویسندگان کتاب های درسی ESL یا سایر مواد آموزشی. سایر صنایع که فارغ التحصیلان کار می کنند ممکن است شامل سفر و گردشگری، میانجیگری فرهنگی یا خدمات ترجمه باشد.

برنامه های تحصیلات کارشناسی ارشد در ESL در سراسر جهان به عنوان گزینه های مبتنی بر محوطه دانشگاه و یا آنلاین در دسترس هستند و همچنین ممکن است این دو را ترکیب کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

3نتایج درآموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم Filter

کارشناسی ارشد زبانشناسی کاربردی - آموزش زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)
کارشناسی ارشد
<
پاره وقت
<
25&nbsp;-&nbsp;30 ماهها
انگلیسی
آنلاین

موفقیت آمیز این برنامه به شما امکان می دهد که مدرک کارشناسی ارشد زبانشناسی کاربردی را کسب کنید: آموزش زبان انگلیسی به گویندگان سایر زبان ها. دانش آموز پس از اتمام موفقیت آمیز ...

اطلاعات بیشتر

برنامه آموزش زبان برای پناهندگان و مهاجران

Hellenic Open University
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
<
4 ترم ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

برنامه تحصیلات تکمیلی HOU تحت عنوان "آموزش زبان برای پناهندگان و مهاجرین" برای معلمان و فارغ التحصیلانی که مایل به تکمیل و یا تقویت دانش و مهارت های تدریس درس زبان د ...

اطلاعات بیشتر

آموزش زبان انگلیسی MA

University of Southampton
کارشناسی ارشد(MA)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

آموزش زبان انگلیسی MA (ELT) یک برنامه پس از تجربه است که انگلستان را به عنوان یک زبان خارجی (EFL) معلمان از انگلستان و خارج از کشور ارائه می دهد تا فرصت مناسبی برای تجربیات حر ...

اطلاعات بیشتر