Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 42 درجه های کارشناسی ارشد که در آموزش زبان 2024

42 کارشناسی ارشد برنامه ها که در آموزش زبان 2024

بررسی اجمالی

درجه 's با استاد است که معمولا یک برنامه چند ساله با تمرکز بر یک موضوع خاص. این برنامه ها اغلب به عنوان یک پالایش از مطالعات کارشناسی 's با استفاده می شود، و به عنوان مثل، آنها تمایل به نیاز متقاضیان مدرک کارشناسی به پایان رسانده اند.

کارشناسی ارشد در آموزش زبان چیست؟ این دوره آموزش تمایل به تمرکز بر روی آموزش زبان های خارجی. گواهی نامه های متعدد هستند نیز به معلمان زبان خارجی آینده نگر در دسترس وجود دارد، و این دوره ها معمولا در سطح علمی بسیار بالاتر برگزار می شود، اغلب در حال وقوع در طول دوره از دو تا سه سال. دانش آموزان می توانند انتظار برخورد طبقات درگیر شدن در تحقیقات گسترده و همچنین کسانی که توسعه پرورش آموزش مهارتهای عملی است. دوره های متداول عبارتند از طراحی آزمون، عملکرد حرفه ای، تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش از معلمان دیگر. این دوره ها در انواع موسسات معمولا در دسترس هستند، هر دو آنلاین و در فرمت های کلاس درس سنتی.

ممکن است انتظار برای سفر به خارج پس از فارغ التحصیلی از چنین برنامه ای، اگر یک آرزو، به عنوان دانش به دست آمده در این دوره است که معمولا به طور خاص در مورد آموزش در کشورهای خارجی بشود. مهارت های به دست آمده در مقطع تحصیلات تکمیلی، مانند نگه داشتن یک برنامه، ساخت مهلت و نشان دادن برای قرار ملاقات ها، اغلب نشانه های موفقیت در هر سرمایه گذاری می باشد.

بررسی هزینه های شهریه در چندین موسسه قبل از حرکت به جلو با برنامه های کاربردی. مقیاس از سرمایه گذاری خود را به احتمال زیاد به از یک موسسه یا مرکز آموزشی به دیگر متفاوت است.

پس از اخذ کارشناسی ارشد در آموزش زبان، فارغ التحصیل ممکن است در برای تبدیل شدن به یک معلم محقق دانشگاهی، مدیر مدرسه و یا زبان خارجی است. محققان اغلب دانش و مهارت های سازمانی خود را به بررسی و حل مشکلات در آموزش و پرورش استفاده کنید. مدیران ممکن است مدارس راهنمایی و یا دستور معلمان همکار. معلمان خود را اغلب در سراسر جهان سفر به دانش آموزان دستور در زبان است.

فرایند پیدا کردن یک برنامه است که معمولا بسیار گسترده است، به طوری که شروع به محض عملی است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • آموزش
  • آموزش
  • آموزش زبان
رشته های تحصیلی
  • آموزش (42)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه